یانکی ها باید دریابند که گرت چه چیزی دارد


همانطور که یانکی ها توجه خود را به سال 2022 معطوف می کنند و مسائلی که باید در خارج از فصل مورد توجه قرار گیرد ، سوالی وجود دارد که بسیار دشوار است: آنها واقعاً در گرت کول چه دارند؟

AK فصل را به همان روشی که یانکی ها تصور می کردند آغاز کرد وقتی او را با قراردادی نه ساله و 4 324 میلیون دلاری قبل از فصل 2020 امضا کردند.

در 11 شروع اول خود (در آوریل و مه) ، کول دوران 1.78 را پشت سر گذاشت ، 97 نفر بیرون آمدند ، فقط 9 راه رفتند و فقط پنج نفر به خانه برگشتند. او در دمای 70 ² / ضربه های حریف را برای 0،530 گزینه می گرفت.

سپس ، در اواسط ماه ژوئن ، MLB اعلام کرد که به داوران اجازه می دهد تا قوانین خود را در مورد استفاده از مواد خارجی آغاز کنند (این اصطلاح در اوایل ژوئن شروع شد ، زمانی که بازیکنان لیگ های کوچک MLB Four برای استفاده متوقف شدند).

کول با اولین بازی خود در 3 ژوئن ، زمانی که اجازه داد 5 دو مسابقه در 5 نوبت مقابل تامپا بی انجام دهد ، کول سال را با 19 اینین متوسط ​​به پایان رساند ، که در آن 4.15 یارد ، 146 ران ، 32 ران و 19 بازی خانگی به ثمر رساند. مجاز. خفاش های مخالف دارای OPS برابر با 704 در 110 ² / نوبت بودند.

کول قبل از اینکه در بازی AL-Wild-Card در بوستون دیده شود ، آن را با یک مصدومیت چپ همسترینگ چپ ، با سه خروجی ضعیف ، بست و 15 دور در 17 نوبت / ₃ نوبت را مجاز کرد.

یانکی ها
گریت سوالاتی در اطراف دارد.
گتی ایماژ

ورود او به فنوی پارک ، که طی آن دو بازی خانگی و سه دویدن در بیش از دو نوبت برچسب گذاری شد ، به اندازه هر جنبه ای از باخت یانکی ها مضر بود.

عوامل دیگری در این شکست مutedثر بودند: جانکارلو استانتون که جنایت ضعیفی داشت و فکر می کرد که او می تواند هیولای سبز را بکشد و در عوض تنها یک مربی پایه سوم ، فیل نوین ، تقصیر داشت. قاضی آرون را از پایگاه اول به استانتون دیگری برگردانید که کار کم ستاره Monster یا Blapen را متوقف کرد. با این حال ، هیچ چیزی با عدم عملکرد پارچ با ثروتمندترین قرارداد در تاریخ لیگ مقایسه نمی شود.

کول ماه گذشته 31 ساله شد و باید رئیس او باشد. یانکی ها امیدوار بودند که اینطور باشد ، زیرا اکنون آنها انتظار دارند که بیشترین ضربه را از راست دستان دریافت کنند.

اما کاهش عملکرد پس از پردازش مواد چسبنده مطمئناً نگران کننده خواهد بود مگر اینکه کول ثابت کند که می تواند در شرایط کنونی مثر باشد.

کول در پاسخ به این سوال که چگونه با قوانین جدید رفتار می کند ، گفت: “فقط جاده را تعیین کنید و فکر نمی کنم به این موضوع فکر کرده باشم. می دانید ، این منظره ای است که ما در آن بازی می کنیم ، بنابراین شما فقط باید برو زمین بازی کن “

این در نیم فصل دوم کافی نبود ، اگرچه اولد کول درخشش زیادی داشت.

این محصول در 10 ژوئیه در برابر Astros بود ، هنگامی که او به عقب برگشت و به ده ضربه زد. او سپس 11 ران زد و تنها یک اجرا در 6 نوبت مقابل Red Sox دریافت کرد.

یانکی ها
نزدیک گریت
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

و در طول قرعه کشی چهار استارت ، پس از تصدی در Covid IL ، کول تنها یک جفت دوندگی را در 24 ² / ਪ نوبت رها کرد ، 39 دور زد و چهار اجرا را به ثمر رساند.

او مانند گذشته در بازی عمیق نبود ، اما در چهارمین شروع فصل ، کول 15 ضربه عالی را بدون هیچ پیاده روی داشت – در حالی که به فرشتگان اجازه داد در 7 نوبت یک اجرا داشته باشد. به

هر گونه امیدواری برای تقویت او زمانی از بین رفت که او مجبور شد بازی بعدی خود مقابل بلو جیز را در 7 سپتامبر از دست بدهد و از ناحیه همسترینگ چپ دچار فشار شد. بقیه فصل او ناامید کننده بود.

او 183 ¹ / ਪ نوبت – از جمله یک بازی کارت وحشی – انجام داد که بار کاری او را از فصل آرزوی 2020 دوچندان کرد.

کول گفت که افزایش سریع بازی روی عملکرد او تاثیری ندارد و حالا او و یانکی ها این شانس را دارند که سعی کنند او را به فرم جوان خود بازگردانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *