پیش سوراخ بینی بازارهای سهام در فروردین 1401عالی کارشناس بازار سرمایه در اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:

بازگشت وفاداری به بورس همراه خود نرخ پول خارجی برای موسسه مالی ها / انتظارات پیشنهادات بورس در فروردین 1401

به گزارش گروه مالی ایسکانیوز، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در هفته قبلی (چهارشنبه 25 اسفند) همراه خود عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید 345 هزار واحد افزایش، وارد چرخه نوسانی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت به هفته در گذشته سه هزار واحد کاهش کشف شد. کدام ممکن است {در این} هفته کاهش علاقه مند به را به گزارش رساند.

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در طولانی مدت روز چهارشنبه هفته قبلی (18 اسفند) در حالی در جایگاه عالی میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید 348 هزار واحد قرار گرفت کدام ممکن است دیروز به این رقم رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فینال روز کاری هفته جاری (25 اسفند) به 1 میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید به 345 هزار واحد رسید.

شاخص کل (همگن) در طولانی مدت هفته قبلی به رقم 342.690 واحد رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} هفته به 342.797 واحد رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاخص قیمت (همگن) اجتناب کرده اند 214.395 واحد به 213.894 واحد رسید.

در 5 روز معاملاتی این هفته نمادهای نمایندگی تامین اجتماعی (شستا)، پالایش نفت تهران (شتران)، ایران خودرو (خودرو)، سایپا (بارور) را انتخاب کنید و انتخاب کنید پالایش نفت بندرعباس (شعبندر) در محدوده درست قرار گرفتند. کدهای تراکنش

در هفته پایانی اسفندماه ورزش معاملاتی بورس همراه خود ملاحظه به انتظارات فعالان نوسان کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ انبساط شاخص بورس در هفته سوم اسفند به همان اندازه حدودی کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند الگو بازار خالص خبر دادند.

پس اجتناب کرده اند بروز چنین روندی دسترس در بازار، شاخص بورس در فینال روز معاملاتی هفته پایانی اسفندماه خرس تاثیر اطلاعات موسسه مالی مرکزی مبنی بر نرخ پول خارجی قرار گرفت.

بر این مقدمه، موسسه مالی مرکزی نرخ اقلام مالی، متعلقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدهی های موسسه مالی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسات را در طولانی مدت سال پولی 1400 تومان در هر یورو را انتخاب کنید و انتخاب کنید 20 هزار تومان برای هر دلار ادعا کرد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند آن بازار پاسخ خوش بینانه نماد داد کدام ممکن است ما چنین ادعا می کنیم. اطلاعات دسترس در بازار

تعیین مقدار الگو پیشنهادات سهام در هفته پایانی اسفند

«حسین عبدی» کارشناس بازار پولی درست در این لحظه (جمعه) در اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرنگار مالی ایرنا، الگو پیشنهادات سهام در هفته پایانی اسفندماه را تعیین مقدار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: پیشنهادات سهام در هفته قبلی روی حیله و تزویر تر اجتناب کرده اند هفته قبلی بود. “

وی شکسته نشده داد: بروز چنین روندی دسترس در بازار در روزهای قبلی ناشی اجتناب کرده اند فضایی بود کدام ممکن است شایعات شکست برجام تحمیل کرده بود.

عبدی خاطرنشان کرد: اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شایعات سیاسی بر پیشنهادات معامله گران دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهامداران حقوقی تاثیر گذاشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث خروج پول اجتناب کرده اند بورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تحمیل تردید در رفتار تخفیف پرهزینه شده است.

این کارشناس بازار پول اظهار داشت: در فینال روزهای معاملاتی هفته پایانی اسفند، برخی اطلاعات خوش بینانه ناشی اجتناب کرده اند تعاملات سیاسی در طولانی مدت این هفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این موضوع نرخ پول خارجی موسسه مالی ها همراه خود نرخ 4 هزار تومان چاپ شده شد. ، راه را به راحتی ساخته. برای بازگشت وفاداری به بازار، گروه های مختلفی در بورس حضور داشتند.

وی اظهار داشت: افزایش قیمت موارد باعث شد گروه خودرو، پالایشگاه‌های عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌های فلزی اجتناب کرده اند پیشتازان بازار در هفته آخر اسفند ماه باشند.

پیش سوراخ بینی الگو پیشنهادات سهام

عبدی الگو بازار سهام در روزهای بلند مدت را پیش سوراخ بینی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: بر مقدمه انتظارات به نظر می رسد مانند است در صورت شکسته نشده فشار ها بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، قیمت کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت افزایش بیشتری پیدا تنبل کدام ممکن است تاثیری در جهت گیری بازار نخواهد داشت. نمایندگی های پالایشگاهی، معدنی، پتروشیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلزی اجتناب کرده اند مزایای آن بهره مند می شوند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید این کارشناس بازار سرمایه همراه خود تاکید بر اینکه این اتفاق به طور گسترده بر اقتصاد ملت تاثیر خواهد گذاشت، شکسته نشده داد: بر مقدمه برآوردهای {انجام شده} به نظر می رسد مانند است به بیشتر احتمال دارد همراه خود ملاحظه به وضعیت بهتری کدام ممکن است مقامات در سال بلند مدت شاهد آن {خواهد بود}، نمایندگی های اقتصادی برای سال 1401 جهت گیری بهتری خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع پیشنهادات بازار برخلاف پیش بینی همراه خود وضعیت معقولی در کنار {بوده است}.

الگو پیشنهادات بورس در فروردین 1401

عبدی همراه خود ادعا اینکه الگو معاملاتی بورس در فروردین 1401 آرام با این حال خوش بینانه {خواهد بود}، اظهار داشت: صنعت فلزات اساسی، خودرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه مالی ها همراه خود ملاحظه به بحث های درمورد به هزینه های در سراسر جهان، قیمت نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر تحریم ها خوش بینانه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهند بود. مورد کنجکاوی سهامداران است.»

این کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: به طور گسترده بازار سرمایه در سال 1401 به همان اندازه برگزاری مجامع در هدف مثبتی اعتصاب می کند.

تأمین: ارنا