چگونه واکسن های ایرانی در مجلات اصلی جهانی درخشیدند/ چالش تبلیغاتی علیه دانشمندان ایرانی چگونه شکست خورد؟


به گزارش خبرگزاری فارس، حدود 26 ماه اجتناب کرده اند شیوع بیماری عروق کرونر در ملت می گذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از ماه تا حد زیادی اجتناب کرده اند شیوع بیماری عروق کرونر در کشورمان نمی گذرد. اولین واکسن کرونا در ایران اجتناب کرده اند 9 آذر 1395 روی سه داوطلب تحریک کردن شد.

حمله به واکسن های ایرانی

اجتناب کرده اند شبیه به روز موج هجمه های رسانه های بیگانه به واکسن های کشورمان تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند رسانه های فارسی زبان خارج اجتناب کرده اند این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم به طرق مختلف سعی کردند بوق را زیر پرس و جو ببرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت ایران را اجتناب کرده اند این دستاورد عظیم دلخور کنند. اگرچه {در این} میان انتقاداتی نیز نسبت به زاویه دلسوزانه محله وجود داشت، با این حال این حمله ها سرانجام حول محور جملات «ما نمی‌توانیم»، «واکسن ایرانی غیرقابل اعتقاد است»، «ساخت واکسن مقرون‌به‌صرفه نیست» بود. کارآمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخورد نظام همراه خود ملت زیر پرس و جو گذشت است.» تعلل در پاسخگویی به پارادوکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم کار با هم مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها برای روشن شدن مناسب شایعات

متعدد اجتناب کرده اند رسانه های فارسی زبان خارج اجتناب کرده اند ملت به طرق مختلف سعی در بدنام جمع کردن شیپور را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناامیدی ملت ایران اجتناب کرده اند این دستاورد عظیم داشته اند.
باعث شد، برخی اجتناب کرده اند مشتریان دنیای آنلاین ما بدخواه را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی رسانه ها نامشخص شوند. با این حال مسئولان در دوره ها به سوالات خبرنگاران پاسخ می دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی مواقع کمیت کار به حدی بود کدام ممکن است جایگزین مصاحبه وجود نداشت.

امتحان شده برای تضعیف دستاوردهای دانشمندان ما ناموفق بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مرحله سوم آزمایش انسانی واکسن مبارک برای ایران کدام ممکن است تنها 20000 نفر برای نمایندگی در بررسی می خواست بودند. بیش اجتناب کرده اند 100 هزار شهروند ایرانی تواند به شما کمک کند پیشبرد خوب چالش آموزشی در ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن کرونا داوطلب شدند. همراه خود صدور مجوز استفاده اضطراری اجتناب کرده اند واکسن برکت در خرداد ماه سال جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه شدن این واکسن به سبد واکسیناسیون کشوری، استقبال اجتناب کرده اند اولین واکسن ایرانی برای ویروس کرونا روز {به روز} افزایش کشف شد.

اجتناب کرده اند طرفی واکسن برکت تنها واکسن ساخت شده توسط محققان ایرانی نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن واکسن های رازی، باستوکاکس، اسپیکوژن، فخرا، نورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید … به مرور زمان توانستند مجوز استفاده اضطراری را اکتسابی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد بازار شوند. سبد سراسری واکسیناسیون یکی اجتناب کرده اند کاستی های واکسن های ایرانی در آن نقطه این بود کدام ممکن است نتایج تحقیق پزشکی واکسن های ایرانی در مقالات معروف دنیا چاپ شده نمی شد. اگرچه مسئولان آن نقطه نتایج آزمایش‌های پزشکی واکسن‌ها را ادعا کردند، با این حال گمانه‌زنی‌ها علیه واکسن‌های ایرانی همچنان یکپارچه داشت، از مسئولان صدها ادعا کردند کدام ممکن است نتایج تحقیقات روی این واکسن‌ها سریع در مجلات اصلی چاپ شده احتمالاً خواهد بود.

اولین مقاله اجتناب کرده اند تحقیق پزشکی برکات در یکی اجتناب کرده اند معتبرترین مجلات جهان چاپ شده شد.

اولین مقاله تحقیق پزشکی کاوران برکت همراه خود عنوان “تعیین مقدار خواص برابر ایرانیان کوواکسن بر روی طیف گسترده ای از هشداردهنده کرونا” در یکی اجتناب کرده اند معتبرترین مجلات دنیا همراه خود عنوان “میکروبیولوژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت پزشکی” چاپ شده شد. اجتناب کرده اند تذکر ایمپکت صورتحساب، این روزنامه جزو 5 روزنامه برتر دنیا در زمینه بیماری های عفونی است. جدا از این متن، 5 مقاله تولید دیگری در زمینه کارآزمایی‌های پزشکی واکسن ایران برکت توسط دست تجزیه و تحلیل هر دو در شرف تخلیه است. تحقیق پیش پزشکی این واکسن قبلا چاپ شده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیق حیوانی واریانت omicron قبلا چاپ شده شده است.

تخلیه نتایج تحقیق واکسن «ایران بواری» در هفته نامه پزشکی بریتانیا

اخیراً مقاله ای با اشاره به نتایج آزمایشات پزشکی فاز I را انتخاب کنید و انتخاب کنید II واکسن Bov1-CovIran در روزنامه British Journal of Medical Studies Open (BMJ Open) چاپ شده شده است. نگارش این متن کدام ممکن است نتایج کارآزمایی‌های پزشکی فاز اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم واکسن کویران را فهرست می‌تدریجی، در ژوئن 1400 تحریک کردن شد. این روزنامه زیرمجموعه ای اجتناب کرده اند انتشارات بیوماجی است.

داوران در گذشته تاریخی 1 ژانویه به مقالات روزنامه پاسخ دادند. بازخورد شش داور برای نویسندگان کشتی شد. اولین داور مقاله دکتر استفن توماس/دکتر است. این استفن جی. توماس اجتناب کرده اند کالج پزشکی دانشکده ایالتی نیویورک در نیویورک بود کدام ممکن است آزمایش پزشکی واکسن BNT162b2 را انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکسن فاز III را در نویسندگی مشترک انجام داد. پاسخ نویسندگان به بازخورد داوران در گذشته تاریخی 7 ژانویه به در کنار مدل تقویت شده مقاله برای روزنامه کشتی شد. بر این ایده، در گذشته تاریخی 7 اسفند، تذکر یکی اجتناب کرده اند اعضای هیئت داوران برای نویسندگان کشتی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در 17 اسفند، مدل تغییر کرده است مقاله را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ نویسندگان برای داور در روزنامه کشتی شد. روزنامه نامه ای مبنی بر پذیرش مقاله اجتناب کرده اند نویسندگان در 16 مارس اکتسابی کرد. بازخورد داوران، پاسخ های نویسندگان مقاله را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی مدل های مقاله در مرحله داوری همراه خود مدل بسته شدن مقاله در گذشته تاریخی 10 آوریل 1401 چاپ شده شد.

واکسن رازی کوپرز شیک ترین واکسن استنشاقی جهان است

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند دستاوردهای جدید کشورمان واکسن رازی بود، واکسن سه دوز استنشاقی کدام ممکن است توانست نتایج چشمگیری در پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری عروق کرونر مرکز اجتناب کرده اند شخصی آرم دهد. سرپرست بیوتکنولوژی مؤسسه الرازی در خصوص تخلیه نتایج تحقیق این واکسن ذکر شد: روزنامه پزشکی «لانست» در فینال شماره شخصی همراه خود تخلیه مقاله ای کسب اطلاعات در مورد «رازی کو پارس» چاپ شده شده است. واکسن ساخت شده توسط نمایندگی تحقیقات واکسن رازی. ساخت موسسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرم شناخته شده به عنوان شیک ترین واکسن استنشاقی جهان شناخته شده به عنوان پاسخ.

رضا بنی هاشمی کسب اطلاعات در مورد این خبر دلیل داد: روزنامه پزشکی «LANCET» یکی اجتناب کرده اند معروف ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناسایی شده است ترین مجلات پزشکی در فینال شماره شخصی در مقاله ای به تخصص پزشکی واکسن های استنشاقی کووید 19 در ایران می پردازد. امارات متحده عربی. جهانی گرایی. در این متن آمده است کدام ممکن است تاکنون 12 واکسن موجود در سوراخ بینی (استنشاقی) علیه کووید 19 بازسازی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه تحقیقات واکسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرم سازی رازی «رازی کو پارس» شناخته شده به عنوان شیک ترین واکسن استنشاقی جهان راه اندازی شد شده است. علاوه بر این در جدول، این واکسن وارد طبقه بندی واکسن های پروتئینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سطوح پایانی کارآزمایی پزشکی شده است.

روزنامه پزشکی The Lancet در فینال شماره شخصی مقاله ای را با اشاره به واکسن رازی کوپارس بازسازی شده توسط موسسه تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرم سازی رازی شناخته شده به عنوان شیک ترین واکسن استنشاقی جهان چاپ شده کرد.

بنی هاشمی همراه خود ردیابی به اینکه مفهوم مونتاژ واکسن استنشاقی ویروس کووید 19 برای اولین بار در موسسه رازی مطرح شد، ذکر شد: این کدام ممکن است 2 سال پس اجتناب کرده اند طراحی اولین این مورد، واکسن های استنشاقی را می گذراند، فال نیک است. واکسن کوپرز را می توان شناخته شده به عنوان دوز آسانسور کننده برای واکسن های تزریقی استفاده کرد.

تخلیه نتایج تحقیق پزشکی واکسن فخرا در روزنامه واکسن

بررسی فاز اول واکسن فخرا در مارس 2010 برای 135 داوطلب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بررسی فاز دوم در ژوئن 1400 بر روی 500 داوطلب تحریک کردن شد. بر ایده نتایج هر 2 فاز، امنیت واکسن پراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیت زایی صحیح آن مورد تایید گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمیته اخلاق پژوهشی وزارت بهداشت قرار گرفت. بر ایده این نتایج، در سپتامبر 1400، مجوز انجام فاز سوم پزشکی واکسن پراید او صادر شد. به آموزش داده شده است احمد کریمی، سرپرست چالش واکسن فخره، مصونیت این واکسن نسبت به واکسن زبان چینی سینوفارما 90 نسبت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج تحقیق پزشکی این واکسن در روزنامه واکسن چاپ شده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نتایج به 3 نفر حاضر شده است. دیگران. مجلات آموزشی اصلی

مقاله فاز حیوانی “واکسن اسپیکوژن” در یک واحد روزنامه اصلی واکسن چاپ شده شد

واکسن اسپایکوژن همراه خود همکاری نمایندگی استرالیایی واکسین در سیناژن ساخت تبدیل می شود. واکسن کرونا اسپایکژن تشکیل پروتئین نوترکیب اسپایک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بیماری کووید-19 دفاع کردن می تدریجی. واکسین خوب نمایندگی بیوتکنولوژی استرالیایی است کدام ممکن است در سال 2002 برای نوآوری در ساخت واکسن همراه خود تخصص کار بر روی بیش اجتناب کرده اند 100 چالش مشترک واکسن راه اندازی شد.

در یک واحد بررسی جدیدترین روی واکسن اسپیکوژن، کدام ممکن است برای تعیین مقدار اثربخشی آن شناخته شده به عنوان دوز آسانسور کننده به پایان رسید، واکسن سودآور شد چندین بار (بین 11 به همان اندازه 25 بار) امنیت را آسانسور تدریجی. نمایندگی‌کنندگان {در این} بررسی کدام ممکن است سابقه تزریق 2 دوز طیف گسترده ای از مختلف واکسن را داشتند، اجتناب کرده اند تذکر بیماری‌های زمینه‌ای شبیه بیماری‌های قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت، وضعیت‌های سنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیزیکی متفاوتی داشتند. در تحقیق زودتر آرم داده شده است کدام ممکن است واکسن اسپیکوژن در موقعیت به تحمیل پاسخ امنیت 87 نسبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثربخشی 60 به همان اندازه 65 نسبت است.

طبرسی اخیرا در اینستاگرام شخصی نامه ای نوشته است کدام ممکن است در آن مقاله ای با اشاره به فاز حیوانی واکسن اسپیکوژن در روزنامه اصلی واکسن چاپ شده شده است. فاز حیوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاز انسانی واکسن در استرالیا به پایان رسید. مرحله دوم بشردوستانه در ایران همراه خود حضور 400 داوطلب به پایان رسید کدام ممکن است همراه خود موفقیت بالایی به بالا رسید.

فاز دوم بررسی پزشکی واکسن Spicogen در یک واحد روزنامه اصلی در سراسر جهان چاپ شده شده است

تعدادی از روز پیش، در فینال شماره روزنامه در سراسر جهان اصلی Clinical Microbiology and Infection (CMI)، مقاله ای با اشاره به فاز دوم بررسی پزشکی واکسن اسپیکوژنیک کرونا چاپ شده شد. این روزنامه دارای رتبه Q1 را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای ضریب تاثیر 8062 است. (مقام پنجم روزنامه بیماریهای عفونی 92). سرزنده سازی هر 2 مسیر سیستم امنیت، اجتناب کرده اند جمله آندمیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلولی (این متن علاوه بر این سرزنده شدن امنیت سلولی پس اجتناب کرده اند واکسیناسیون را مورد بحث مکان ها، کدام ممکن است ممکن است موقعیت مهمی در پاکسازی ویروس داشته باشد). تعیین مقدار میزان آنتی بادی های خنثی کننده به فرآیند های مختلف آرم داد کدام ممکن است نتایج هر 2 فرآیند انصافاًً سازگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذاب است. پاسخ امنیت بهینه در اشخاص حقیقی مبتلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر آلوده. داوطلبان را به همان اندازه 6 ماه پس اجتناب کرده اند دوز دوم اجتناب کرده اند تذکر مسائل جانبی خرس تذکر داشته باشید. {در این} شش ماه هیچ عارضه شدید گزارش نشد.

تخلیه نتایج تحقیق پیش پزشکی “واکسن Pastecoad” در یک واحد روزنامه در سراسر جهان

فناوری ساخت واکسن اساساً مبتنی بر آدنوویروس کدام ممکن است دارای عملکرد‌های مهمی شبیه اثربخشی برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنی ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی فوری است، در انواع فوق العاده به سختی اجتناب کرده اند ملت ها فعلی است. هنگام طراحی واکسن پاستواد در انستیتو پاستور ایران همراه خود هدف ساخت واکسن کارآمد، جدا از پروتئین اسپایک {مورد استفاده در} سایر واکسن‌های درست مثل، اجتناب کرده اند پروتئین نوکلئوکپسید کووید-۱۹ نیز استفاده شد. پس اجتناب کرده اند سطوح مدیریت استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزمایشات پزشکی برای ادغام کردن تصمیم گیری قابلیت امنیت، تصمیم گیری امنیت واکسن، تصمیم گیری تأثیر پیشگیرانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیرانه، طبق دستورالعمل FDA، اسناد مربوطه به اداره وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو حاضر شد.

پیش اجتناب کرده اند این تنها 4 ملت بریتانیا، روسیه، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به این فناوری ورود داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون ایران پنجمین ملت تولیدکننده واکسن آدنوویروس است.

نتایج این بررسی کدام ممکن است اخیراً در روزنامه اصلی در سراسر جهان واکسن چاپ شده شده است، آرم می دهد کدام ممکن است واکسن معنی تحریک سیستم امنیت سلولی در مخالفت با ویروس کووید 19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ساخت آنتی بادی های خنثی کننده علیه سویه های مختلف کووید 19 شبیه ووهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید لامبدا را دارد. . ، دلتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اومیکرون. در واقع این مقدماتی چالش ساخت واکسن کرونا در ملت است کدام ممکن است توانسته در گذشته اجتناب کرده اند تقاضا مجوز کارآزمایی پزشکی، نتایج پیش پزشکی را چاپ شده تدریجی.

به گزارش انستیتو پاستور ایران، نتایج فاز 3 بررسی کارآزمایی پزشکی واکسن پاستوکوکوس کدام ممکن است توسط انستیتو پاستور ایران در هشت شهر در سال قبلی به پایان رسید، در یکی اجتناب کرده اند معتبرترین مجلات در سراسر جهان پذیرفته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترتیب چاپ شده احتمالاً خواهد بود.

تخلیه تحقیق پزشکی واکسن نورا در فینال مرحله است

واکسن نوترکیب در دانشکده بقیع الله (علیه السلام) نازل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطوح آزمایش پزشکی واکسن «نورا» اجتناب کرده اند صبح روز یکشنبه 6 تیر 1400 همراه خود حضور سرلشکر سلامی فرمانده معظم کل قوا تحریک کردن شد. . سپاه پاسداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس وزیر بهداشت. در مرحله یک بررسی پزشکی، 70 نفر مورد بررسی قرار گرفتند. کارآزمایی پزشکی فاز II را انتخاب کنید و انتخاب کنید III این واکسن در زمستان 1400 به پایان رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید واکسن نورا سرانجام در 7 مارس 2014 مجوز استفاده داوطلبانه اضطراری را شناخته شده به عنوان دوز آسانسور کننده اجتناب کرده اند گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو اکتسابی کرد.

غلامرضا اولاد، سرپرست خانه قالب واکسن نورا کسب اطلاعات در مورد فینال مورد اجتناب کرده اند تخلیه نتایج تحقیق پزشکی این واکسن در مجلات در سراسر جهان به فارس ذکر شد: آنها همراه خود هم ارائه شده اند.» مقاله پیش پزشکی شش ماهه برای خوب روزنامه اصلی کشتی شده است. در گذشته، با این حال پس اجتناب کرده اند سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت با بیرون دلیل برای را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} مشکلات سیاسی حذف، این متن برای روزنامه اصلی عکس کشتی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشبختانه مورد داوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصحیح قرار گرفت. مقاله پیش پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فاز 1 برای مجلات کشتی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما هستیم در پیش بینی تایید بسته شدن اجتناب کرده اند روزنامه مربوطه.

سکوت رسانه های غربی در برابر این موفقیت های ایران

در حالی کدام ممکن است رسانه ها همراه خود شیوع زودهنگام بیماری عروق کرونر مرکز دیگری بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند همه ابزارها برای تحمیل ترس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب در محله ایرانی استفاده می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند ادعا موفقیت دانشمندان ایرانی در ساخت واکسن های عروق کرونر، سعی در کاشت بذر ناامیدی در دل مردمان داشتند. دانشمندان ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان: تقریباً همه قریب به اتفاق واکسن های ایرانی سطوح کارآزمایی پزشکی را پایین اوج گذاشته اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج موفقیت آمیز آنها در مجلات اصلی آموزشی به چاپ رسیده است.

موفقیت دانشمندان ایرانی در زمینه واکسن مسیری مستمر محسوب تبدیل می شود به همان اندازه اینکه ایران توانست به سومین فناوری ساخت واکسن روی زمین انگشت یابد. خوب فناوری تعدادی از منظوره کدام ممکن است استفاده اجتناب کرده اند آن را برای پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با بیماری‌های تولید دیگری، اجتناب کرده اند جمله بیشتر سرطان ها، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ساخت فوری واکسن‌های جدید جهش‌زای کرونری تسهیل می‌تدریجی. پیش اجتناب کرده اند این تنها 4 ملت انگلیس، روسیه، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به این فناوری ورود داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون ایران پنجمین ملت تولیدکننده این واکسن ها است. همراه خود اضافه شدن فناوری جدید آدنوویروس، واکسن پاستور انستیتو پاستور در امتداد طرف سایر واکسن‌های ساخت شده در ملت بر ایده همین فناوری ساخته احتمالاً خواهد بود. تحقیق پیش پزشکی این واکسن برای اولین بار در ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند تقاضا مجوز کارآزمایی پزشکی در یک واحد روزنامه در سراسر جهان چاپ شده شد.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر