«کنی گلاد» غول ها درباره ذهنیت «انتخاب شده» صحبت می کند: دانیل جونز


استیو سربی ، ستون نویس پست ، برای دریافت برخی پرسش ها و پاسخ ها با دریافت کننده Giants ، کنی گلاد ، دیدار کرد.

س: اگر بتوانید مغز هر گیرنده ای را در تاریخ NFL انتخاب کنید ، آن چه کسی خواهد بود؟

پاسخ: من با رندی ماس کار کرده ام و مغز او را کمی انتخاب کرده ام. من با کالوین جانسون صحبت کرده ام ، مغز او کمی افزایش یافته است.

س: ماس چه توصیه ای به شما کرد؟

پاسخ: (لبخند می زند) آن را برای خودم نگه می دارم [and him]به منظورم این است که من یادم نمی آید در سال دوم یا سوم کار با ماس بودم. فقط سعی کنید به من بیاموزید که چگونه حرفه ای باشم … بدن خود را بررسی کنید ، حتی برای پول. من واقعاً از یک هفته با او لذت بردم. او هر تمرین را با من انجام می داد. بسیار عالی بود ، فقط برای بیرون آوردن او همان تمرین را انجام می داد که من انجام دادم. چنین چیزهای کوچکی.

س: بنابراین شاید در خیابان وقتی چنین تلویزیونی هستید ، مردم بگویند ، “او را محکوم کرده اند!”

پاسخ: (می خندد) می دانید چیست؟ امیدوارم این چیزی باشد که مردم می گویند ، این یک دستاورد بزرگ خواهد بود. من به یاد می آورم که بزرگ شده بودم و افراد نزدیک به سن من می گفتیم ، و مردم هنوز می گویند “شما گیر کرده اید!” دیوانه خواهد بود اگر مردم بگویند “شما را بیرون کرده اند.”

س: در دیترویت به شما “Babytron” می گفتند؟

پاسخ: (خنده) برخی از طرفداران این را به من گفتند. اگرچه من هرگز از آن عبور نکردم.

س: دوست نداشتید؟

پاسخ: من مرد خودم هستم و متعلق به مگاترون است [Johnson’s] چیز. من می خواهم به نحوی اثرم را بگذارم ، اینطور نیست که سعی می کردم کفش های او را پر کنم. آنها کفش های بزرگی هستند که باید پر شوند ، و من کفش های مخصوص خود را دارم.

س: ذهنیت موجود در زمینه خود را شرح دهید.

پاسخ: فقط غریزه قاتل … فیزیکی … هر توپ در هوا ، من به آن نیاز دارم ، من می خواهم آن مال من باشد. … مهاجم … من فقط می خواهم بیرون بروم و تا جایی که می توانم از نظر بدنی بازی کنم ، نه بیشتر از آنچه به من گفته می شود ، و فقط بازی خود را انجام دهم.

س: خالکوبی پشت خود را شرح دهید.

پاسخ: این واقعاً مانند خط افق شیکاگو است ، و سپس یک شیر با تاجی در وسط من.

غول
کنی گلاد
کوری سیپکین

سوال: اهمیت شیر ​​چیست؟

پاسخ: شما همیشه در مورد چاق بودن شیکاگو می شنوید و بس. من آن را به عنوان یک شهر می بینم ، اما در پایان روز ، شیکاگو می توان تو و تو می توان با جمعیت اشتباه یا هر چیز دیگری گم شوید. مثل یک جنگل است و فکر می کنم من پادشاه آن جنگل هستم ، همین الان از شیکاگو می آیم.

س :ال: شما روی بازوی راست خود خالکوبی “انتخاب شده” دارید.

پاسخ: این به خودی خود صحبت می کند. آن نام خانوادگی پشت من ، دقیقاً همان کاری است که من انجام می دهم. خدا آنقدر کلید ماشین به من داد ، این کار را برای خانواده ام انجام بده ، و من مجبور شدم آن را دنبال کنم.

س: آیا به تجسم علاقه دارید؟

پاسخ: قبل از بازیهای تمام هفته ، من فقط تصور می کردم که در آنجا بازی کنم ، بنابراین وقتی این اتفاق افتاد ، تعجب نکردم. در تمام هفته و شب قبل از بازی ، من واقعاً مشتاق بازی های بزرگ هستم. اگر مردم این کار را نمی کنند ، باید شروع کنند. من از دوران دانشگاه این کار را می کردم. زمان زیادی طول نمی کشد ، فقط می توانید از پنجره به بیرون نگاه کنید و تصور کنید که انگار در حال غواصی هستید ، بنابراین وقتی این اتفاق می افتد ، حتی فکر نمی کنید ، “دانگ ، من آن را تصور کردم.” اینطور نیست ، فقط اینطور است ، “من خودم را دیده ام که این نمایشنامه را می سازم. از خودم تعجب نمی کنم ، می تواند برای شما شگفت انگیز باشد.” اما من نمی بینم. “

س: توصیف دانیل جونز.

پاسخ: او فقط یک مزیت رقابتی دارد. او می خواهد بهترین باشد.

س: الی منینگ پلسیکو بورس داشت. آیا می توانید کاری را که Plaxico برای الی انجام داد ، برای او انجام دهید؟

A: من حتی نمی گویم می توانم کاری را که Plaxico برای Eli انجام داد ، برای او انجام دهم. علاوه بر این ، من می خواهم که این یک KG و DJ باشد. ای کاش می توانستیم وسایل خودمان را اینجا بسازیم. این کار شایسته ای است و باید به همین جا ختم شود.

س: او در مقایسه با متیو استفورد چه نوع توپی را پرتاب می کند؟

پاسخ: دو بازیکن متفاوت ، دو بازوی متفاوت. در پایان روز ، مهم نیست که چه نوع توپی است. اگر درست باشد ، اگر در زمان مناسب در مکان مناسب باشد ، و هر دو درک کنند.

س: از اینستاگرام خود: “موفقیت زمانی متفاوت است که هیچ کس شما را باور نمی کند.”

A: من از دبیرستان بیرون می آیم ، من واقعاً هیچ پیشنهادی نداشتم. … هنگامی که سرانجام شناسایی شدم ، مطمئن شدم که هرگز فراموش نمی کنم از کجا آمده ام … و فکر می کنم این فقط سخت است.

س: آیا هنوز به شما انگیزه می دهد؟

پاسخ: قطعاً. مطمئنا. اگرچه من در اینجا قراردادی امضا کرده ام ، اما همیشه باید به عقب برگردم تا هرگز راضی نباشم. این کار شایسته ای است و باید به همین جا ختم شود.

س: “قبل از شهرت ، من حقیقت بودم.”

پاسخ: (خنده) من اعتماد به نفس زیادی دارم ، بنابراین … اما قبل از اینکه وارد لیگ شوم ، همیشه سخت کار می کردم ، همیشه یک بازی کننده بودم ، بنابراین واقعاً برای من چیز جدیدی نیست. من همیشه توپ را خیلی خوب می گرفتم و در هر تیمی که بودم بازی می کردم. این در واقع از آهنگ “قبل از شهرت” نشأت می گیرد. صادقانه می گویم ، من آن شخص هستم.

غول
کنی گلدی در برابر شاهین موفق شد.
AP

س: “من با دستی که با آن سر و کار داشتم طوری بازی می کنم که انگار دستی است که من می خواهم.”

پاسخ: می تواند زیاد باشد. من دبیرستانی هستم ، پیشنهادی دریافت نکردم. هیچ وقت سرم رو پایین نذاشتم همیشه طوری به آن نگاه کنید که انگار به دلایلی اتفاق افتاده است. وقتی در دیترویت بودم و تنها با چند مصدومیت روبرو بودم ، همیشه سعی می کردم سخت کار کنم و سعی کنم در زمین و خارج از زمین بهتر شوم.

س: قاضی را توصیف کنید.

A: جو عالی ، البته. اینجا از من استقبال کرده است من مزیت رقابتی او را دوست دارم. حتی به عنوان مربی ، او بسیار رقابتی است. او همیشه مستقیم به شما شلیک می کند ، و این چیزی است که من بیشتر دوست دارم ، می دانید ، الاغ من را نخور. اگر نیاز دارم به چیزی گیر کنم ، قطعاً می خواهم شما باشید که به من می گویید و اجازه ندهید فقط تحت رادار قرار گیرد. و این یک نوع داور است ، او همیشه به شما می گوید که آیا خوب کار می کنید ، و هنگامی که شما خوب کار نمی کنید به شما می گوید و من فکر می کنم شما چنین مربی دارید.

س: قبل از امضا با اسکات بارکلیز صحبت کردید.

پاسخ: شون مستقیم به من شلیک کرد. تا آنجا که به ساختار همه چیز مربوط می شود. من بخشی از برنامه و آن نوع وطن پرستانه ساختار همه چیز بوده ام ، بنابراین من خیلی نگران آن نبودم و هرگز از کار سخت عقب نشینی نکردم. اما اسکات ، او به من گفت این کار سختی است ، اما در عین حال ، او مرد خودش است ، او سعی نمی کند مانند هیچ کس دیگری غیر از خودش باشد و این بسیار قابل توجه است. و اسکون گفت: “شما اینجا بسیار سرگرم خواهید شد ، ذهنیت اینجا خوب است و اگر به اینجا بیایید به ما در انجام کارهای بزرگ کمک خواهید کرد.”

س: اسکاتلندی در نیواورلئان.

پاسخ: وقتی او یک توپ “برو” می گیرد ، در همه جا می دود ، تا مردم را از دست بدهد ، به دیگران کمک می کند. من و او حتی در مورد بازی صحبت می کردیم و می گفتیم به یکی از ما می رسد ، ما قصد داریم نمایشی بسازیم. “من تو را گرفتم” ، تنها چیزی بود که می توانستم به او بگویم ، و او گفت: “من شما را درک می کنم ، بیایید این کار را انجام دهیم.” در سریال ، فقط من و آنها هر دو سعی می کنند از یکدیگر الهام بگیرند.

س: کادریوس تونی.

پاسخ: وقتی یک بچه توپ را در دست داشته باشد می تواند کار بزرگی انجام دهد. او شروع به دریافت بیشتر آن می کند و از آن بسیار لذت می برد. و من حتی سخت ترین قسمت سال تازه کار را به او گفتم. شما مانند یک گوزن در چراغهای جلو هستید ، مخصوصاً که قرار است به دیوار ضربه بزنید ، این فصل بیشتر از فصل دانشگاه ادامه خواهد داشت. و دوباره ، این بدان معناست که شما باید برای این فرایندها هزینه کنید. من فکر می کنم او شروع به متوقف کردن آن کرده است ، ریتم خود را پیدا کرده و درگیر کارهای روزمره خود شده است. او می تواند کارهای بزرگی برای ما انجام دهد.

سوال: انتقادی که از نظر شما ناعادلانه ترین بود.

پاسخ: صادقانه بگویم ، من بزرگترین منتقد من هستم ، بنابراین به تمام انتقادات گوش نمی دهم. هر کس نظر خودش را دارد ، من به آنجا می روم و فقط بازی خود را انجام می دهم.

س: چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟

پاسخ: البته خانواده. من هر یکشنبه به آنجا می روم … البته اصلی ترین چیز من بیرون رفتن از اینجا و انجام هر کاری که برای این تیم لازم است است. اما در پایان روز ، هنگامی که برای بازی بیرون می روید ، نام شما در تلویزیون است و با پسر عموهای کوچک خود مانند مادر و پدرم ، عمه ها و عموهایم که لبخند بر لب دارند ، ملاقات می کنید ، بنابراین من خوشحالم که می دانم پسر ، برادر ، خواهرزاده آنها کارهای بزرگی برای خانواده انجام می دهند.

غول
کنی گلاد
گتی ایماژ

س: دیدن خرس در کنار پدربزرگتان چگونه بود؟

پاسخ: عالی بود. وقتی آن سال به سوپر باول رفتیم ، سال تازه کار دوین استر ، داشت دیوانه می شد ، دفاع آن سال مسخره بود ، سپس شما دوین هستر را در تیم های ویژه به دست آوردید. نمی توانستم منتظر رسیدن یکشنبه باشم.

پرسش: شما و پدربزرگتان به هم نزدیک بودید.

پاسخ: او نقش بزرگی در زندگی من داشت. پدرم هنوز در زندگی من است ، من و پدرم رابطه خوبی داریم. او و مادرم با هم نیستند ، اما همزمان روابط فوق العاده ای با هم دارند. مطمئناً پدربزرگ من نقش بزرگ و بزرگی در زندگی من داشت.

س: سه مهمان شام؟

پاسخ: ویل اسمیت ، دنزل واشنگتن ، باراک اوباما.

س: غذای مورد علاقه؟

A: من عاشق غذای روح هستم – یام ، ماک و پنیر ، سس ، سبزیجات ، ژامبون و بوقلمون.

س: انتظار دارید طرفداران Giants در مورد کنی گلد چه بگویند؟

پاسخ: بیرون بروید و هر روز همه چیز را روی خط قرار دهید … بازی ساز. 19 ، او یک بولر است ، او یک بازی ساز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *