3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای الهام گرفتن

یکی از بزرگترین نگرانی های من این بود که سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و با انگیزه ماندم. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که الهام چیزی نیست که فقط به شما می آید. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر بخواهید به تغییر واقعی متعهد شوید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد آسان است ، اما تلاش برای چیز جدیدی (یا تلاش مجدد) می تواند ترسناک باشد. من آنقدر از “شکست” های گذشته می ترسیدم که احساس می کردم نمی توانم این کار را انجام دهم. تصور از دست دادن 10 پوند برای کنار گذاشتن 45 پوند غیرممکن به نظر می رسید! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! با کمال تعجب ، وقتی خودتان را برای انجام کاری و به انجام رساندن آن به چالش می کشید ، ذهن شما تغییر می کند.

تکمیل یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، به شما دوز الهام فوری می دهد!

2. برخی از inspo واقعی را پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود تناسب اندام داشته اند بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که برای تغییر وزن بدن خود تلاش کرده اند شگفت انگیز است. به نظر من ، دختران سازمان های مجله (در حال حاضر Tik Tok ، IG و غیره) دست یافتنی به نظر نمی رسید. درست است که من داستانهای آنها را نمی دانستم ، اما داستان من مفهوم آن زمان بود که آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور شدم یک Inspo واقعی پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کردم. نه به این دلیل که هنوز کاری انجام داده ام ، بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواستم آن را احساس کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان بیشتری داشتم. برای بررسی اینکه آیا زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، سالم ، اعتماد به نفس و ایجاد یک فرد سالم هستند یا خیر. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما حالا شما این کار را می کنید و من را بسیار خوشحال می کند! من دوست دارم که بتوانم در کنار شما هزاران نفر باشم که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و داستان مربوط به دگرگونی و الهام فوری سارا برنده زمان برتر ما را بررسی کنید!

3. با دیگران ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانستید که جامعه فوق العاده ای از زنان در انتظار تشویق شما هستند؟ Team LSF جامعه تناسب اندام عشق ما است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آید. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و به آنها کمک کنند تا دیوارها را پایین بیاورند و یکدیگر را تقویت کنند. خام ، صادق و ضعیف با یکدیگر در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

Sweat Fitness Lack Community Nitty، Fitness Less Less Community Nitty، Women Love Ratan Collage

پاسخگویی و پشتیبانی واقعاً کلید ایجاد یک سبک زندگی ماندگار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که بفهمند چرا تغییراتی را ایجاد می کنیم. گاهی اوقات ، علیرغم بهترین نیت خود ، ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا این کار مناسب آنها نیست و این باعث راحتی آنها می شود. اما این سفر با شماست! شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *