یگان نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لشکر ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگرانی دشمنان را همراه خود هم متحد کردند


سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به رویداد 29 فروردین «نظامی.اسلامی» به فرمانده کل نظامی جمهوری اسلامی ایران پیامی کشتی کرد. روز جمهوری ایران».

به گزارش فارس، محتوای متنی پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رئوس مطالب زیر است:

عنوان خداوند بخشنده

برادر گرامی، همرزم امیر مجاهد سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل نظامی جمهوری اسلامی ایران.

سلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبریک.

در 29 فروردین روز نظامی جمهوری اسلامی ایران گشت و گذار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسه آفرینی های نیروی زمینی آجا را کدام ممکن است همراه خود درایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشمندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی را یادآوری می تدریجی، شادی کنید. امام خمینی(ره) در محافظت نظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی کردن توطئه غول پیکر منافقین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضدانقلاب در مراسم تحلیف نظام مقدس جمهوری اسلامی، ارائه می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار احترام نظامی غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریف تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهنیت عرض می نمایم.

در حماسه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جانفشانی های نظامی گران قیمت در پاسداری اجتناب کرده اند استقلال میهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامیت ارضی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیز خوب در مورد سراسری در چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهل سال قبلی به طور قابل توجهی در هشت سال حفاظت مقدس کدام ممکن است اکنون همراه خود ابتکارات در جاری پیشرفت است شکی نیست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمندی های تخصص دفاعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش. دلسرد کردن در حال حاضر در زمینه‌های مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اطلاعاتی در محبوبیت الزامات دلسرد کردن مؤثر به سمت تهدیدات محسوس اجتناب کرده اند سوی اردوگاه دشمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کمال سوال کردن جبهه دشمن، به‌ویژه رژیم مافیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تروریسم آمریکا متبلور شده است. ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید همپیمانان آنها شرور جهان ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرامنطقه ای هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او اجتناب کرده اند هرگونه در نظر گرفته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیال حمله را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعرض به ایران اسلامی می ترسد.

خداوند متعال را شاکریم کدام ممکن است سیمای زیبای اتحاد، برادری، همدلی، همراهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم افزایی «نظامی غیور جمهوری اسلامی ایران» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» همواره مورد رضایت امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناظر {بوده است}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت شریف ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این، ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگرانی دشمنان میهن اسلامی را رقم زده است.

یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاد شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرمانهای بلند آنان همه وقت در نظامی جمهوری اسلامی ایران خواهد ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت روزافزون این سردار فداکار، فرهیخته، انقلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمند ایشان. فرمانده شجاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم باقی خواهد ماند. ای رفقای دلاور در سنگرهای پیام خطیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف، آن گروه را تحمل از اشراف زاده ها بقیع اعظم خدا (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود رسمیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستورالعمل ها قائم مقام معظم مدیریت، فرماندهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرماندهی کل قوا به خداوند متعال می سپارم. اجتناب کرده اند نظامی نیروهای حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی).

سرلشکر حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر