کدام ویتامین ها می توانند از پیری پوست جلوگیری کنند؟

ایده استفاده از ویتامین ها به عنوان راهی برای جلوگیری از پیری پوست دارای ارزش است. ویتامین های رایج در واقع می توانند به طور قابل توجهی به بهبود عملکرد پوست کمک کنند.

دانستن اینکه کدام ویتامین ها می توانند به بهبود عملکرد پوست ما کمک کنند، می تواند ما را از برخی بیماری های پوستی ناتوان کننده که شامل پیری پوست می شود، دور نگه دارد. ویتامین های زیر می توانند کمک کنند.

ویتامین E

در خانواده ویتامین ها، این عضله بیشتر در مبارزه با علائم پیری پوست نشان داده است. این به این دلیل است که رادیکال های آزاد مضر را بهتر از بین می برد و می تواند به شما در دستیابی به درخشش جوانی کمک کند. اکثر کرم های پوست امروزی از ویتامین E استفاده می کنند. یک یا دو کپسول را به صورت داخلی مصرف کنید یا از کرمی با این ویتامین استفاده کنید و می توانید نتایج عالی را مشاهده کنید.

ویتامین سی

ویتامین C برای کسانی که می خواهند ظاهری درخشان داشته باشند، انتخاب خوبی است. همچنین یک آنتی اکسیدان است که سموم را دفع می کند و رادیکال های آزاد مضر را از بین می برد. با این حال، این مکمل مناسبی برای مبتلایان به اگزما و رفلاکس معده نیست، زیرا می تواند آلرژی را برای اولی ایجاد کند و اسیدیته معده را برای دومی تحریک کند.

ویتامین A

شما می توانید از ویتامین A با عملکرد حجیم کننده سلول های پوست بهره زیادی ببرید. همچنین یک آنتی اکسیدان طبیعی است. با این حال، باید مراقب میزان مصرف ویتامین A باشید زیرا مصرف بیش از حد این ویتامین می تواند منجر به مسمومیت شود.

به غیر از ویتامین ها، باید از سایر مواد مغذی به خصوص پروتئین کمک بگیرید. پروتئین برای عملکرد پوست ما ضروری است. بدون پروتئین هایی مانند کراتین و پپتیدها، پوست ما نمی تواند به راحتی کلاژن و الاستین تولید کند. برای جلوگیری از پیری پوست، باید کلاژن و الاستین را حفظ کنیم.

خبر خوب این است که امروزه کرم های زیبایی جدید و بهبود یافته ای وجود دارند که حاوی کراتین و پپتیدهای طبیعی هستند. CynergyTK یکی از نمونه های کراتینه است. این به تامین کراتین برای تسهیل رشد مجدد کلاژن و الاستین کمک می کند. چشمک مثال دیگری است. این پپتیدها را به چشم می رساند تا ایجاد چین و چروک چشم را کاهش دهد.

ویتامین ها کمک بزرگی برای جلوگیری از پیری پوست هستند. با این حال، شما نباید گزینه های خود را فقط به این درمان محدود کنید. آن را با یک کرم زیبایی درجه یک شریک کنید و اثرات خوب آن را تقویت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر