کانون توجه کارکنان: پرسش و پاسخ با دنی جانسون، مدیر داوطلبان در بیمارستان CarePartners – وبلاگ Mission Health


ما به همه کارهای ویژه ای که داوطلبان مراقبت از سالمندان انجام داده اند بسیار افتخار می کنیم. تشکر ویژه از دنی جانسون، مدیر داوطلبان در بیمارستان CarePartners. مصاحبه او را در زیر ببینید:

س: چرا یک مدیر داوطلب در خانه سالمندان را انتخاب کردید؟

دنی جانسون

آ: شاید کمی شبیه این باشد که این حرفه من را انتخاب کرده است. من مفتخرم که در کنار چنین افرادی شگفت انگیز و با استعداد کار کنم که به حرفه کمک رسانی متعهد هستند و بر بیماران و خانواده های ما تأثیر می گذارند. این یک کار مقدس است. من به خدمت به دیگران اعتقاد دارم و می توانم از داوطلبان در تمایل آنها برای خدمت به دیگران حمایت کنم، باعث می شود روحیه خوبی برای هر داوطلبی داشته باشم.

س: پر ارزش ترین بخش شغل شما چیست؟

آ: داستان های شگفت انگیزی که داوطلبان تجربیات خود را به اشتراک می گذارند. من در حیرت و الهام داوطلبان هستم، بسیاری برای هدایایی که دریافت کرده‌اند پرداخت می‌کنند، دیگران در انتظار نیازهایی که ممکن است پیش بیاید، پرداخت می‌کنند، و دیگران ذاتا مشتاق برآوردن نیازهای همنوعان خود هستند.

س: دوست دارید مردم در مورد Hospice چه چیزی بفهمند؟

آ: آسایشگاه یک مفهوم است، بیش از یک مکان خاص، یا هر شخص. هدف ما بهبود تجربه بیمار با ارائه مراقبت های پزشکی است که به آنها اجازه می دهد به جای مرگ بر زندگی تمرکز کنند. ما می‌خواهیم خانواده‌ها بدون تأسف و تأسف به مرگ عزیزان خود نگاه کنند، اما با دانستن این که آنها عزیزان خود را دوست داشتند، از آنها مراقبت کردند، جشن گرفتند و به آنها احترام گذاشتند. اجازه دادن به آسایشگاه برای حمایت، راهنمایی و پیاده روی بخشی از سفر، هدیه ای به خود و کسانی است که دوستشان داریم.

س: مردم از دانستن چه چیزی در مورد داوطلبان مراقبت از سالمندان شگفت زده می شوند؟

آ: داوطلبان ما ارواح دلسوز هستند که در مواقع سخت به دیگران اهمیت می دهند. وظایف آنها متفاوت است، اما شامل ارائه راحتی و حمایت عاطفی، ارائه گوش شنوا، نواختن یک ساز موسیقی، ایجاد یک پروژه کاردستی، پخت کلوچه، نوشتن یک یادداشت دلگرم کننده و موارد دیگر است. آنها مایل به یادگیری هستند و خود را برای حمایت از نیازهای بیمار و خانواده در دسترس قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه داوطلب شدن در آسایشگاه کلیک کنید یا با شماره 828-277-4800 تماس بگیرید.

لوگوی CarePartnersرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر