چرا پسرها دوست دارند با دختران بزرگتر دوست شوند؟


به گزارش سلام نو، امروزه شاهد ازدواج زنان مسن با مردان جوانتر هستیم که در بین بسیاری از سلبریتی ها نیز رایج شده است. مزایا و معایب این نوع ازدواج چیست؟

کافی است نگاهی به افراد مشهور در شبکه های اجتماعی بیندازید و متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها با زنان مسن ازدواج کرده اند. در این مقاله از مجله دلتا به ازدواج با یک خانم مسن می پردازیم.

چرا ازدواج با دختر بزرگتر برای مردان جذاب است؟
طبق مطالعات انجام شده در زمینه ازدواج، بهترین سن ازدواج زمانی است که زن و شوهر همسن باشند. اما به دلایلی که در زیر ذکر می شود، در سال های اخیر، مردان تمایل به ازدواج با دختران بزرگتر دارند.

بلوغ در رابطه یکی از فضیلت های ازدواج با دختر بزرگتر از مرد است
طبیعتا با افزایش سن، فرد تجربه زندگی بیشتری دارد. به عنوان مثال، ازدواج با یک دختر 4 سال بزرگتر به شما این اطمینان را می دهد که دیگر نیازی به بحث و جدل با یکدیگر بر سر مسائل جزئی یا پیش پا افتاده ندارید. ازدواج با یک دختر بزرگتر احتمال خیانت را در زندگی شما کاهش می دهد و می توانید روی چیزهای مهمتر زندگی خود تمرکز کنید.

بهترین مادر باش
برخلاف تصور بسیاری از افراد، مادر بودن بسیار سخت و استرس زا است. بنابراین برخی از روانشناسان آن را شغل تمام وقت و بدون دستمزد می نامند. زنان مسن‌تر بالغ شده‌اند و آماده‌اند مسئولیت بیشتری را بر عهده بگیرند. ازدواج با یک دختر 8 سال بزرگتر می تواند تضمین کننده یک مادر خوب برای فرزندان شما باشد. او اهمیت مادری را درک می کند و سعی می کند بیشتر وقت خود را با فرزندانش بگذراند.

طبیعتاً فردی که سن بالاتری دارد در حرفه خود نیز جلوتر است. وقتی یک دختر برای مدت طولانی در کارش می ماند، می توانید روی درآمد او حساب کنید و از آن برای پیشرفت در زندگی استفاده کنید. او حتی ممکن است بتواند شغل بهتری برای شما ایجاد کند. فرض کنید اگر 22 ساله هستید، ازدواج با یک دختر 3 سال بزرگتر می تواند به شما اطمینان دهد که با مشکل مالی مواجه نخواهید شد.

تربیت بدنی
زنان معمولاً 5 سال بیشتر از مردان عمر می کنند. این یک واقعیت علمی است. مطالعات نشان داده است که این یک مشکل بیولوژیکی است و ربطی به سبک زندگی ندارد. بنابراین، به طور متوسط، اگر با دختری 5 سال بزرگتر ازدواج کنید، با فردی ازدواج می کنید که از نظر بیولوژیکی هم سن شما باشد. برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب با تماس چشمی مردان چگونه رفتار کنیم؟ بازدید کنید

مشکلات ازدواج با دختر بزرگتر چیست؟
درست است که ازدواج با یک زن مسن فواید قابل توجهی دارد، اما باید توجه داشته باشید که در کنار این مزایا، مسائلی نیز وجود دارد که قبل از انتخاب باید از آنها آگاه باشید. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره می شود

مورد قبول جامعه نیست
مردم در مورد من چه فکر می کنند؟ اگر تصمیم به ازدواج با دختر بزرگتری داشته باشید این جمله در ذهن شما تکرار می شود. همانطور که در ابتدا گفتیم ازدواج پسر با دختر بزرگتر طبیعی نیست و وقتی این اتفاق می افتد در مورد دختر و پسر صحبت می کنند.

مشکل باروری یکی از معایب ازدواج با دختر بزرگتر از مرد است.
این یک تصور اشتباه است که زنان بالای 30 سال برای باردار شدن و داشتن فرزندان ضعیف با مشکلات زیادی روبرو هستند. به لطف پیشرفت علم، امروزه راه های زیادی برای مراقبت از زنان وجود دارد. بنابراین زنان 30 و 40 ساله فقط به مراقبت بیشتری نسبت به دختران جوان برای باردار شدن نیاز دارند. بنابراین، اگر تا کنون مشکل شما برای ازدواج با یک زن مسن تر، ترس از بچه دار شدن بود، اکنون می توانید با خیال راحت از این مشکل چشم پوشی کنید.

تکامل جنسیتی
آلفرد کینزی، یکی از روانشناسان مشهور آمریکایی، در کتاب خود می نویسد که اوج برانگیختگی جنسی یک مرد در 18 سالگی است. در حالی که این اتفاق برای زنان در منطقه 31-32 سال رخ می دهد. این برای یک مرد کافی است که با دختری 10 سال بزرگتر ازدواج کند.