کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک آزمایش کووید -19 را در مدرسه انتخاب کرده اند


در جلسه چهارشنبه شورای شهر ، مقامات آموزش و پرورش فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند که در برنامه آزمایش کووید -19 در سیستم مدارس دولتی نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز کلاس دوازدهم K-12 که موافقت کرده اند امسال در آزمون های تصادفی هفتگی مدارس خود شرکت کنند ، بخشی از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند اگر همه دانش آموزان واجد شرایط معاینه شوند ، تصویر دقیق تری از ارتباط کووید به دست می آید.

مارک ترگر ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جریان این جلسه گفت که حدود 500000 دانش آموز مدارس ابتدایی در سیستم مدارس وجود دارد که همه آنها پس از 12 سالگی واکسینه می شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ عنوان غربالگری نمی شوند و همچنین دانش آموزان واکسینه نمی شوند. آمار ثبت نام امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کرده بودند.

علاوه بر این ، تعداد نامشخصی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر شهر ، 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال واکسینه شده اند ، اگرچه این ارقام در مورد عموم مردم صدق نمی کند. دونالد کونیرز ، معاون آموزشی آموزش و پرورش در جلسه دادرسی گفت که آیا دانش آموزان مدرسه را شکست ندهید.

ترگرگر در مورد درصد کودکانی که با شرکت در این آزمون موافقت کرده اند ، می گوید: “این اعداد چندان قابل اعتماد نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو از بازگشایی مدرسه برای یادگیری شخصی بدون هیچ گونه بحث بیشتر دفاع کرده و بر این باور است که شهر نیویورک متعهد به آزمایش مدرسه ، پروتکل مدرسه و ایمنی واکسن است. “استاندارد طلا بود. پس از تعدادی از چالش های قانونی ، این شهر دستور ایمن سازی خود را برای همه کارکنان DOE با معافیت محدود مذهبی و پزشکی روز دوشنبه صادر کرد.

اما این شهر واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی سفارش نمی دهد و در عوض غربالگری تصادفی هفتگی 10 درصد از دانش آموزان غیر واکسینه شده در هر مدرسه که فرم رضایت نامه را پر کرده اند ، اجرا می کند.

این یک گام به عقب از پروتکل آزمایش سال گذشته است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را معاینه می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 the از دانش آموزان شرکت کننده در آموزش فردی (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 960،000 دانش آموز سیستم ثبت نام کرده بودند) با امتحان هفتگی موافقت کرده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با ارائه دستورالعمل هایی به منظور غربالگری هفتگی دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده ، اشاره کرد که مناطق محلی مدارس می توانند جزئیات دقیقی در مورد غربالگری دانش آموزان ارائه دهند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “سطح تحقیقات ما در حال کار است و با 100٪ ایمن سازی فردی کارکنان ، مدارس ما از ایمن ترین شهرها در شهر هستند.” “ما در هفته گذشته بیش از 20000 فرم رضایت نامه جمع آوری کرده ایم و از هر والدین دانش آموز بدون واکسیناسیون می خواهیم فرم رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کند.”

خزانه دار همچنین در مورد اینکه آیا DOE در واقع به حد مجاز آزمایش 10٪ در همه مدارس رسیده است یا خیر ، گفت که مدارسی را شنیده است که کمتر از 10٪ دانش آموزان با آزمایش موافقت کرده اند.

“ما هر روز والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که پیش بروند و والدین این قرارداد را امضا کنند. این چیزی نیست که ما از آن چشم پوشی می کنیم. کانیرز گفت ، ما هر روز فشار می آوریم. ” “

ترگر گفت که DOE باید اطلاعات اولیه بیشتری در مورد ثبت نام دانش آموزان ، میزان حضور و واکسیناسیون ارائه دهد.

وی گفت: “این واقعیت که شما امروز اطلاعات اولیه ای برای کمیته و مردم ندارید قابل قبول نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *