کاهش وزن موضعی با RF | کاهش وزن با دستگاه فرکانس رادیویی در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه فرکانس رادیویی

یکی از راه های از بین بردن رسوبات چربی استفاده از دستگاه های RF برای کاهش وزن است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه فرکانس رادیویی می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه Rf می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و موارد مشابه استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی وجود دارند که هنگام مشاهده چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن تجمع چربی مانند شکم و ران دارند. این تجمع چربی می تواند برای افراد ناخوشایند باشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش موضعی وزن با RF

یکی از راه های از بین بردن رسوبات چربی استفاده از دستگاه های RF برای کاهش وزن است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه فرکانس رادیویی می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه فرکانس رادیویی بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه فرکانس رادیویی را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه فرکانس رادیویی با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و حذف سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با کمک دستگاه فرکانس رادیویی انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در رادیو فرکانس و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

فواید کاهش وزن

کاهش وزن RF یک روش عملی برای کاهش وزن به صورت محلی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با کمک دستگاه فرکانس رادیویی برای کاهش وزن ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید همزمان پوست را سفت کنید. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این روش مناسب افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغری وزن کم کنند. در حقیقت ، می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روشهای م effectiveثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسانی برای کاهش وزن موضعی با HF مناسب هستند؟

داوطلبان این روش در واقع افرادی هستند که بدن تنیده ای دارند و در یک قسمت از بدن مانند شکم و ران چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افراد مبتلا به اختلال حساسیت توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن روسیه برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از دندان مصنوعی فلزی ، صفحات دندانی و غیره استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

کاهش وزن موضعی با RF چگونه است؟

ابتدا ، بیمار از کرم بی حسی به ناحیه مورد نظر استفاده می کند. این یک بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که با او تماس گرفته اید باید تنظیمات مربوط به هر فرد را به طور جداگانه انجام دهد و آموزش های لازم را با توجه به دستگاه گذرانده باشد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها توزیع شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا نوک دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت نوک بر روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی ترشح می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از این اقدامات ، می توانید کمپرس یا لوسیون را روی پوست بمالید.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه فرکانس رادیویی برای کاهش وزن

ممکن است پس از کار با دستگاه فرکانس رادیو کمی قرمزی ایجاد شود. قرمزی زیاد قوی نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و حتی لازم نیست برای کار وقت بگذارید. سپس می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه فرکانس رادیویی بمالید.

آیا استفاده از FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – به شرطی که از یک متخصص بخواهید یک دوره درمانی را بگذراند ، با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین اطلاعات در مورد شما.

راههای ارتباط با یک خانم بهار هند

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، خانه پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، زیرمجموعه ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه فرکانس رادیویی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه فرکانس رادیویی نیازی به مراقبت یا ترمیم خاصی ندارد. این در واقع یکی از جنبه های مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتایج و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

نوشیدن الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین ، تا یک هفته بعد از HF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول درمان ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش فعلی تابش امواج رادیویی مشابه آنچه در بدنسازی برای گرم کردن انجام می دهیم: محرک ها منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای موردنیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند ، ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *