کشف ۵۷۵ کیلو انواع مواد مخدر در غرب پایتخت / ۷۴۳ سوداگر مرگ دستگیر شدند + تصاویر


به گزارش تسنیم، سردار کیوان ظهیری صبح امروز در هفتمین طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با اشاره به دستگیری 4 باند قاچاقچی مواد مخدر اظهار داشت: 743 خرده‌فروش و سوداگر مواد مخدر در شهرستان‌های غرب استان تهران دستگیر و 575 کیلو انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی با اشاره به دستگیری یک باند خریدوفروش سلاح گرم در غرب استان تهران افزود: در طرح‌های ارتقاء امنیت محله انواع سلاح گرم و سرد از اراذل و اوباش کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه به کشف 26 سلاح گرم اشاره کرد و گفت: پلیس با افرادی که اقدام به خریدوفروش سلاح کند و نظم عمومی جامعه را برهم بزنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

ظهیری با اشاره به دستگیری باند کلاه‌برداری مسکن در غرب استان تهران تصریح کرد: 186 حکم قضایی توسط پلیس اجرا و یک هزار و 260 نفر دستگیر شدند که 394 نفر از دستگیرشدگان مال‌خر و سارق بودند‌.

وی با بیان اینکه 672 قلم انواع کالای سرقتی کشف شده است افزود: در طرح ارتقاء امنیت محله محور 56 دستگاه خودرو و 17 موتورسیکلت از متهمین کشف شده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران به دستگیری 88 اراذل و اوباش در طرح امنیت محله محور اشاره و بیان کرد: نیروی انتظامی غرب استان تهران در حوزه کشفیات کالای قاچاق 158 هزار قلم انواع کالای قاچاق را به ارزش حدود 7 میلیارد تومان کشف کرده است.

ظهیری در پایان به کشف 35 هزار لیتر سوخت قاچاق در غرب استان تهران اشاره و خاطرنشان کرد: مشارکت و همکاری مردم در کشف جرم و اقلام سرقتی و قاچاقچیان منجر به آرامش جامعه می‌شود.