گلوتای سی 1000 وسکو فارما

اگر می خواهید چین و چروک، لکه های تیره، اسکار آکنه را کاهش دهید و رنگ پوست خود را بهبود ببخشید، می توانید گلوتای C 1000 شرکت Vesco Pharma را امتحان کنید. دریافت این شات ها پوست شما را جوان می کند. اساساً این تزریق ها مخلوطی از ویتامین C و نانو گلوتاتیون مایع هستند. بیایید دریابیم که چرا باید به سراغ این تزریق ها بروید.

گلوتا C 1000 به صورت داخل وریدی یا عضلانی تجویز می شود. هدف از این تزریق ها روشن کردن پوست و بازگرداندن ظاهر جوان شماست. هر جعبه تزریق حاوی 10 آمپول از فرمولاسیون است.

چطورکار می کنند؟

در پوست شما، سلول های خاصی به نام ملانوسیت ها وجود دارد. سلول ها حاوی رنگدانه ای به نام ملانین هستند که مسئول پوست شماست. اگر بدن شما ملانین زیادی تولید کند، پوست تیره تری خواهید داشت. از سوی دیگر، اگر پوست شما دارای ملانین کم باشد، رنگ روشن تری خواهید داشت.

گلوتاتیون نوعی پروتئین است که حاوی 3 اسید آمینه به نام‌های گلیسین، گلوتامات و سیستئین است. کبد شما این پروتئین را در مقدار کمی تولید می کند. جدای از این، این پروتئین در برخی از انواع گوشت، سبزیجات و میوه ها نیز یافت می شود. نقش این نوع پروتئین این است که به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند. بنابراین، بدن شما را به طور منظم سم زدایی می کند.

گلوتا C 1000 مقدار زیادی گلوتاتیون را به بدن شما تزریق می کند. و این کاربرد از عملکرد آنزیمی به نام تیروزیناز جلوگیری می کند. به عبارت دیگر، تزریق این تزریق باعث کاهش تولید ملانین و سم زدایی بدن شما می شود. در نتیجه می توانید رنگ پوست روشن تری داشته باشید.

ویتامین C سلول های پوست شما را به گلوتاتیون حساس می کند. علاوه بر این، می تواند پوست شما را نیز مرطوب کند.

فواید ویتامین C و گلوتاتیون

گلوتا C 1000 شرکت Vesco Pharma به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی سموم و رادیکال های آزاد را از بین می برد.

این مواد مغذی را دوباره پر می کند و سلامت پوست شما را بهبود می بخشد

با سفید کردن پوست صورت شما را بهبود می بخشد

می تواند منافذ بزرگ پوست شما را کوچک کند

می تواند علائم هایپرپیگمانتاسیون را به دلیل لکه های افزایش سن، جای زخم، آکنه و لکه های تیره کاهش دهد.

می تواند پوست شما را درخشان، صاف، الاستیک و براق کند

می تواند از چین و چروک، لک، کک و مک، آکنه و جوش جلوگیری کند

از پوست شما در برابر عوامل محافظت می کند

دوز

حداقل یک بار در هفته یک قطره IV

مدیریت IM

بسته به وزن بدن و رنگ پوست باید تا 18 ماه مصرف شود

به طور خلاصه، اگر می خواهید پوستی درخشان داشته باشید و از شر انواع مختلف مشکلات پوستی خلاص شوید، می توانید به سراغ تزریق گلوتا C 1000 شرکت Vesco Pharma بروید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر