چگونه سال جدید را با تمرین شروع کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که به تناسب اندام برسند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. با توجه به UAB Medicine ، “کمتر از 8 of از مردم به تصمیمات سال نو خود وابسته هستند.” این یک احساس دشوار است و می تواند برای افرادی که سعی در پیشبرد اهداف سلامتی خود دارند ، ناامید کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ وضوح به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود رسیده اید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای سال 2021 مشاهده می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. گفتنش راحت تر از انجام دادن است. در حالی که این امکان وجود دارد ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. همانطور که در مورد رزولوشن خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف رسیدن به تناسب اندام ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب “کار در 5 مایلی فوریه” است. این نوع اهداف استرس شما را کمتر می کند و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در طول سفر غذای ناسالم در خانه خود دارید ، خارج شدن از مسیر آسان است. وقتی برای خرید مواد غذایی می روید ، حتماً یک لیست از قبل بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و خریدهای ناگهانی نیز کمتر انجام می دهید. سعی کنید قبل از خرید رژیم غذایی سالمی داشته باشید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، می توانید غذای سالم تری از آنچه انتظار می رود خریداری کنید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع سفر تناسب اندام خود را از واگن جدا کنید ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به شما کمک می کند تا برای اولین بار شروع به کار کنید ، بنابراین می توانید نحوه کار با یکدیگر و تغذیه سالم را بررسی کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز هم می توان شریک تمرین داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیامک های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

یک مرکز تناسب اندام محلی برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید

وقتی کار مبتدی را شروع می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید یک سالن بدنسازی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت برای شما هزینه دارد و شما را تشویق می کند تا هرچه بیشتر ورزش کنید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *