چندگانه پایه زنانه، تمام ویتامین های اساسی مورد نیاز یک زن در یک

Female Basic Multiple به عنوان یک محصول نگهداری عمومی تغذیه برای زنان در تمام سنین طراحی شده است. بسیاری از مواد مهم شامل انواع ویتامین ها، مواد معدنی و سایر ترکیبات هستند. این شامل مواد تخمدانی نیز می شود. مواد تشکیل دهنده مهم در محصول و عملکرد آنها در زیر مورد بحث قرار گرفته است.

ویتامین A

Female Basic Multiple حاوی 4167 IU ویتامین A است. ویتامین A یک ویتامین محلول در چربی است که توسط بدن برای حفظ عملکردهای حیاتی بدن مانند رشد استخوان، تقسیم سلولی و غیره استفاده می شود. Female Basic Multiple از این ترکیب برای مصارف چند بعدی استفاده می کند. از آن برای تنظیم سیستم ایمنی استفاده می شود که به جلوگیری از عفونت کمک می کند. پوشش های سطحی چشم و مجاری تنفسی، ادراری و روده ای را سالم نگه می دارد.

ویتامین سی

Female Basic Multiple حاوی 300 میلی گرم ویتامین C در هر وعده است. ویتامین C به نام اسید اسکوربیک نیز شناخته می شود. این یک ماده محلول در آب است. این یک آنتی اکسیدان مهم است که از تجمع محصولات جانبی خطرناک در بدن جلوگیری می کند. Female Basic Multiple حاوی مقادیر لازم ویتامین C برای کمک به کاهش احتمال بیماری قلبی است.

ویتامین E

Female Basic Multiple حاوی 66.7 IU ویتامین E در هر وعده است. ویتامین E یک ترکیب محلول در چربی است. ویتامین E دارای 8 نوع است. هر نوع فعالیت های مختلفی را انجام می دهد که برای بدن حیاتی است. ویتامین E یک آنتی اکسیدان مهم است. ویتامین E همچنین به محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد کمک می کند. ویتامین E موجود در مولتیپل پایه زنانه نقش برجسته ای در عملکرد سیستم ایمنی و سایر فرآیندهای متابولیک ایفا می کند.

ویتامین دی

Female Basic Multiple حاوی 167 IU ویتامین D در هر وعده است. ویتامین D یک ترکیب محلول در چربی است. برای حفظ متابولیسم طبیعی کلسیم در بدن ضروری است.

بدن انسان هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقادیر کمی ویتامین D تولید می کند. بدون این ویتامین، کلسیم به خوبی در ساختار استخوان جذب نمی شود. این منجر به استخوان ها و دندان های هفته می شود.

ویتامین B2

Female Basic Multiple حاوی 10 میلی گرم ویتامین B2 در هر وعده است. ویتامین B2 به نام ریبوفلاوین نیز شناخته می شود. به مقدار کم در بدن ذخیره می شود. این ترکیب برای بسیاری از عملیات بیوشیمیایی استفاده می شود. برای متابولیسم اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب و کربوهیدرات ها استفاده می شود. ویتامین B6 برای عملکرد خود مستقیماً به ریبوفلاوین وابسته است. گنجاندن ریبوفلاوین در مولتی پایه زنانه بیشترین سود را برای پوست، مو و ناخن دارد.

اسید پانتوتنیک

Female Basic Multiple حاوی 10 میلی گرم اسید پانتوتنیک در هر وعده است. اسید پانتوتنیک یک ویتامین B کمپلکس است که برای بسیاری از عملکردهای بدن حیاتی است. این یک ترکیب محلول در آب است. برای تبدیل کربوهیدرات ها به گلوکز استفاده می شود. این ماده در Female Basic Multiple گنجانده شد زیرا برای سلامت سیستم عصبی، پوست، مو، چشم، دهان و کبد مهم است.

اهن

Female Basic Multiple حاوی 2 میلی گرم آهن در هر وعده است. این ماده معدنی است که برای رساندن اکسیژن مورد نیاز گلبول های قرمز خون است. برای انتقال و ذخیره اکسیژن، کمک به تولید انرژی و کمک به سیستم ایمنی و عصبی مرکزی استفاده می شود. Female Basic Multiple نیازهای افزایش یافته آهن زنان را برآورده می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر