کالیفرنیا اولین ایالتی است که برای فارغ التحصیلی دانش آموزان دبیرستانی نیاز به مطالعات نژادی دارد


طبق لایحه ای که روز جمعه توسط Govinene News Zoom امضا شد ، کلاس دانش آموزان برتر کالیفرنیا برای فارغ التحصیلی ملزم به گذراندن دوره تحصیل در مسابقه هستند.

اعتقاد بر این است که گلدن استیت اولین کشور در ایالات متحده است که چنین دستوری صادر کرده است.

مدارس دولتی دولتی و منشور ملزم به ارائه حداقل یک دوره مطالعه مردم شناسی از سال تحصیلی 2025-2026 هستند.

دانش آموزان باید در کلاسهای انگلیسی ، ریاضی ، علوم و سایر الزامات استاندارد اضافی ژن برای مطالعات اجتماعی شرکت کنند.

این الزام را می توان با کلاس مطالعه فعلی مردم نگاری مدرسه ، دوره ای که توسط دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا تأیید شده یا به صورت محلی تدوین شده است ، برآورده کرد.

لایحه جدید AB 101 توسط خوزه مدینه دموکرات کالیفرنیا از ریورساید نوشته شده است. مدینه ، که این قانون را در سال 2020 معرفی کرد ، آن را “گامی در مبارزه طولانی برای آموزش برابر برای همه دانش آموزان” نامید.

مدینه در بیانیه ای گفت: “از دولت برای امضای AB 101 متشکرم.” “دانش آموزان نمی توانند به طور کامل تاریخ دولت و ملت ما را بدون در نظر گرفتن مشارکت ها و مبارزات بومیان آمریکایی ، آفریقایی تبارها ، لاتینوها و آمریکایی های آسیایی درک کنند.”

مدارس دولتی و منشور کالیفرنیا باید از سال تحصیلی 2025-2026 حداقل یک دوره مطالعات مردم شناسی ارائه دهند.
مدارس دولتی و منشور کالیفرنیا باید از سال تحصیلی 2025-2026 حداقل یک دوره مطالعات مردم شناسی ارائه دهند.
بلومبرگ توسط گتی ایماژ

برنامه درسی مدل بر چهار گروه حاشیه ای از نظر تاریخی و مشارکت آنها در تاریخ آمریکا متمرکز شده است ، از جمله: آفریقایی آمریکایی ها ، مرغ مرغ و دیگر لاتین ، آمریکایی های آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و بومیان آمریکا.

این برنامه همچنین شامل برنامه های درسی برای یهودیان آمریکایی ، آمریکایی های عرب ، آمریکایی های سیک و آمریکایی های ارمنی است که در قبال لایحه قبلی که آنها را مستثنی می کرد ، لابی کردند.

بر اساس این لایحه ، دوره باید دارای معیارهای زیر باشد:

  • برای استفاده از دانش آموزان از همه نژادها ، مذاهب ، ملیت ها ، جنسیت ها ، گرایش های جنسی ، و زمینه های مختلف نژادی و فرهنگی ، دانش آموزان دارای معلولیت و زبان آموزان انگلیسی مناسب است.
  • هیچ گونه تبعیض ، تعصب یا تبعیض علیه هر شخص یا گروهی از افراد را بر اساس هر مقوله ای که توسط ماده 220 محافظت می شود به طور مستقیم یا غیر مستقیم منعکس یا ترویج نمی کند.
  • عدم تدریس یا ترویج آموزه های دینی.
این دوره ها برای گروه های حاشیه ای منتخب که در تاریخ آمریکا نقش داشته اند مهم است - مانند آمریکایی های آفریقایی تبار ، لاتین ، آمریکایی های آسیایی ، جزایر اقیانوس آرام و بومیان آمریکا.
این دوره ها برای گروه های حاشیه ای منتخب که در تاریخ آمریکا مشارکت داشته اند – مانند آفریقایی آمریکایی ها ، لاتین ، آمریکایی های آسیایی ، جزایر اقیانوس آرام و بومیان آمریکا – مهم است.
بلومبرگ توسط گتی ایماژ

بر اساس گزارش KTLA ، مدرسه مدرسه لس آنجلس ، دومین منطقه بزرگ این کشور ، سال گذشته رای داد که تا سال تحصیلی 2023-2024 نیاز به یک دوره مطالعات نژادی دارد.

مدارس و کالج های دولتی طبق قانون موظفند محصولات قاعدگی رایگان را در همه سرویس های بهداشتی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *