پیش نویس Alamo در 18 اکتبر در منهتن پایین باز است


اولین مکان مورد انتظار طولانی مدت Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود – دوشنبه ، 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی منهتن تحتانی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل شرکت Alamo Drafthaus می گوید: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما ما به آینده این صنعت اعتقاد داریم.” “افتتاح تئاتر منهتن تحتانی ما بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همیشه به دنبال تجربیات فیلم های درجه یک و مشترکی مانند فیلم ما خواهند بود.”

سالن نمایش چند صفحه ای 14 صفحه ای با 598 صندلی ، سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله مکان بروکلین ، که در سال 2016 افتتاح می شود ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین در حال برنامه ریزی برای افتتاحیه در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ هستند که در آن یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و یک بار که توسط RJDA وو-تانگ کلاین طراحی و طراحی شده است ، قرار خواهد گرفت.

چند روز اول به عنوان یک “باز کردن نرم” برای مکان پایین منهتن در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد وعده های غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی در حالی که کارکنان هنوز در حال تمرین هستند دریافت می کنند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین اتاق مطبوعات را در خود جای داده است که به عنوان “موزه ، چاپخانه چاپ لپ تاپ ، بار و فضای رویداد خصوصی همه در یک” توصیف شده است. این شامل “آرشیو بیش از 60،000 بشقاب تبلیغاتی فیلم لترپرس از 1930 تا 1980 است” ، کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از ورق وندرکوک 1938 و 48 آبجو و بسیاری از شراب و مشروبات الکلی.

پیکان

بروکلین آلامو

اسکات هاینز / گاتمیست

فیلم های پرفروش بزرگتر کرایه تخمینی دارند (زمان مرگ نیست ، سم: بیا آنجا باشیم ، هالووین می کشد) و جشن هندهای جدید (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه خود نشان داده می شود. و از همه مهمتر ، آنها یک فضای جدید را در داخل و اطراف شهر نیویورک با مجموعه ای از فیلم ها در نیویورک و اطراف آن راه اندازی می کنند ، به نام “چراغ های نیویورک: یک قرن سینما در مورد زندگی در نیویورک.” نامیده می شود. آنها از هر دهه یک فیلم را انتخاب کرده اند ، از دهه 20 شروع می شود ، و شما می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

یک کارت پستال از Alamo Draftha در منهتن پایین

Alamo Draftha ouse s

چراغ های نیویورک یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

سرعت (1928)

کینگ کنگ (1933)

فراتر از شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

پابرهنه در پارک (1967)

تعویض پوتنی (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

اسمیترینز (1982)

Ghostbusters (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

درون مرد (2006)

روزهای خوب (2017)

شیوا بیبی (2020)

و در نهایت ، آنها برای تعطیلات با مجموعه ای از فیلم های کلاسیک شکرگزاری و کریسمس آماده هستند. هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ملی ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooge ، Batman Returns ، Meet Me in St. Louis ، It’s a Great Life ، Black Chris Dial code Santa Claus ، و کارولبه جزئیات مربوط به این نمایش ها در آینده منتشر می شود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله مکان اصلی خود در آستین را برای همیشه تعطیل می کند. Alamo Drafthaus در مارس 2021 پرونده خود را برای فصل 11 به پایان رساند ، زیرا سعی می کرد با بیماری همه گیر مطابقت داشته باشد ، و سرانجام از اعلام اینکه پنج مکان جدید ، از جمله این و Staten. جزیره جزیره شامل می شود ، هیجان زده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *