چگونه یک برنزه کردن دره هادسون یک زندان بسته را به یک مرکز موفق شاهدانه تبدیل کرد


فقط یک ساعت از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای دره هادسون است که برای بازدید از بوتیک های پر از شمع های معطر پس از پاییز برگهای پاییزی مناسب است. این شهر بر روی مزارع ، مشاغل کوچک و تا حدود یک دهه پیش ، یک زندان با امنیت متوسط ​​ساخته شده بود.

تسهیلات اصلاحی میان رده بسته ، که زمانی متخلفان مواد مخدر را از جمله زندانیان خود می شمردند ، اکنون توسط شرکت های شاهدانه برای افزایش فعالیت های اقتصادی در منطقه پر شده است. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، در حال ساختن آن به عنوان یک داستان تمام عیار است ، فرصتی برای رفع برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعت ناامید. این که آیا این عدالت توسط شرکت هایی که سفیدترین و شرکتی را نمایندگی می کنند محقق می شود یا خیر ، محل بحث وکلا است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون فروش ملی داشته است ، آخرین مستأجر است که از زندان به شهرک صنعتی نقل مکان کرده است. در 10 دقیقه از جاده ولی واقع شده است. از خیابان اصلی وارویک.

ماه گذشته ، این شرکت یک تاسیسات کشاورزی و پردازش 5 155 میلیون و 450 هزار فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک ساخت. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به آن امکان می دهد محصولات خود را به سایر شرکت ها در بازار سرگرمی جدید که توسط ایالت توسعه یافته عرضه کند. پذیرفته می شود. Green Thumb وعده می دهد که حداقل 175 شغل در سایت Warwick ایجاد کند ، که از 50،000 دلار در سه سال اول کار شروع می شود.

مقاماتی که در مراسم افتتاحیه در 9 سپتامبر سخنرانی کردند ، Green Thumb را دقیقاً همان شرکتی دانستند که امیدوار بودند همچنان در منطقه مورد توجه قرار گیرد.

سناتور مایک مارتوچی از ایالت نیویورک اعتراف کرد که او یکی از قانونگذاران بود که در ابتدا در مورد قانونی شدن شاهدانه تفریحی در نیویورک در پایان ماه مارس نگران بود. اما مارتوچی گفت که این صنعت را به عنوان “سودآور و مثبت در زمینه ما” پذیرفته است. او با نوید امکانات جدید و مشاغل طولانی مدت در زمینه بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین پروژه های ساختمانی تحت رهبری اتحادیه برای سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی برنده شد.

مارتوچی با بیان اینکه در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه به دره هادسون خوشبین است ، اظهار داشت: “خاک حاصلخیز منطقه ، کارگران تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را به دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل کرده است.”

Green Thumb راه را برای Citiva Medical به زیرمجموعه Ianthus Holdings هموار می کند – یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه عمومی که دارای معاملات عمومی دولتی است و دارای مجوز ماری جوانا پزشکی موجود در نیویورک است تا آن را از متقاضیان تفریحی جدید بیشتر کند. همسایگان آنها شامل آزمایشگاه های گیاهی هستند که محصولات شاهدانه را آزمایش می کنند-بخش مهمی از صنعت تحت کنترل Ur و Urban Extracts ، یک مرکز بزرگ پردازش شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه غیر متقاعد کننده ای که در طیف وسیعی از محصولات مصرفی استفاده می شود. به

میراث جدید

پارک های صنعتی اشغال شده توسط شرکت ها ، که در سال 2014 تکمیل شدند ، لزوماً با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه نیافته اند. ایده ایجاد یک تغییر جذاب در مرکز اصلاحات میان رده بود که زمانی 450 فرصت شغلی و نیروی کار ارزان از زندانیان برای پروژه های خدمات عمومی محلی به این منطقه ارائه می داد. محدوده میان رده یکی از هفت زندانی بود که دولت سابق اندرو سی کومو تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در هزینه در یک سال بودجه سخت ، آن را تعطیل کند.

در مراسم افتتاحیه ، سرپرست شهر مایکل سویتون ، محدوده میان رده را به عنوان “یک شریک بزرگ جامعه در شهر ما” ستایش کرد و از شوک بسته شدن آن و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این حادثه ، وی به WNYC / Gothamist گفت که قدرت اقتصادی حشیش را در نظر گرفت زمانی که شاهدانه-گیاهی که با ماری جوانا در ترکیبات پربازده در سطوح بسیار پایین THC-متفاوت است در سال 2018 فدرال شد. این زمینه قانونی شد به محصول محبوب تبدیل شد

بن کوالر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، سعی کرد طعنه اشغال مکانی را که قبلاً افراد محکوم به جرایم مواد مخدر در خود جای داده بود ، بپذیرد. این زندان در دهه 1980 با قوانین سختگیرانه مواد مخدر 750 تا 1000 مرد سرشماری کرد. برخی از ساختمانهای زندان که هنوز پابرجا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کووالر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در مراسم آغاز به کار تاسیسات جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

بن کووالر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در مراسم آغاز به کار کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

پیکان

بن کووالر ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Green Thumb Industries ، در مراسم آغاز به کار کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کووالر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما قصد داریم آن را به منظور ایجاد اعتبار ، اعتبار بخشیدن به صنعت تغییر دهیم. تغییر واقعاً در هوا است. کشور در حال تغییر است. تغییر در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام نابرابری های تاریخی مربوط به این سایت را از بین نمی برد. اکثر کسانی که به اتهام ماری جوانا در ایالات متحده و نیویورک زندانی هستند ، سیاه پوست و اسپانیایی زبان هستند ، در حالی که کت و شلوارهای Green Thumb و Ianthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند – بازتاب جمعیتی از صنعت حشیش به طور کلی تا کنون.

گرین تامب نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند آن در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما وی به تعهد خود به “تنوع ، برابری و مشارکت” اشاره کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان “دارای نژاد متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه ژوئیه ، 1.3 میلیون درآمد از خط تولید Good Green خود برای تأمین کمک های غیر انتفاعی اختصاص داد که هزینه های مبارزه با مواد مخدر را از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها تامین می کند. این شرکت همچنین در Zero از دهه 90 شرکت می کند ، ابتکاری که شرکت ها را راهنمایی می کند که چگونه می توانند شکاف ثروت نژادی کشور را کاهش دهند.

سبز تر برای دادن؟

با این وجود ، برخی از حامیان حقوقی می گویند Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Range County دریافت می کند ، قول بیشتری بدهد ، یا از این حمایت به نفع بازیکنان کم سود در صنعت شاهدانه کاملاً محروم شود. در واقع ، مقامات محلی تلاش زیادی کرده اند تا انگشت شست سبز را به یک افزودنی خوش آمدید تبدیل کنند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان رنج ، که به دنبال وارد کردن شرکت ها به منطقه است ، بسته ای از تخفیف های مالیاتی به گرین تامب را داده است تا در وارویک مستقر شوند – حدود 27 27 میلیون در 15 سال. این شرکت همچنین از اجتناب از موانع نظارتی که این حرکت را به تاخیر می اندازد ، کمک گرفت.

Green Thumb در سال 2019 با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به مبلغ 60 میلیون وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال ستاد تولیدی خود را از محل اصلی خود در Shenactady به Warwick رد کرد. دولت Cuomo می خواست از این کار تا زمانی که ایالت بازاریابی استفاده از بزرگسالان را آغاز نکرد ، از انجام این کار از شرکت های ماری جوانا پزشکی جلوگیری کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علف های هرز تفریحی ، Cuomo یک نهاد نظارتی برای صنعت ، هیئت کنترل حشیش ایجاد نکرد. دولت کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول کار منصوب کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از ایجاد هیئت مدیره برای جایگزینی Green Thumb مداخله کرد تا بتواند بر روی یک تاسیسات جدید پردازش کار کند.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] مارتوچی در مراسم افتتاحیه ساختمان گفت: “بخش بهداشت ، دفتر فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم.” “و ما انجام دادیم.”

بن کووالر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumbs ، هنگام اعتراض عکس در جریان راه اندازی شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری احاطه شده است.

بن کووالر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumbs ، در جریان اعتراض عکس در جریان راه اندازی شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری احاطه شده است.

پیکان

بن کووالر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumbs ، در جریان اعتراض عکس در جریان راه اندازی شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری احاطه شده است.

کارولین لوئیس

کوالر به WNYC / Gothamist گفت: عوامل متعددی در انتخاب مکان برای دفتر مرکزی Green Thumbs در نیویورک دخیل بودند ، اما “یکی از آنها حمایت جامعه اصلی است ، هرجا که ما خوش آمدید.”

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن تجمعات جمع آوری شده بود ، قبلاً حکمت ارائه چنین حمایت سخاوتمندانه به شرکتی با منابع مالی گسترده را زیر سال برده اند.

کریستال پیپل استوکس ، یکی از رهبران اصلی مجلس ، حامی اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به معاون گفت: “این افراد پول کافی برای انجام آنچه می خواهند انجام می دهند ، دارند.”

قانون نیویورک که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان قانونی می کند ، روشن می کند که نیمی از مجوزها باید به متقاضیان حقوق اجتماعی ، از جمله افراد از جوامع آسیب دیده از جنگ مواد مخدر ، و فرصت هایی برای شرکت های کوچک تعلق گیرد. Green Thumb فروش ماری جوانا را برای مصارف تفریحی تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز نگرفتند ، آغاز نمی کند و مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در همین حال ، این شرکت ممکن است فرایند تولید محصولات شاهدانه را 18 ماه یا زودتر برای ساخت و فروش تاسیسات خود آغاز کند.

کووالر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکی که مایل به افتتاح داروخانه ها یا سالن های استراحت شاهدانه هستند ، از سرمایه گذاران خوبی مانند Green Thumb سود خواهند برد زیرا مجبور نیستند منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا در قفسه های آنها موجود شود.

و سرپرست Warwick Tan Sweeten از معافیت های مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری خوب دفاع کرده است.

شیرین به تماشاچیانی که در محل ساخت و ساز جمع شده بودند می گوید: “این برای وارویک برای نسل های آینده است.” “ما ممکن است اکنون بتوانیم به امکانات پیشرفته ای دسترسی پیدا کنیم که در آن جوانان جامعه ما می توانند … در شهرستان Range Range زندگی کنند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و از کیفیت زندگی ما برخوردار شوند. از بزرگ شدن در این استان لذت بردم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *