گروهبان NYPD که به دبورا دانر شلیک کرد تا با جلسه انضباطی روبرو شود


پنج سال پس از مرگ زن برونکس رت ، یک گروهبان NYPD ممکن است در تیراندازی مرگبار دبورا دانر با مجازات انتظامی روبرو شود ، که به برانگیختن ارزیابی سطح شهر از نقش پلیس در پاسخ به تماس های بهداشت روانی کمک می کند.

گروهبان هیو بری قرار است روز سه شنبه جلسه یک هفته ای اداری را آغاز کند. وی متهم به تقلب اداری به دلیل عدم نظارت و قتل در سطح بالا خواهد شد.

هزینه ها معمولاً برابر خسارت تعطیلات است ، اما بسته به تصمیم نهایی کمیسر درموت شیعه ، ممکن است بیشتر باشد. پرونده جنایی بری سه سال پیش با تبرئه وی به پایان رسید.

دینر ، یک زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی ، در وضعیت بحرانی سلامت روحی قرار داشت وقتی که در 19 اکتبر 2016 ، بری به همراه سه افسر پلیس ، دو پزشک EMT و دیگران به آپارتمان Castle Hill رسید. خواهر دانر.

هنگامی که گروه سعی می کردند موش آپارتمانی را از آپارتمانش بیرون بیاورند ، او ظاهراً خفاش بیس بال درست کرد. بری ، گروهبان سفیدپوست که در آن زمان 32 ساله بود ، دو گلوله به بدن این زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

شهردار بیل دی بلازیو و جیمز اونیل ، کمیسر پلیس وقت ، اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “بدیهی است که در این یک مثال ، ما شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

پیکان

این درگیری به اعتراضات و آموزش مداخله در بحران در میان افسران ارشد پلیس پس از آنکه گفته شد بری در دوره کاهش تنش ناکام ماند ، تبدیل شد. انجمن خیرخواه گروهبان از اقدامات بری دفاع کرد ، در حالی که شهردار را به “جادوگری سیاسی” متهم کرد.

(نه SBA و نه وکیل بری ، اندرو کوئین ، به س questionsالات پاسخ ندادند. کوین از طریق منشی گفت که این دعوی از شروع روز دوشنبه به دلیل برنامه ریزی شده “مسائل کووید” به تعویق افتاد.

در پی اعتراضات گسترده با انگیزه نژادی و ترور دانیل پرود توسط پلیس در روچستر ، تقاضا برای رویکرد جدیدی در پاسخگویی به تماس های بهداشت روانی تابستان گذشته دوباره تشدید شد. در اوایل سال جاری ، دی بلاسیو یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد که به جای پلیس ، متخصصان واکنش به بحران را به برخی از شماره های 911 سلامت روان ارسال می کرد.

در حالی که دادستان ها از خلبان تمجید کرده اند ، آنها می گویند فاصله 5 ساله بین مرگ دانر و محاکمه بری نشان دهنده عدم موفقیت مداوم شهر در رعایت مقررات به موقع است.

خوآن اون کانگ ، مدیر کمیته اصلاحات پلیس ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “واقعا هیچ بهانه ای در مورد علت کشاندن آن وجود ندارد.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را می کنند. این تصمیمات سیاسی است که در بالاترین سطوح دولتی گرفته می شود و بر ایمنی افسران کشته یا وحشیانه تمرکز دارد. ”

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتلئو ، شهر از روند انضباطی NYPD دفاع کرده و مدعی شده است که باید تا پایان محاکمه جنایی منتظر بماند.

بری در اوایل سال 2018 توسط قاضی دیوان عالی کشور از قتل درجه دوم تبرئه شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که NYPD “بررسی انضباطی تصمیمات استراتژیک و نظارتی خود را که منجر به خلع سلاح می شود” آغاز خواهد کرد. در این مورد.”

در همان سال ، شهر موافقت کرد 2 میلیون به خانواده دانر پرداخت کند.

بری پس از تبرئه مجاز شد به عنوان گروهبان به نیرو بازگردد. وی در سال 2020 حقوق 2 152،000 دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *