یک کاسه ساده سیب زمینی شیرین و سبزیجات


این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین راهی عالی برای لذت بردن از ترکیب طعم و بافت پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین به دلیل تنوع و یکی از محصولات اصلی بسیاری از خانوارها و به دلیل اینکه به راحتی در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان یافت می شود.

این کاسه حاوی یک ماده پاییزی خوشمزه است که ممکن است فکر نکنید آنقدر مکرر بخرید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین دلپذیری را برای متعادل سازی مواد شور و شور اضافه می کند ، بلکه از نظر فیبر محلول و نامحلول نیز بسیار غنی است ، که به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا منظم بماند و سطح قند خون را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه اینها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم است.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریبا همه جوانه های چشایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

برای ایجاد این کاسه متعادل سیب زمینی و سبزیجات ، از پنج مورد برتر استفاده کنید

اگر در جامعه NS و روش ما تازه کار هستید ، سیستم Basic Five ایجاد وعده های غذایی متعادل را برای شما آسان می کند که غذای مورد نیاز بدن شما را برای تمرکز قوی ، هضم آرام ، انرژی قوی ، خواب سالم و قوی تامین می کند. سلامتی طولانی مدت. داشتن انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذای مورد علاقه خود.

پنج مورد اصلی شامل پنج ماده مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و یک عامل طعم (که روشنایی ، طعم و لذت را به غذاهای شما می افزاید) است.

این دستور شامل هر پنج عنصر است ، که آن را به یک غذای متعادل برای لذت بردن تبدیل می کند!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید این شما را با سیستم “پنج مورد برتر” آشنا می کند تا غذاهای متعادل ایجاد کنید که می توانید این هفته برای پخت و پز یا پخت تازه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *