20 ایده خالی برای ذخیره میسون جار


آیا تعداد زیادی کوزه خالی برای سنگ تراشی در خانه دارید؟ این لیست از ایده های خالی ذخیره سازی شیشه میسون به شما کمک می کند تا به روش های هوشمند بازیافت و استفاده مجدد کنید!

اگر مجموعه ای از شیشه های خالی برای سنگ تراشی دارید که فقط منتظر استفاده هستند دست خود را بالا ببرید.

بسیاری از ما هجوم مربای شاه توت به سس گوجه فرنگی را برای هدایایی با گل آرایی داریم. به جای اینکه قوطی های خالی را در سطل زباله بیندازم ، آنها را در سراسر خانه استفاده می کنم.

من ابتدا از شیشه های بیشتری برای سنگ تراش استفاده کردم وقتی مادربزرگم تعدادی عتیقه به من داد. من از آنها هم برای دکوراسیون و هم برای نگهداری وسایل در خانه خود استفاده می کنم – به عنوان مثال ، قلم روی میز!

قلم های رنگارنگ در سنگ تراش های قدیمی

از آنجایی که در طول این سالها قوطی های بیشتری خریداری کرده ام ، حتی راه های بیشتری برای استفاده از آنها برای ذخیره راه حل ها در خانه ام پیدا کرده ام.

اندازه قوطی برای تخمگذار

اندازه کوزه ها برای ماسونها بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید ، و همچنین چندین مارک و رنگ مختلف! توپ به دلیل داشتن باندهای فیروزه ای رنگی معروف است و نسخه جدیدی از آن را نیز منتشر می کند.

به طور معمول ، ما سه اندازه اصلی داریم: یک چهارم (کوزه های بزرگی که می توانید برای نگهداری قوطی ها در انبارها مشاهده کنید) ، کوزه ها (قوطی های معمولی شما) و نصف پیمانه.

شما همچنین “پینت های نخبه”-شیشه های گلابی شکل با اندازه مسطح ، که بسیار چمباتمه زده و پهن هستند ، مینی کوزه ها و موارد دیگر را خواهید یافت. اندازه های بیشتر – بیشتر می توانید از آنها استفاده کنید!

روشهای خلاقانه زیادی برای استفاده از شیشه و لوازم جانبی برای ماسونها وجود دارد که آنها را باهوش تر می کند – پیشنهادات لوازم جانبی من را در پایین این پست ببینید!

20 ایده خالی برای ذخیره میسون جار

نگه دارنده های دسته

همانطور که در بالا دیدید ، من ظاهر شیشه های قدیمی روی میزم را با دسته های رنگارنگ و نوک تیز داخل آن دوست دارم. این سه کوزه از مادربزرگم تهیه شده است و برای کنسرو کردن غذا کمی قدیمی است ، بنابراین این یک لوازم جانبی برای میز است.

نی ها را ذخیره کنید

این ایده خوب زمانی به ذهنم رسید که یک دسته زیبا از توس توس از روز تولد پسرم باقی مانده بود و نمی دانستم آن را کجا بگذارم. آنها آنقدر زیبا بودند که من می خواستم آنها را در معرض نمایش بگذارم ، اما من نمی خواستم آنها گرد و خاک بگیرند. بانک قدیمی برای کمک!

جعبه های جداگانه

من اخیراً یک ظرف برای نگهداری صاحبان ذرت خود در نظر گرفتم. شیشه ماسون برای نجات! اخبار اضافی در مورد این راه حل این است که شیشه در یک کشو بلند کوچک است ، بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند.

ذرت روی لپه در گلدان

جا فنجانی کارد و چنگال

3 قوطی در یک ردیف = نگهدارنده ظروف DYI! کوزه های آجری به اندازه یک پینت در جعبه های پنیرهای قدیمی کاملاً جا می شوند. من تعدادی از این جعبه ها را دارم که در انبار خانه ، شومینه و … استفاده می کنم. وقتی در خانه شام ​​بوفه می خوریم ، این جا قاشق و چنگال را خرد می کنم. این مجموعه 3 قوطی ، سفید رنگ شده ، عالی خواهد بود!

انبار انبار

شاید به یاد داشته باشید زمانی که در آشپزخانه من قفسه ای داشتم که اندازه مناسبی برای قوطی های سنگ تراش کوارتز بود. من غلات و آجیل را در آنها نگهداری می کردم و آنها نه تنها به راحتی در دسترس بودند ، بلکه زیبا نیز به نظر می رسیدند. من هنوز از کوزه ها برای بریزن برنج و دانه های شل ، آجیل و مغز پاپ کورن استفاده می کنم.

گل آرایی

گل های موجود در یک ظرف شیشه ای چیز جدیدی نیست ، اما آیا می دانستید که آنها درپوش خاصی به نام “قورباغه گل” می سازند که به جدا نگه داشتن ساقه ها کمک می کند؟ مادرشوهر آنها را دوست دارد و این زیبایی ها را از باغش برایم آورد!

سس سالاد درست کنید

مواد را اضافه کنید ، درب را اضافه کنید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری شود.

مثل لیوان های نوشیدنی

ما از شیشه ها برای لیوان های اصلی نوشیدنی خود استفاده می کنیم! نیم لیتر کوچک برای کودکان عالی است و نوشیدنی ها برای… خوب نیم لیتر آبجو! به نظر می رسد شیشه ها بسیار قوی تر از شیشه های شکننده هستند.

گچ را ذخیره کنید

آیا جعبه گچ خرد شده است؟ آیا پوشاندن روی درپوش مشکل است تا گچ در طرف دیگر نیفتد؟ یک کوزه نیم لیتری برای کمک!

گچ در شیشه آجری ذخیره می شود

لوازم اداری

هر دو پدر کوچک در خانه شما احتمالاً به یک ظرف برای نگهداری آنها نیاز دارد. گیره مو ، گیره کاغذ ، گیره مو ، گیره مو – کوزه های پینت برای همه مناسب است.

صابون شستشوی دست

یک جلد آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری خواهید داشت. من این روکش ها را خریدم و آنها همچنین برچسب های مناسب را داشتند 🙂

درپوش با صابون کف کننده برای شیشه های سنگ تراشی

ذخیره کننده روغن

می توانید یک محافظ روغن گران قیمت بخرید … یا فقط از یک شیشه استفاده کنید! روغن خود را روی پیشخوان نگه می داریم تا نرم و لکه دار شود. نیمی از چوب در یک ظرف نیم لیتری کاملاً جا می شود. ماشین ظرفشویی را تمیز کنید تا بین چوب خردکن ها تمیز شود.

نگهدارنده رنگ

آیا می دانید باز کردن قوطی های رنگ چقدر مشکل است؟ و سپس با مخلوط کردن رنگ ، آشفتگی ایجاد می کنید. من یک شیشه رنگ در دست دارم تا سریع کارم را اصلاح کنم. یک متخصص نقاشی می تواند به من بگوید که برای رنگ مناسب نیست ، اما مقدار کمی است ، اگر “خراب” شود ، می توانم آن را دوباره پر کنم! تا اینجا برای من کار کرده است.

با آنها تزئین کنید!

آنها را با چیزهای زیبا مانند صدف یا شاخه پر کنید. یا آنها را رنگ کنید. اگر حیله گر هستید یا از مزایای Etsy استفاده می کنید و از کسی می خواهید که برای شما نقاشی کند ، می توانید این کار را خودتان انجام دهید a نگاهی به این انتخاب فوق العاده از رنگ ها بیندازید!

کنسرو ، مربا و ماست ، آه!

بر هیچ کس پوشیده نیست که شیشه سنگ تراش پادشاه صنعت کنسرو و صنایع غذایی است. علاوه بر مربا و سبزیجات ترشی ، می توانید از آنها برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، چای آفتابی ، ذخیره چای ، مخلوط کوکتل و موارد دیگر نیز استفاده کنید!

روز آمادگی

کوزه ها برای پختن جو دوسر در شب ، پودینگ چیا یا سالادهای معروف پرتوهای سنگ تراش ، که در سراسر اینترنت محبوب هستند ، ایده آل هستند. سس را روی قسمت زیرین بریزید و هنگامی که آماده خوردن هستید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. یا از آن برای نگهداری سوپ و سس در روز قبل استفاده کنید.

امتحان کنید: سالاد شیشه گل داودی تایلندی و پودینگ انبه چیا

پودینگ انبه چیا روز پخت و پز

نگهداری گیاهان دارویی

شیشه -ماسون اندازه ایده آل برای ذخیره دسته ای از گیاهان دارویی. کمی آب به ته آن اضافه کنید و گیاهان را مانند گل بچینید. روی طاقچه (در طول روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری شود.

خشکشویی

دکمه های رایگان پیدا کنید یا در ماشین لباسشویی یا خشک کن تغییر دهید؟ آنها را در یک کوزه نگه دارید! مادرم وقتی بزرگ می شدم مجموعه ای از دکمه ها را در شیشه داشت.

فریزر که بستنی دارد – دهان پهن

کوزه های گردن گشاد نگهدارنده های خوبی برای این قالب های بستنی سیلیکونی هستند که از آنها برای ریختن کوکتل های باقی مانده استفاده می کنیم. فرم را در یک شیشه قرار دهید ، نوارها را بریزید ، در یخچال نگهداری کنید تا جامد شود ، شیشه را بردارید!

آیا ایده دیگری برای ذخیره خالی کوزه ها برای ماسون ها دارید؟ دوست دارم آنها را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی Mason Jar

اگر هنوز به وب سایت آنها سر نزده اید ، شیوه زندگی میسون جار همه چیز را دارد که می توانید رویای آن را داشته باشید! آنها انواع لوازم جانبی برای قوطی ها را تولید می کنند – از انواع درب هایی که می توانید تصور کنید ، تا نی های قابل استفاده مجدد ، پمپ های صابون ، آستین های سیلیکونی و چراغ های خورشیدی!

لوازم جانبی سنگ

آمازون همچنین دارای تعدادی لوازم جانبی مفید است ، مانند درهای قورباغه ای برای ساخت قوطی.

این برچسب ها روی تابلو یک مورد ضروری برای نگهداری هر نوع قوطی است !! یک قلم گچ بردارید تا متن زیبا شود 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ در Etsy به دنبال “بانک های ماسونی” باشید ، و جامعه صنایع دستی چشم شما را با قلب آنها می بیند !!

محل نگهداری قوطی های خالی ماسون

من شیشه های اضافی را در بالای کابینت آشپزخانه خود نگه می دارم (آیا مناطقی را که نیاز به یک چهارپایه پله دار دارید می شناسید؟).

اگر فضای ذخیره سازی دارید ، هر کمد اضافی در خانه شما کار می کند. اما به یاد داشته باشید که می توانید کوزه ها را نیز تزئین کنید! اگر قفسه های باز دارید ، می توانید شیشه ها را به زیبایی در کنار هم قرار دهید!

اگر آنها را به صورت عمده خریداری می کنید ، جعبه اصلی را نگه دارید یا از جعبه های مقوایی با جداکننده (به عنوان مثال ، برای شراب) برای قوطی های جداگانه استفاده کنید.

پست بخرید

سایر ایده های ذخیره سازی:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *