کتی کریک با دخترش در Serafina East Hampton دیده شد


واکنش وسیع صنعت به تام دوست داشتنی کتی کوریک “رفتن به آنجا” باعث ایجاد رفتارهای پر زرق و برق معروف “امروزه” نمی شود.

علیرغم این واقعیت که برخی از همکاران نزدیک او گفتند که از این کتاب شوکه شده اند ، کارآگاهان کوریک را در شام شنبه در مصاحبه طولانی خود با ساوانا در “سرافینا ایست هامپتون” شاد و آرام دیدند. اول گاتری.

“او با دخترش و خانواده دیگری بود. او پیتزا می خورد و آب می نوشید. “یک کارآگاه به صفحه شش گفت.

او افزود: “او بسیار شاد و راحت به نظر می رسید … او در طول شام لبخند می زد.

به نظر می رسد ایست همپتون ، جایی که وی دارای خانه 6.3 میلیون ساحلی است ، پناهگاهی برای کوری به دلیل رسوایی کتابش – و واکنش های منفی نسبت به آن – است. او همچنین در اوایل ماه جاری از ساحل آنجا بیرون کشیده شد.

در هفته های اخیر ، کوریچ به یکی از منفورترین رسانه های خبری تبدیل شده است ، زیرا چندین فروشگاه ، از جمله پست ، گزیده هایی از کتاب آینده خود ، گربه ای که فک را ترک کرد ، منتشر کردند.

سرافینا در شرق همپتون.
سرافینا در شرق همپتون.
سرافینا

او در این فیلم اشلی بنفیلد ، ستاره در حال ظهور و ظهور در شبکه خواهری MSNBC را در دوران ابتدایی کوریک ، شکست می دهد ، او می گوید که نمی داند آیا کوریچ با انتشار یک کتاب حرفه خود را از مسیر خارج کرده است یا خیر.

“حرف های او واقعاً مرا ناراحت کرد. او ستاره شمالی من بود. من همیشه او را به عنوان یکی از شجاع ترین هنرمندان می دیدم … در زمانی که همه ما بیمبو نامیده می شدیم. او بهترین مجری برنامه صبح بود. من فقط تعجب می کنم. “بنفیلد در ابتدای این ماه به پست گفت.

دبورا نورویل ، که او را زباله نیز می نامد ، “از اظهار نظر واضح” در مورد کتاب شوکه و ناراحت شد.

از دیگر افراد خشمگین قلم کوریک می توان به دایان ساویر ، مارتا استوارت ، شاهزاده هری ، مادربزرگش و مت لاور ، مجری سابق ، اشاره کرد.

این کتاب چنان صنعت را تحت تأثیر قرار داده است که توسط صاحب سابق آن ، CBS ، ممنوعیت تبلیغ آن ممنوع شد. اما کوریچ سرانجام فرصتی برای توضیح و بازخرید خود پیدا می کند وقتی در 19 اکتبر با “امروز” خود با آلما مادرش نشست. خودی های NBC به ما گفتند که مصاحبه با گاتری یک به یک خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *