یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به جریمه سنگین محکوم شد. انتصاب یحیی 20 درصد کاهش یافت.


جریمه هنگفت یحیی گل محمدی که باعث شد باشگاه پرسپولیس 20 درصد از قرارداد این مربی را ببندد، پس از یک ماجرای انتقادی به نوعی مجازات این مربی است.

به گزارش انصاف ورزشی، 9 بازیکن شاغل در لیگ داخلی ایران که در قطر و جام جهانی کی روش حضور داشتند، پیش از عزیمت به قطر از ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم عیادت کردند و سپس راهی قطر شدند.

این بازیکنان با رتبه 9 از 25 درخواست تیم ملی برای حضور در جام جهانی در این جلسه عکسی به یادگار گرفتند و با رئیس دولت سیزدهم گفت و گو کردند.

اما یحیی گل محمدی در مطلبی که در واکنش به این جلسه منتشر کرد از این بازیکنان که 4 نفر از آنها شاگردان فعلی او در پرسپولیس هستند انتقاد کرد و به صفر بودن نمره آنها در درس دانش اشاره کرد.

اما قابل پیش بینی بود که چنین واکنشی از سوی سرمربی تیم ملی لیگ برتر فوتبال ایران به دیدار بازیکنان تیم ملی با رئیس دولت با واکنش مواجه شود و این البته به نفع نیست. از باشگاه پرسپولیس .

نتایج در این جهت در وهله اول باشگاه «پرسپولیس» اقدام علیه تیم ملی را محکوم کرد وی خاطرنشان کرد که هرگونه اقدامی که در جهت تضعیف تیم ملی ایران باشد را محکوم می کند. با این حال صبح 4 آبان ماه خبری مبنی بر جریمه سنگین یحیی گل محمدی منتشر شد. این خبر ابتدا تکذیب شد اما با کارهای رسانه ای بعدی مشخص شد که این خبر صحت دارد.

تسنیم درباره جریمه سنگین یحیی گل محمدی نوشت:

امروز خبری مبنی بر جریمه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به میزان 20 درصد مبلغ قرارداد منتشر شد. در پی انتشار این خبر در رسانه ها برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کردند.

اما اقدامات و اطلاعات زیر از خبرنگار تسنیم نشان می دهد که خبر جریمه یحیی گل محمدی صحت دارد، دلیل تایید این جریمه توهین وی به ملی پوشان است.

گزارش شده است که جزئیات این تصمیم به زودی اعلام خواهد شد.

اما پس از آن کریم باقری نیز پستی انتقادی منتشر کرد که در آن با طرح این سوال که چرا نگران پست و ماجرای سامدردی هستید؟ شاید بتوان از محتوای آن به این تصمیم انتقاد کرد.

مجموع این سوالات و سوالات دیگری مانند شایعه دستگیری سروش رفیع و غیبت او در تمرین امروز نشان می دهد که شرایط پرسپولیس این روزها بسیار حساس و متشنج شده است.

یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به جریمه سنگین محکوم شد.  انتصاب یحیی 20 درصد کاهش یافت.
یحیی گل محمدی به دلیل انتشار مطلبی اعتراضی به جریمه سنگین محکوم شد. انتصاب یحیی 20 درصد کاهش یافت.

انتهای پیام