کارگران خانه سالمندان نیویورک به لطف سفارش ایالت شاهد افزایش یک شبه واکسیناسیون کووید هستند


لئوناردو ویسنته این هفته را ترک کرد و برای بدترین شرایط آماده می شد.

کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان نیویورک باید حداقل دو واکسن کووید -19 تا دوشنبه 27 سپتامبر دریافت کرده باشند تا شغل خود را حفظ کنند. اما قبل از مهلت مقرر ، تنها نیمی از کارکنان مرکز Highbridge Woodcrest – 56٪ ، که خانه سالمندان ویسنته در برانکس را اداره می کردند – این کار را انجام دادند.

Hybrid دارای رتبه پنج ستاره از مرکز خدمات درمانی و مراقبت های بهداشتی است که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان در سراسر کشور را کنترل می کند و از بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه بهتر کار می کند. اما تحت فتوایی با کارکنان زیادی روبرو بود. کار با حدود نیمی از کارکنان کار دشواری است ، اما ویسنته تصور می کرد که می تواند طوفان را تحمل کند.

او گفت: “ما در طول اپیدمی 50 درصد از این تأسیسات استفاده کردیم.”

سپس چیزی معجزه آسا رخ داد: افرادی که قبلاً از مصرف قرص خودداری کرده بودند با کارت های واکسیناسیون خود به دفتر آمدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین دوز خود را در کلینیک واکسیناسیون در محل این هفته دریافت کنند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و یکی معافیت پزشکی دریافت کرد. از روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Hybrid به 98.6 had رسیده بود ، تقریباً بی نقص.

این سناریو در سراسر ایالت نیویورک در حال اجرا است و این نگرانی را از بین می برد که دستور واکسیناسیون مسائل مربوط به پرسنل موجود در خانه های سالمندان را تشدید کرده و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار می دهد. حداقل میزان ایمن سازی یک دوز برای کارگران خانه سالمندان در سراسر ایالت از سپتامبر 84 به 97 درصد در هفته قبل از لازم الاجرا شدن فتوا به 30 درصد افزایش یافت. همراه با فتوا ، آموزش و واکسیناسیون بالقوه به هیجان کمک کرد.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ هایی را ثبت کردند که تنها در پنج روز 20 درصد یا بیشتر افزایش یافت.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق به واکسیناسیون 99 درصد از پرسنل شده اند ، در حالی که سایر مناطق به 98 درصد رسیده است. وستچستر نیز شاهد افزایش مشابهی بوده است.

مقامات ایالتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی کارکنان بوده است نه اخراج.

مقامات ایالتی تأیید کرده اند که افزایش پوشش واکسن به دلیل شلیک گلوله به جای شلیک توسط کارکنان است.

در برخی از خانه های فردی ، نرخ واکسیناسیون کارکنان در عرض چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت بهداشتی هاپکینز ، یک خانه سالمندان کم هزینه در بروکلین ، گزارش می دهد که 61 درصد از کارکنان آن حداقل دو روز قبل از دستور واکسینه شده اند. تا 29 سپتامبر ، این رقم به 99 افزایش یافته بود. مرکز توانبخشی و پرستاری برونکس پلازا و مرکز پرستاری و توانبخشی Oceanview در کوئینز از مزایای مشابهی برخوردار بودند.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی اتحادیه جامعه مراقبت طولانی مدت ، گفت: بود. ” از طرف ساکنان امکانات مراقبت طولانی مدت ایالت نیویورک.

در هفته های قبل از اجرایی شدن دستور ، رهبران صنعت زنگ خطر کمبود احتمالی کارکنان را به صدا درآوردند. برخی از مدیران خانه های سالمندان برای درک پذیرش بیماران آماده شدند و برنامه های پرسنلی اضطراری را نوشتند تا بتوانند کارکنان را بدون ایمن سازی مدیریت کنند.

“وقتی به دستور واکسیناسیون نزدیک شدیم [deadline]استفان هانسی ، رئیس و مدیرعامل انجمن خدمات درمانی ایالتی نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، می گوید: “ما واقعاً نگران بودیم.” “سپس به کارکنان در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن ها تا بیست و هفتمین روز به کارکنان آموزش می داد و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آنها بودیم.”

با این حال ، هنسی خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن برخی از کارکنان بسته به اینکه چه کسی ترک می کند ، می تواند عواقبی برای مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در شیفت شب داشته باشید.” “به یک یا دو تزریق نه بگویید ، این 25 یا 50 درصد کاهش کارکنان است. این قریب به اتفاق است. ”

با وجود افزایش چشمگیر نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان ، برخی از امکانات در شهر و مناطق اطراف آن هنوز کمتر از 90 درصد است. اگر آنها ثابت بمانند ، می توانند بخش قابل توجهی از کارکنان خود را در هفته آینده و پس از آن از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. و در حال حاضر کمترین رتبه ممکن را برای کارکنان از مرکز خدمات درمانی و مدیکید دریافت می کند ، که خانه ها را بر اساس نسبت حمایت آنها به پرستاران و ساکنان رتبه بندی می کند.

هانس توضیح داد که از آنجا که تعداد کارکنان در حال حاضر بسیار کم است ، بسیاری از مدیران خانه های سالمند کارکنان واکسینه نشده خود را تا مهلت مقرر کار کرده اند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی از مدیران به جای اخراج کارمندانی که رعایت نکرده اند ، 30 روز مرخصی با حقوق به آنها می دهند به این امید که آنها نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته ، دولت کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که از رعایت فتوا محروم شده بودند ، لغو کرد.

“آیا ما تا به حال شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” هانس پرسید. “سخت خواهد بود. این کاری است که ما سعی می کنیم انجام دهیم ، اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *