چگونه سرعت جامعه وای فای را افزایش دهیم؟به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، امروزه استفاده اجتناب کرده اند وای فای اجتناب کرده اند اهمیت ویژه ای برخوردار است، متعاقباً اگر همراه خود تلاطم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرعت زیرین مواجه شویم، بالقوه است در این سیستم های کاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن دچار اشکال شویم.

تا حد زیادی بیاموزید:

ابتدا قطعی مکرر برای مشترکین تلفن در کنار

به گزارش youm7، وای فای {در خانه} اهمیت ویژه ای دارد. اجتناب کرده اند طریق وای فای می توانید کارهای ممکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیق شخصی را در وب انجام دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساب کاربری شخصی را در موقعیت یابی ها هر دو جامعه های اجتماعی مدیریت کنید. {در این} راستا ممکن است برای عجله وای فای مشخص شده خواستن دارید کدام ممکن است بالقوه است روز {به روز} فوق العاده منحصر به فرد باشد هر دو به هیچ وجه سرعتی را کدام ممکن است ISP ممکن است وعده داده بود حاضر ندهد. متعاقباً در همین جا تعدادی از نکته {برای تقویت} علامت Wi-Fi برای افزایش سرعت وب موجود است.

1. مکان روتر را تنظیم دهید

علامت‌های Wi-Fi برای علامت‌های Wi-Fi به سختی تأثیر می گذارد می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علامت‌های خنک را مسدود می‌کنند، یادآور دیوارهای آجری، اشیاء فلزی (یادآور یخچال‌ها) را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخشها زیادی آب یادآور مخازن ماهی، متعاقباً بهتر از وضعیت {برای قرار دادن} Wi-Fi است. روتر Fi در یک واحد وضعیت مرکزی همراه خود هوای سطح است. بیش از حد است، همینطور است.

2. به کانالی همراه خود شلوغی کمتر بروید

روتر ممکن است احتمالاً چندین کانال برای انواع هنگام روشن کردن علامت Wi-Fi دارد. کنترل کنید کانال را همراه خود باند فرکانسی خطا نگیرید، از کانال های زیادی در باندهای 2.4 گیگاهرتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید 5 گیگاهرتز موجود است. در حالی کدام ممکن است اکثر روترها به طور پیش اعتقاد منصفانه کانال برای هر باند ترتیب می کنند، معمولاً آنها شلوغ می شوند کدام ممکن است ممکن است سرعت وای فای ممکن است را کاهش دهد. علاوه بر این این سیستم سلول روتر شخصی را بازرسی کنید (اگر موجود است) هر دو وارد مدیریت پنل مدیریت شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کانال عکس بروید به همان اندازه ببینید خواه یا نه کار کردن ممکن است را افزایش می بخشد هر دو خیر.

3. روتر شخصی را بهبود دهید هر دو رشد دهندگان را اضافه کنید

تعویض روتر در همه زمان ها فینال راه رفع است. از منصفانه روتر جدید فوق العاده پرهزینه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید تجهیزات های مختلف شخصی را ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جامعه متصل کنید. روتر ممکن است علاوه بر این محدود به معمول عجیب و غریب 802.11n هر دو 802.11g است، برای مثال بالقوه است بخواهید در جستجوی روتر 802.11ac هر دو Wi-Fi 6 باشید. اگر خانه بزرگی دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روتر ممکن است عجیب و غریب نیست، بالقوه است بخواهید منصفانه هر دو تعدادی از آسانسور کننده Wi-Fi اضافه کنید. آمپلی فایرها تجهیزات های نوزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصادی ای هستند کدام ممکن است علامت Wi-Fi ممکن است را آسانسور می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل منصفانه جهان تحمل محافظت تحمیل می کنند. خانه شخصی را تبلیغ کنید

انتهای پیام/