3 میلیارد دلار لوازم استخر گلستان به سرقت رفت!


به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه نماز جمعه این هفته گلستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای قوه قضائیه، هفته قیامت را تبریک گفت و گفت: انقلاب اسلامی، تدوین قانون اساسی است. و مبارزه با گروه های انحرافی نقش مهمی ایفا کرد.

خطیب نماز جمعه ناحیه گلستان با تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه قضایی بهارستان، ریاست محترم دادگستری، دادستان محترم، قضات و کلیه پرسنل زحمتکش، گفت: جایگاه قوه قضاییه در نظام اسلامی بسیار والا و برابر قانون اساسی عدالت و امنیت، نیروی انتظامی و حدود الهی و مبارزه با متخلفین، احقاق حقوق عمومی، حفظ و دفاع از حقوق فردی و محاکمه مردم است. قوه قضاییه ضمناً نظارت بر حسن اجرای قوانین و نظارت بر حسن اجرای پرونده ها بر عهده قوه قضائیه است که توسط دو قوه قضاییه یعنی دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی کل کشور انجام می شود و در واقعیت توسط قوه قضاییه اینها ادارات قدرتمند و بازوی نظام اسلامی هستند.

نورپور با تسلیت به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران گفت: شهید چمران عالم، معلم، فداکار، خدامحور، پارسا و آزاده، اخلاق مدار، سلطه جو، شجاع و استاد جنگ نامتقارن و نامنظم بود. و در عظمت او همین بس که حضرت راحیل او را «جنگجوی پارسا» نامید.

وی با تبریک اجرای موفق سرود فرمانده در منطقه گلستان شهرستان بهارستان افزود: نزدیک به سه ماه از انتشار و اجرای سرود فرماندهی که توسط 313 نونهال لنگرود گیلان اجرا شد می گذرد. در پایان مارس سال گذشته در کشورها و کشورهای مختلف برگزار شد.

نورپور موفقیت این اجراها را مرهون اخلاص و پاکی کودکان، سرود خوانان، شاعر و مداح و عنایت حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) دانست و افزود: (العالی) و آرمان های نظام اسلامی کدوم حرکت فرهنگی میتونه اینقدر نفوذ داشته باشه دور که به این مردم بیگناه که این آهنگ رو میخونن نگاه میکنی خیلی ها اشک در میاد.

امام جمعه ناحیه گلستان سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی، سالروز ایجاد جهاد سازندگی، روز اصناف و هفته صرفه جویی در مصرف آب را گرامی داشت.

نورپور با اشاره به کمبود مکان های تفریحی و ورزشی در گلستان گفت: استخر قلعه میر و زورخانه گلستان باز بود اما همچنان تعطیل است. چرا درهای آنها هنوز بسته است؟

وی همچنین به موضوع حوض گلستان که موتورخانه آن به سرقت رفته و بیش از سه میلیارد تومان خسارت وارد شده است، پرداخت. قانون پیشگیری از نقض حقوق بشر

نورپور در پایان با اشاره به قانون نظام هماهنگ دستمزد کارکنان کشوری مصوب 1370 که در دست بررسی سازمان امور اداری و کار است، ابراز امیدواری کرد که به زودی تبعیض دستمزدی رفع و احقاق حقوق شود. از کارکنان تخلف نخواهد شد. گم خواهد شد.