چگونه از شر آکنه خلاص شویم – درمان های طبیعی و زیبایی

آیا شما آن زخم های زشتی را دارید که به دلیل آکنه باقی مانده اند؟ آیا به دنبال راه حلی دائمی برای از بین بردن دائمی اسکارهای آکنه خود هستید؟

در اینجا چند روش طبیعی شگفت انگیز و روش های زیبایی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا به راحتی و بدون دردسر از شر جای جوش خلاص شوید.

  • درمان طبیعی اسکار آکنه – ویتامین C

ویتامین C عنصر اصلی انواع پاک کننده های طبیعی جای زخم برای افرادی است که جای جوش کمتر قابل مشاهده است. محلول‌ها و محلول‌های مصرفی ویتامین C در بازار وجود دارد که اندازه‌گیری دقیق ویتامین C را برای کمک به بهبود سطح پوست و تسریع تخلیه اسکار دارند. علاوه بر مصرف و محلول‌ها، بیماران نیز می‌توانند تونر ویتامین C خود را بسازند و ویتامین C را به عنوان مکمل مصرف کنند. اگرچه این ممکن است ایده آل ترین درمان اسکار آکنه نباشد، اما مطمئناً می تواند کمک بسیار مورد نیاز را ارائه دهد.

  • درمان طبیعی اسکار آکنه – آب لیمو

آب لیمو به عنوان معروف ترین راه حل خانگی برای آکنه و جای زخم نیز در نظر گرفته می شود. نکته خوش شانس در مورد این این است که به سرعت در دسترس و تقریبا رایگان است. حاوی مقدار مناسبی از اسیدیته برای لایه برداری پوست و کاهش رنگدانه است. آب لیمو مخلوط با آب نیز یک تونر فوق العاده مناسب می سازد. علاوه بر این که یک پاک کننده قوی اسکار است، می تواند سطح پوست را بهبود بخشد و رنگ پوست را روشن کند.

  • درمان زیبایی آکنه – میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن شاید بهترین روش از بین بردن جای زخم باشد، اگر فردی دیگر هرگز آکنه را تجربه نکند. این یک درمان زیبایی و تا حدودی گران است، اما با دفع لایه خارجی پوست عمل می کند.

میکرودرم ابریژن یک روش ریزش موثر است که از کریستال های ریز استفاده می کند که به عنوان میکرو ساینده عمل می کنند. کلینیک زیبایی مشهور این نوع خدمات را ارائه می دهد و در اکثر موارد برای دستیابی به نتایج چند جلسه طول می کشد. این یکی از توصیه‌شده‌ترین درمان‌های بعد از جای جوش است و برای بیمارانی که هنوز نقاط مختلف آکنه زنده دارند، مناسب نیست.

  • لایه برداری شیمیایی

برای افرادی که به دنبال بهترین درمان اسکار آکنه برای درمان جای زخم شدید هستند، لایه برداری شیمیایی یکی از بهترین جایگزین هایی است که می توانید به راحتی دریافت کنید. لایه برداری شیمیایی یک روش لایه برداری شدید است که منجر به لایه برداری می شود. آنها قدرت افزایش سطح پوست را با تخلیه پوست خشن و خشن خارجی دارند.

با استفاده در فواصل زمانی معین، جای زخم کمتر دیده می شود و کاملا محو می شود. این محلول های شیمیایی پوست را حساس می کند. بنابراین بلوک خورشید باید در برنامه گنجانده شود. به همین ترتیب، از آنجایی که لایه برداری شیمیایی از داروهای قوی اسکار است، باید فقط توسط جراح زیبایی با تجربه انجام شود.

پیدا کردن و نهایی کردن ایده آل ترین درمان اسکار آکنه شامل یافتن مناسب ترین روش برای پوست شما است. پیشنهاد می‌شود که هرگز آکنه یا لکه‌های زنده را انتخاب نکنید، زیرا ممکن است باعث ایجاد زخم‌های عمیق شود که دفع آن‌ها دشوار خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر