کیت عبده توسط باب آروم در دهان وایلدر-فیری کشیده شد


باب آروم ، مotسسه تبلیغاتی ، کیت عبدو ، پخش کننده انگلیسی را به دلیل نحوه کنفرانس مطبوعاتی تایسون فیوری ری-دیونت وایلدر در روز چهارشنبه مورد انتقاد قرار داد.

در آستانه رقابت سه نفره سنگین وزن این زوج در روز شنبه – عبده میزبان این رویداد بود – و آروم او را متهم کرد که “کاملاً مغرضانه” و “بدنام کردن وایلدر در طول کنفرانس مطبوعاتی” است.

آروم همچنین به عبده سیلی زد تا فیوری و وایلدر را تشویق به مقابله کند – که ظاهراً از صندلی خود بیرون پرید و فریاد زد: “نه! نه! نه!”

مروج مسن بعداً فاش کرد که نگران این است که فیوری و وایلدر به دلیل نداشتن امنیت روی صحنه کنترل نشوند.

“این هنوز یک بازی است. در رینگ ، آنها می توانند یکدیگر را بکشند و یکدیگر را مورد ضرب و شتم قرار دهند. به گزارش یاهو اسپورت ، آروم گفت: “قبل از مبارزه ، باید آنها را کنترل کنید تا آنها این کار را نکنند.” بخشی از عصبانیت او در فیلم ضبط شده است.

تایسون فری در کنفرانس مطبوعاتی 6 اکتبر 2021 قبل از نبرد دیونت وایلدر.
تایسون فری در کنفرانس مطبوعاتی 6 اکتبر 2021 ، قبل از نبرد دیونت وایلدر.
گتی ایماژ

“می دانید ، اگر آنها اینجا رو در رو ملاقات می کردند ، یکدیگر را تحت فشار قرار می دادند. امنیت وجود نداشت. گسترده بود [Abdo] با ذکر مثال برای آنها. از آنجا که او با فاکس است ، بسیار مغرضانه رفتار می کرد [for Wilder]اما تایسون به او اجازه نداد که از این کار بگذرد. چه کسی قصد داشت جلوی چیزی را بگیرد؟ او پرسید.

آروم مدعی شد که مقامات ارشد و مقامات PBC قبل از کنفرانس خبری توافق کرده بودند که با شبه نظامیان مقابله نکنند. وی افزود که عبده “می دانست که هیچ درکی وجود ندارد.”

آروم ادعا کرد: “او و او را بگیرید و ما نبرد را نجات دادیم.

عبده اما گفت دستورات بیشتری به او داده شده است.

کیت عبده در کنفرانس مطبوعاتی وایلدر-فایف در 6 اکتبر 2021.
کیت عبده در کنفرانس مطبوعاتی وایلدر-فایف در 6 اکتبر 2021.
گتی ایماژ

او در توییتی نوشت: “در مورد چهره – من کاری را انجام می دادم که فکر می کردیم پخش کننده با آن موافق است.” عبده کلیپی از سر و صدای آروم را در توییت خود اضافه کرد.

“من هیچ چیز جز احترام به باب آروم و امپراطوری ای که او ساخته ، ندارم. من می دانم که بوکس برای او چه معنایی دارد و این ورزش به او چه بدهی دارد. ”

دیونت وایلدر در 6 اکتبر 2021 ، کنفرانس مطبوعاتی قبل از مبارزه تایسون.
دیونت وایلدر در 6 اکتبر 2021 ، کنفرانس مطبوعاتی قبل از مبارزه تایسون.
گتی ایماژ

“من فکر می کنم زبان این مصاحبه کاملاً نامناسب بود. البته این بی احترامی به کسی که به او احترام می گذارم بسیار ناامید کننده است. اما این زندگی است ، همه آدابی را که سزاوار آن هستید به شما نمی دهند. ”

روز شنبه ، فیوری و وایلدر سرانجام هنگامی که مبارزه مثلثی آنها با COVID-19 متوقف می شود ، در رینگ دیدار خواهند کرد. اولین نبرد بین این دو در سال 2018 با تصمیم متفاوت با تساوی به پایان رسید. دومین دیدار آنها هفت دور به طول انجامید و فیوری برنده کیو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *