گروه Foxtel میزبان روز استراتژی خواهد بود


گروه Foxtel میزبان روز استراتژی خواهد بود

نیویورک ، نیویورک (16 سپتامبر 2021) – Foxtel Group امروز اعلام کرد که به همراه سهامداران خود News Corporation و Telstra ، میزبان یک روز استراتژی زنده برای ارائه به روزرسانی در مورد استراتژی ، تحول و عملکرد مالی گروه خواهد بود.

روز استراتژی گروه Foxtel توسط رابرت تامسون مدیرعامل News Corp و اندی پین مدیر عامل Telstra میزبانی می شود. در آن سخنرانی های پاتریک دلانی ، مدیرعامل گروه Foxtel ، استوارت هاتون ، مدیر مالی و سایر اعضای تیم رهبری گروه Foxtel ارائه می شود.

برای حمایت از مشارکت جهانی ، گروه Foxtel میزبان دو جلسه برای این رویداد است.

پخش زنده استرالیا و آسیا
پنجشنبه ، 30 سپتامبر ، 10.30 صبح تا 12.00 بعد از ظهر (EST استرالیا)
چهارشنبه ، 29 سپتامبر ، 20:30 تا 10:00 شب (EDT ایالات متحده)

پخش زنده آمریکا
پنجشنبه ، 30 سپتامبر ، از ساعت 5 بعد از ظهر تا 6:30 بعد از ظهر (EDT ایالات متحده)
جمعه ، 1 اکتبر ، از ساعت 7 صبح تا 8:30 صبح (EST استرالیا)

Livestreams با ثبت نام در اینجا در دسترس خواهد بود. هر جریان زنده شامل یک جلسه پرسش و پاسخ برای جامعه سرمایه گذاری خواهد بود. از شرکای رسانه ای دعوت می شود فقط برای شنیدن ثبت نام کرده و در آن شرکت کنند.

پخش مجدد پخش زنده استرالیا پس از اتمام به مدت حداقل 30 روز در مرکز رسانه گروه Folkestel به مدت حدود سه ساعت در دسترس خواهد بود. بازپخش پخش زنده استرالیا و ایالات متحده تقریباً سه ساعت پس از پایان هر جلسه و به مدت ده روز کاری پس از آن در وب سایت Sessions Corporation در دسترس خواهد بود.

###

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

درباره گروه Foxtel
گروه Foxtel پیشروترین شرکت تلویزیونی مصرف کننده استرالیا با بیش از 4 میلیون مشترک است. این مجموعه طیف گسترده ای از فیلم های استرالیایی و بین المللی ، سرگرمی ، شیوه زندگی ، مستندها ، اخبار و ورزش های محبوب را از طریق خدمات پخش و پخش متناسب با نیازهای هر استرالیایی ارائه می دهد. سه مارک خرده فروشی گروه Foxtel عبارتند از Foxtel ، One-Stop Entertainment Services ، سرآمدترین سرویس پخش ورزش Kyo Sports استرالیا با بیش از یک میلیون مشترک ، و سریع ترین سرویس پخش سرگرمی سرگرمی ، Bing. گروه Foxtel شامل Fox Sports ، بزرگترین شرکت تولید کننده ورزش استرالیا و Foxtel Media ، جدیدترین تجارت فروش تبلیغاتی آن است.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

ارتباطات شرکت Foxtel Group
پل ادواردز
+61 434 070101
پل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *