چرا شری شپرد دوباره در The View قرار گرفته است؟تا کنون ، ما گروه های زیادی از میزبانان مهمان را مشاهده کرده ایم که از درهای ورودی ABC Studios وارد و خارج می شوند تا روی پنل بنشینند. صحنهبه از ماریو کانتون گرفته تا کیتلین جنر ، از استار جونز تا آلیسا فراه ، تقریباً همه و مادرشان آمده اند تا صندلی مجری سابق مگان مک کین را پر کنند. نه ، واقعاً – حتی مادر خود مگان ، سیندی مک کین ، به عنوان میزبان کوتاه آمد. این هفته اما اولین باری است که ما اینجا هستیم: شری شپرد در راه است و فصل بیست و پنجم را می شکند. صحنه به عنوان میزبان مهمان برای کل هفته.

به طور کلی ، ما میزبان مشترک قدیمی تری را دیده ایم صحنه بازگشت به “جمعه فلش بک” ، اما برنامه گفتگو این هفته رشته های ما را می پیچاند. آیا این بدان معناست که چوپان تمام وقت کار می کند؟ میزبان دائمی ووپی گلدبرگ و جوی بیهار در این فصل کمی کنار گذاشته اند و آنا ناوارو به میدان آمده است ، بنابراین ما به پایان کار مقصد خود می رسیم. صحنه؟

در حالی که پنل این فصل دائما در حال تغییر است صحنه، ما این را در مورد طول عمر شپرد در برنامه می دانیم.

شری شپرد کیست و چرا میزبانی می کند؟ صحنه؟ شری شپرد کی میزبانی شد؟ صحنه؟

شری شپرد مجری سابق است صحنهدر حال حاضر به دلیل نقش های بازیگری معروف مانند 30 راک، گرانبها، و ماداگاسکار 2به او برمی گردد تا جای خالی مک کین را پر کند.

چوپان نوبت خود را گرفت صحنه در سال 2007 ، وی همزمان با مدیر ووپی گلدبرگ به عضویت این هیئت درآمد. در آن زمان ، او با الیزابت هاسلبک ، باربارا والترز و جوی بهر نشسته بود. در هفت سال او به عنوان مجری برنامه ، تنها زمانی که هزلبک و بیهار نقل مکان کردند ، صفحه تغییر کرد (اگرچه بهر به زودی به برنامه بازگشت). جنی مک کارتی جایگزین او شد که تنها یک فصل دوام آورد.

“هفت سال فوق العاده بود صحنه و پس از بررسی دقیق ، زمان آن رسیده است که من حرکت کنم. “Shepherd در آن زمان گفت. خروج او باعث شد مک کارتی فوراً آنجا را ترک کند.

“اگر شری برود … من هم می روم. “خواهران” ، مک کارتی در توییتر خود نوشت.

آیا شری شپرد جایگزین دائمی مگان مک کین است؟

نه – حداقل ما ابتدا خود را توضیح ندادیم. تی.اونها رو ببین هنوز جانشین دائمی مک کین را اعلام نکرده است ، بنابراین آنها “مدتی وقت می گیرند” تا یک میزبان رسمی پیدا کنند. در همین حال ، ما در حال دریافت تعدادی از میزبانان محافظه کار هستیم که به عنوان میزبان پنل دعوت می شوند.

با این حال ، این اولین بار در طول فصل 25 است که یک میزبان قدیمی به مدت یک هفته به دیدار او می آید. به طور معمول ، میزبانان قدیمی تر در تعطیلات آخر هفته برای قسمت های ویژه فلش بک جمعه می آیند. این بار اما شفرد از دوشنبه تا جمعه آنجا خواهد بود. به طور مشابه ، هیچ میزبان محافظه کار بیش از دو روز نمی ماند.

آیا شری شپرد برمی گردد؟ صحنه تا ابد؟ چه مدت شری شپرد میزبان مشترک خواهد بود؟ صحنه؟

به نظر می رسد این قرارداد یک هفته ای است. دوره شفرد به عنوان میزبان مهمان از امروز (11 اکتبر) آغاز می شود و تا جمعه (15 اکتبر) ادامه دارد.

چه کسی دیگر میزبان مهمانان است صحنه این هفته؟ صحنه فصل 25 برنامه میزبان مهمان:

مفسران سیاسی محافظه کار از فردا ، 12 اکتبر ، به هیئت SE Cup ملحق می شوند. دوره وی به عنوان میزبان مهمان تنها دو روز به طول می انجامد ، اما پس از قسمت چهارشنبه (13 اکتبر) به پایان می رسد.

ترکیب مهمانان این هفته نیز جمع شده است. وزیر امور خارجه سابق هیلاری کلینتون امروز به همراه دیگر مهمانان از جمله لوئیز پنی ، ران و کلینت هاوارد ، سناتور الیزابت وارن ، تمرا موری و پاتینا میلر روی عرشه هستند. حتی اسکار ایزاک و جسیکا چستین هم خواهند آمد تا درباره سریال مورد علاقه جوی بحث کنند ، یک صحنه عروسی

چه وقتی است صحنه بر؟ چگونه تماشا کنیم صحنه فصل 25:

صحنه ABC در روزهای هفته ساعت 11 / 10c پخش می شود. اگه میخوای ببینی صحنه به صورت آنلاین ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از وب سایت ABC دیدن کرده و با اعتبار کابل خود وارد شوید. گواهی کابل ندارید؟ برای این مورد نیز راه حلی وجود دارد: شما باید مشترک سرویس پخش جریانی برتر مانند Hulu + Live TV ، YouTube BTV ، Sling TV ، Fubo TV یا AT&T TV Now شوید. می توانید ABC را به صورت زنده در هر یک از این خدمات تماشا کنید ، یا از اطلاعات ورود به سیستم در وب سایت ABC که در بالا پیوند خورده است ، استفاده کنید.

کجا را باید نگاه کرد صحنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *