چگونه در هنگام کار انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه کار کنید ، احتمالاً در دورانی مواجه می شوید که انگیزه شما در طول سفر تمرینی شما پایین است. وقتی می خواهید با روال خود سازگار باشید مهمترین چیز داشتن انگیزه و اختصاص دادن است. اما وقتی بیقراری می کنید ناامید نشوید ، این اتفاق برای بیشتر ما می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید ، بازگشت به واگن آسان تر است. اگر مخزن الهام شما رو به اتمام است ، به خواندن ادامه دهید تا به روال عادی خود متصل شوید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در برنامه ورزشی خود انگیزه داشته باشید:

کار خود را سریع انجام دهید

قبل از اینکه روزتان خیلی شلوغ شود و شروع به دور شدن کنید ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه است ، مهم است که فعالیت خود را زود شروع کنید ، بعداً برای آرایش بهانه نیاورید. همچنین نشان داده شده است که کار سریع باعث می شود که شما روز به روز بهره وری و انرژی بیشتری داشته باشید.

عکسهای قبل و بعد بگیرید

اگر سخت تلاش می کنید تا به یک هدف خاص برسید ، عکاسی یک انگیزه عالی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. یادداشت های هفتگی ، دو هفته ای یا ماهانه را بر روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را نشان می دهد و همچنین انگیزه ای برای ادامه رسیدن به آن هدف ایجاد می کند.

موسیقی

امروزه ، تقریباً هر آهنگی را با تلفن هوشمند در اختیار داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرین شما است و با وجود هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین ، به راحتی می توانید روی یکی از موارد دلخواه خود کلیک کرده و تمرین خود را شروع کنید.

همکاران پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر تمرینی خود با شخص دیگری باعث ایجاد انگیزه در هر دوی شما می شود و شما را مسئول حفظ ارتباط با روال ورزش می کند. برای اطمینان از اینکه هم کار می کنید و هم ثابت قدم هستید ، بررسی های هفتگی را با شریک پاسخگو خود برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی برای استفاده وجود دارد که به شما کمک می کند با شریک پاسخگو خود در ارتباط باشید ، و برخی از آنها در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید زیرا شما روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی در دسترس است ، بنابراین نباید نگران این باشید که آیا به تازگی کار خود را شروع کرده اید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! ما چندین طرح عضویت را بر اساس موقعیت مکانی شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *