کیف در محاصره / نیروهای بلاروس کنار هم قرار دادن حمله به اوکراین نیستند


به گزارش خبرگزاری فارس، مشاور وزیر حفاظت اوکراین شامگاه یکشنبه کسب اطلاعات در مورد فینال تحولات این ملت ذکر شد: در شهر ماریوپل کدام ممکن است حلب جدید است، نبردها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد ها همچنان یکپارچه دارد.

به گزارش الجزیره، وی همراه خود ردیابی به کمک ادعایی بلاروس به روسیه ذکر شد: ما تحرکات نظامی بلاروس را اجتناب کرده اند نزدیک زیر تذکر داریم. آنها در مرز مستقر هستند با این حال به تذکر نمی رسد کدام ممکن است باقی مانده است برای اقدام ارتش کنار هم قرار دادن باشند. وی علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است نظامی اوکراین برای مقابله همراه خود نظامی روسیه کنار هم قرار دادن است.

مقامات بلاروس توده ها گفتن کرده است کدام ممکن است قصد ندارد وارد اوکراین شود.

مشاور وزارت حفاظت اوکراین علاوه بر این مدعی شد کدام ممکن است ولادیمیر پوتین تعدادی از زمانی است کدام ممکن است قصد حمله همراه خود صاعقه به کیف را داشته است. وی افزود کدام ممکن است پایتخت اوکراین در محاصره است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشترین هدف اصلی نیروهای روسیه در کیف است.

وی کسب اطلاعات در مورد نبرد‌های جاری در اودسا ذکر شد: نیروهای روسی همراه خود وجود امتحان شده‌های شخصی باقی مانده است نتوانسته‌اند این شهر را مدیریت کنند.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین روز یکشنبه نیازمند مذاکره مستقیم همراه خود پوتین شد.

زلنسکی به سیانان نیوز ذکر شد: ممکن است کنار هم قرار دادن مذاکره همراه خود او هستم. الان 2 سال است کدام ممکن است برای این کار کنار هم قرار دادن ام. ممکن است در نظر گرفته شده نمی‌کنم با بیرون مذاکره بتوانیم به این نبرد بالا دهیم.»

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر