“چه اتفاقی افتاده ، بریتنی مورفی؟” جزئیات جدید جالب را معرفی می کند


یک روز صبح یکشنبه در دسامبر 2009 ، بریتنی مورفی ناگهان در حمام خانه ای در غرب هالیوود که با همسرش سیمون مونجاک مشترک بود سقوط کرد. صبح همان روز ، بازیگر کوچک چشم چرمی به مرکز پزشکی Cedars-Sinai منتقل شد و در آنجا مدتی بعد مرگ وی اعلام شد. مقامات در ابتدا گفتند که این مرد 32 ساله به دلیل ترکیبی مهلک از ذات الریه و داروهای تجویز شده درگذشت ، اما یک مستند دو قسمتی جدید بر شرایط اسرارآمیز و تراژیک پیرامون مرگ غم انگیز او و عمق روابط پر دردسر او با مونجاک تمرکز می کند.

پخش 14 اکتبر در HBO Max ، “چه اتفاقی افتاده ، بریتنی مورفی؟” این نشان می دهد که چگونه مورفی به یکی از آینده دارترین ستاره های نسل خود تبدیل شد و یک چرخش خاطره انگیز را در فیلم هایی مانند “بی هنر” و “دختر تفسیر شده” به یکی از بدترین تراژدی های هالیوود تبدیل کرد.

در این مستند ، خبرنگار امبر رایلند به یاد می آورد که مصاحبه ای اختصاصی با مونجک مدت کوتاهی پس از مرگ مورفی داشته است. او می گوید: “این در ذهن من بود ،” آیا من با یک قاتل نشسته ام؟ “” آیا او می توانست همسر خود را بکشد؟ ”

بریتانی مورفی ، راست ، با همسرش سیمون مونجک لبخند می زند ، درست است.  دستش روی سینه اش می نشیند.
مستند جدید شبکه HBO به بررسی رابطه پریشان بریتانی مورفی با همسرش سیمون مونجک و مرگ هولناک آنها می پردازد.
آنتونی دیکسون IF

بریتنی مورفی در سال 1977 در آتلانتا متولد شد. پدرش در زندان بود و در زندان بود و مادرش شارون مورفی او را بزرگ کرده بود. او در سن 5 سالگی شروع به تحصیل در زمینه اجرا و رقص کرد.

شکست مورفی در سال 1995 به عنوان تای مسخره کننده آلیسا سیلورستون ، “بی ترس” رخ داد. فیلم هایی مانند “دختر ، تفسیر شده” ، “8 مایل” و “شهر گناه” با آهنگسازان امینم و فرد دروست ، اشتون کوچر ، بازیگر و تهیه کننده جف کواتینتز ، نوبت های تحسین برانگیزی داشتند و عاشقانه های سطح بالایی نیز به همراه داشتند. با این حال ، آینده طلایی او متلاشی شد وقتی که او به مدت هفت سال با فیلمنامه نویس انگلیسی ، مونجاک ، که مشکلات مالی ، عاشقانه های قدیمی و روابط تیره و تار با مقامات قضایی و مهاجرت داشت ، جفت شد.

بریتانی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجشان در آوریل 2007.
بریتانی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجشان در آوریل 2007
دیو آلوکا / استارپیکس / شاترستوک

گفته می شود که این دو در سال 2006 شروع به رابطه کردند و همه چیز به سرعت بالا گرفت. دوستان و آشنایان معتقدند که این بازیگر – ضعیف ، دارای اعتماد به نفس بیش از حد و مشتاق پایداری – توسط یک هنرمند مخروطی تحت تأثیر قرار گرفت.

سیمون مونجاک در کودکی نوجوان با کت و شلوار روی پیاده رو ایستاده است.
آیا سیمون مونژاک یک هنرمند مخروطی بود؟ مستند جدید بریتنی مورفی شبکه HBO به گذشته او می پردازد.

“[People] ترسیده و وحشت زده. مثلاً این پسر کی بود و چه خبر بود؟ کتی ناظیمی ، همبازی “پادشاه تپه ها” مورفی در این سند به یاد می آورد. “او می خواست با او ازدواج کند و من گفتم:” عزیزم ، مدت زیادی نیست. ” ”

آلیسون برنت ، فیلمساز ، اولین ملاقات خود را با مونژاک در یک مهمانی شام در سال 1999 به یاد می آورد ، جایی که مالک 17 فراری بود ، با مدونا ملاقات کرد و در مورد اجتناب از سرطان نهایی مغز به دلیل درمان تجربی با بال کوسه صحبت کرد. برنت می گوید زمانی که به او پول می داد ، مشخص بود که از زنی که با او ملاقات کرده بود استفاده می کرد. سالها بعد ، وقتی برنت دید که به مورفی وابسته است ، وحشت کرد.

فیلمساز در این برنامه می گوید: “من نمی توانستم باور کنم که این سوسیوپات تغذیه کننده در واقع باعث شد مجموعه غذا برای کسی کار کند که در واقع یک هنرمند قانونی است.”

برنت تا آنجا پیش رفت که با آژانس خود تماس گرفت و سعی کرد مورفی را متقاعد کند که مونجاک یک دروغگوی اجباری است ، اما او می گوید: “این خبر در حال بازگشت بود که مدیرش تلاش کرده بود. [doing that] و در نتیجه اخراج شد. ”

با وجود نگرانی های زیاد ، مورفی در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. گفته می شود مونجاک سخت تلاش کرده تا گذشته مبهم خود را از عروس جدیدش پنهان کند.

بریتنی مورفی ، ستاره سرشناس هالیوودی در سال 2006.
بریتنی مورفی ، ستاره سرشناس هالیوود در سال 2006 ، سالی که از سیمون مونجک جدا شد.
تریسی Nairmi / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از اینکه با مورفی درگیر شود با او درگیر شد و می گوید او را مورد آزار و اذیت و جدایی قرار می دهد و ادعا می کند که سرطان دارد تا بتواند باردار شود و سپس در صورت نیاز به کمک پزشکی مراجعه کند. امتناع کرد. راگلند در این مستند می گوید تهدید کرده که اگر پسرش را به مورفی نشان دهد ، او را خواهد برد.

او می گوید: “ازدواج او با بریتنی یک معامله بزرگ بود.” “او نیازی نداشت کسی بداند که من با پسرش آنجا هستم. من می دانم چرا بریتنی سایمون را انتخاب کرد. او جادوی خود را روی او انجام داد و او نیز مانند آن عمل کرد. ”

زندگی مورفی که یکبار در حال ظهور بود پس از ازدواج کند شد ، زیرا شایعات در شهر پخش شد مبنی بر اینکه مونجاک کار با او را برای او مشکل کرده است.

الکس مارکین ، کارگردان مورفی در فیلم 2009 در آنسوی سالن ، با اسناد پرچم قرمز صحبت می کند ، زیرا به نظر می رسد مونجاک “خارج از آن” است و مورفی رفتار “جکیل و هاید” را نشان می دهد.

او می گوید: “بریتنی می آید تا راه اندازی شود و واقعاً در مکان خوبی باشد ، و سپس او را با سیمون می بینم.” “وقتی او برگشت ، متوجه تغییر بزرگی در روحیه او شدم.”

دیگران مورفی را به یاد می آورند ، زمانی که به دلیل ویژگی های گرد جذابش معروف بود ، که به سرعت نازک شد و کشید.

1995 توسط بریتنی مورفی جوان
بریتنی مورفی جوان با ایفای نقش تایی طرفدار مسخره آلیشیا سیلورستون در فیلم “Cluelles” در سال 1995 بینندگان را مجذوب خود کرد.

“او تنها نبود. هنرمند گریم تریستا جردن ، که روی آخرین فیلم مورفی ، “چیزی شرور” کار کرده است ، در این سند گفت: “او بسیار ناراحت بود.”[Her eyes] او بسیار افسرده بود و بسیار غمگین به نظر می رسید. ”

ناظمی گفت: “من دیگر او را نمی شناسم.” “بریتنی کدر بود و رفت.”

راگلند می گوید کاهش وزن او می تواند توسط مونژاک ایجاد شود ، که “عاشق زنان بی اشتها بود”.

اد وینتر ، پزشکی قانونی که پرونده مورفی را اداره می کرد ، و معاینه کننده پزشکی لیزا شانون حدس می زنند که اگر فردی مورفی را در روز مرگش به بیمارستان می برد ، می توان از این فاجعه جلوگیری کرد.

بریتانی مورفی در مقابل دیوار سفید ایستاده است ، لباس سفید پوشیده ، دستان خود را روی سرش گذاشته است ، جدی به نظر می رسد.
مستند جدید شبکه HBO Max دوران تراژیک و تکان دهنده بریتنی مورفی و زندگی او را بررسی می کند.
تریسی Nairmi / EPA / Shutterstock

“علت مرگ هیچ راز نیست. راز این است که چرا کسی آن را نگرفته است. اگر آنها را چند روز زودتر به پزشک می بردند ، او هنوز زنده بود. ”

او می گوید: “او به اندازه کافی استراحت نمی کرد و سیستم ایمنی بدن او پایین آمده بود.”

راگلند معتقد است که سابقش گناهکار است.

او می گوید: “با وجود اینکه او بریتنی مورفی را نکشت ، اما اجازه داد او بمیرد زیرا او را به دکتر نبرد و از او کمک نگرفت.”

بریتانی مورفی جوان لبخندی می زند و به سمت دوربین حرکت می کند.
بریتانی مورفی با نمایش هایی مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند” به سرعت موفق شد. دوستان و هم بازیگران می گویند او باهوش و مهربان بود.

پس از مرگ مورفی ، همه چیز عجیب تر شد. مونجاک سعی کرد او را از انجام کالبد شکافی منع کند و هزاران دلار از تماس های همسر مرحومش برای ایجاد “بنیاد” به افتخار وی درخواست کرد.

مادر مورفی شارون با این زوج زندگی می کرد و پس از مرگ دخترش با مونجاک زندگی می کرد. وقتی رایلند از خانه دیدن کرد ، گفت که به نظر می رسد این دو در یک تخت خواب هستند و پیرمرد بسیار عجیب رفتار می کند.

“او مطیعانه با او کار کرد ، که من او را دیدم ، و او سیم را زد. [I wondered] “چه اتفاقی می افتد وقتی هیچ کس اینجا نیست ، چگونه کار می کنند وقتی هیچ کس اینجا نیست؟” “او خوب است.

بریتانی مورفی بلوند به دوربین نگاه می کند در حالی که صورتش روی دستانش استوار است.
بریتانی مورفی به عنوان مستندی جدید در مورد زندگی و مرگ این ستاره در حالی تلاش کرد که در اوایل دهه 2000 در هالیوود نامی برای خود دست و پا کند.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در ماه مه 2010 ، تنها پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونژاک در سن 40 سالگی ، همچنین بر اثر ذات الریه – و ، احتمالاً ، بر اثر دارو درگذشت.

وینتر در تحقیقات بیشتر یادآور شد: “در سمت سیمون در غرفه شب ، ما حدود 90 بطری نسخه با نام های مختلف پیدا کردیم که بسیار غیر معمول است.” “ما همچنین بطری هایی با نام بریتنی و یک پیشنهاد در” لولا مانیلو “پیدا کردیم. [which was] احتمالاً یک نام مستعار. ”

نظریه های توطئه فراوان است. آنجلو برتولوتی ، پدر بیگانه مورفی ، ادعا کرد که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون مرگ این زوج جوان را ناشی از کپک زدن در قصر آنها می دانست. اما پزشک قانونی شینین گفت که هیچ مدرکی در این مورد ندارد.

راگلند فکر می کند مونژاک مرگ را بر حقیقت ترجیح می دهد.

او می گوید: “او ترجیح می دهد بمیرد تا اینکه به عنوان یک هنرمند شناخته شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *