کریستال های ویتامین C بدون بافر را از کجا تهیه کنیم؟

این مقاله تجربیات من در رابطه با دستور پخت و پز در کتاب ویلیام جی. کروک را نشان می دهد، جایی که می توان کریستال های ویتامین C بدون بافر را دریافت کرد.

اگر صاحب “کتاب آشپزی اتصال مخمر: راهنمای تغذیه خوب و سلامتی بهتر”، نوشته ویلیام جی. کروک هستید، می توانید در صفحه 209-201 درباره پانسمان اساسی “وینیگرت” بیابید.

در مواد ذکر شده، 1/4 قاشق چای خوری کریستال های ویتامین C بدون ذرت، بافر نشده، کمی گرد وجود دارد. اکنون از کجا می توانید “کریستال های ویتامین C بدون بافر و ذرت، کمی گرد” را تهیه کنید؟

من کریستال های ویتامین C بدون بافر را از فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی خود خریداری کردم. اگر روی بطری «بافر شده» نگویند، احتمالاً اینطور نیست.

دکتر کروک مصرف کریستال های ویتامین C را در «راهنمای اتصال مخمر» پیشنهاد می کند. در هر دستور تهیه سس سالاد می توانید کریستال های ویتامین C را جایگزین سرکه کنید. من معمولاً از 1/4 تا 1/2 قاشق چایخوری C در سس سالاد خود استفاده می کنم.

با این حال، آزمایش همیشه خوب است. من نتوانستم کریستال های “بدون ذرت” را پیدا کنم و از آنجایی که به نظر می رسد شوهرم به ذرت آلرژی ندارد، او با آن مشکلی ندارد.

همچنین می توانید به جای سس سالاد از “براگ مایع آمینوس” استفاده کنید. کمی طول می کشد تا به طعم آن عادت کنید، اما بعد از اینکه پشتکار داشته باشید چندان بد نیست. این نیز موردی است که باید از فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی خود خریداری کنید.

Braggs همچنین می تواند برای جایگزینی سس سویا در هر دستور غذایی استفاده شود و تخمیر نشده است، حاوی نمک، شکر یا هر چیزی است که در رژیم کاندیدا مجاز نیست.

همچنین به من گفته شد که به جای “بافر” ممکن است “Ester-C” بگوید، و “ester” به معنای بافر است. آشپزی خوبی داشته باشید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر