30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را ناامید کند. همانطور که ما رو به افول هستیم ، زمان تجدید نظر است. به تدریج ، آنچه را که دیگر برای شما مفید نیست رها کنید و 30 روز برای مراقبت از خود صرف کنید تا خود را دوباره پر کنید.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما بسیار مهم است! هر سپتامبر این تقویم را ایجاد می کنم تا همه ما بتوانیم روشهای ساده ای را برای تمرین روزانه پیدا کنیم. اگر شما فنجان خود را پر نمی کنید ، نمی توانید جام دیگران را پر کنید. خیلی “دوه!” اما بسیاری از ما واقعاً آن را عملی نمی کنیم و من می خواهم این ماه آن را تغییر دهم!

مراقبت از خود یک مورد بد است ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (هرچند ، به نظر می رسد یک RN واقعاً خوب است) ، این است که چیزی را پیدا کنید که واقعاً به شما خدمت می کند! نه تنها می دانید که چگونه به نظر می رسد ، بلکه این تقویم به شما در تشخیص آن کمک می کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مزاحمت برای بدن ، روح و روان شما خواهد بود تا بتوانید با 100٪ احساسات وارد فصل جدیدی شوید.

این تقویم را چاپ کنید و در جایی قرار دهید که هر روز آن را می بینید! همچنین می توانید آنها را به عنوان نقش خود در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از آنها به عنوان یک راهنما برای کمک به شما در کنار هم قرار دادن چیزها استفاده کنید. اگر احساس می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعد از من تکرار کن مراقبت از خود ماهی دریایی نیست ، مهم است! شما به این زمان نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، برای بررسی با خود ، ارزیابی احساس خود و توانایی سازگاری با ظاهر بهترین خود!

من برخی تمرینات و چت های زنده را در اینستاگرام ترکیب می کنم. فالو + اعلان ها را روشن کنید تا کسی را از دست ندهید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *