کیسون جانسون پس از استعفا جان گرودن را “کلاهبردار” نامید


جان گرودن از نظر کیشون جانسون همیشه یک کلاهبردار بوده است.

روز سه شنبه ، گیرنده سابق NFL در مورد مربی سابق خود هنگامی که Gruden از سرمربی Raiders استعفا داد ، به دنبال یک جنجال ایمیل نگران کننده ، استعفا داد.

گرودن دوشنبه شب به دنبال ایمیل های نیویورک تایمز از سال 2011 تا 2018 استعفای خود را اعلام کرد و استفاده از نژادپرستانه ، همجنس گرایانه و توهین آمیز را افشا کرد.

“او همیشه به من خیانت کرده است. جانسون در برنامه رادیویی ESPN خود ، “کیشون ، جواهر و مکس” ، گفت که از روز اول ، او یک فروشنده ماشین های دست دوم بوده است و مردم آن را خریداری کرده اند.

جانسون در سالهای 2002 و 2003 برای Gruden به عنوان یکی از اعضای Buccaneers بازی کرد. به دنبال تونی دانگی ، مربی سابق بوکس Gruden ، این زوج در سال 2002 با هم قهرمان سوپر جام شدند.

وقتی جانسون گفت که از فشار گرودن برای کمک به تیم برای قهرمانی در سوپر جام متشکرم ، او گفت: “من همچنین دیدم که او در آن سفر قهرمانی چه کسی بود.”

جانسون به یاد می آورد که سال بعد ، ریچ مک کی ، مدیرعامل باکس “در میانه فصل به شغل دیگری با تیم دیگری نقل مکان کرد ، زیرا نمی خواست در آنجا باشد”. [Gruden]به ”

جانسون بعداً در “First Tech” ESPN ظاهر شد و در آنجا به تهمت به Gruden بدنام ادامه داد.

جانسون گفت: “اما او پشت صحنه صحبت می کند – این یکی از ویژگی های او در تمپا بود … او کارهای زیادی را انجام داد.”

کیشون جانسون و جان گرودن
کیشون جانسون و جان گرودن
گتی ایماژ

به گفته سه بار دریافت کننده Pro Bowl ، جانسون و گرودن هرگز ملاقات نکرده اند ، زیرا قبلاً در مورد رابطه دائمی بازیکن و مربی خود پس از رد صلاحیت توسط Books در شش بازی آخر فصل 2003 صحبت کرده بودند.

“من هرگز پسر گرودن نبودم. او هرگز مرا دوست نداشت. جانسون در نوامبر 2003 به ESPN گفت که ترجیح می دهم بازنشسته شوم تا اینکه در 2004 بازی کنم.

Raiders فصل خود را در روز یکشنبه ادامه می دهند و در هفته 6 در Broncos سفر می کنند و Rich Bisexia ، هماهنگ کننده تیم های ویژه سابق ، سرمربی موقت را بر عهده می گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *