کشته شدن 6 شرور مسلح در درگیری با پلیس / شهادت یک افسر پلیس


وی افزود: در این عملیات و همچنین در تعقیب و گریز ماموران 697 کیلوگرم مواد مخدر شامل 508 کیلوگرم و 500 گرم تریاک و 188 کیلوگرم و 410 گرم حشیش کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

به گفته رئیس پلیس راهور، پس از اعزام گروه کمکی پلیس استان به محل درگیری، افرادی که در خودروی پژو پارس اشرار به سمت ماموران تیراندازی کردند، در میدان مقابل چشمان ماموران زیر آتش شدید شلوغی دیدند. و به سمت کرمان – بم گریخت.

این مقام عالی رتبه انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به سابقه شرارت و ناامنی این اشرار در منطقه جنوب شرق کشور، پلیس کرمان تمام توان خود را برای دستگیری این اشرار به کار گرفت و در نهایت در مسیر دستگیر شدند. کرمان بم در حوالی مسیر T شکل راین با آزار و اذیت، مراقبت و آتش سنگین ماموران 6 شرور تخریب شد.

سردار ناظری با اشاره به سابقه جنایات و ناامنی ها، گروگان گیری و قاچاق مسلحانه مواد مخدر در منطقه جنوب شرق کشور، گفت: در این عملیات علاوه بر مواد مخدر، 3 قبضه شوکر، 17 عدد خشاب و تعداد زیادی قبضه زنده به همراه داشت. مهمات کشف و متأسفانه پنج نفر از همرزمان مجاهد مجروح شدند و سرهنگ علی برزگرپور نیز به شهادت رسید.

با تبریک و تسلیت شهادت این شهید گرانقدر به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر (عج) و خانواده آن مرحوم و با اشاره به مساعد بودن حال همرزم مجروح در بیمارستان مساعد است. بیان کرد: زمان و مکان تشییع پیکر پاک این شهید عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.