7 پوشیدنی ترین روند مد پاییزی 2021


افشای رسمی: این پست شامل پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

پاییز برای بسیاری از شیک پوستان زمان هیجان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد ، و روندهای مد پوشیدنی پاییزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند!

روی سبک های پوشیدنی مانند شلوار جین راحت ، خز مصنوعی و کت های پف دار با لحاف تمرکز کنید که می تواند به شما کمک کند در عین شیک به نظر گرم برسید.

بیایید نگاهی به 5 روند پوشیدنی مد پاییزی بیندازیم که به شما احساس شیک بودن در تمام طول سال می دهد!

شلوار جین راحت

روند مد 2021

در اینجا گرایش های مد پاییزی پوشیدنی وجود دارد که بسیار پوشیدنی هستند و می توانید آنها را در زندگی روزمره خود وارد کنید.

 • جین راحت
 • خز مصنوعی / چرم / شلینگ
 • روندهای دهه 1970
 • ژاکت های پافری لحافی
 • لباس بافتنی سر تا پا
 • احیای دهه 1990
 • به سبک بریجتون

نفخ

روند پفکی در حال گرم شدن در پاییز 2021 است. زیر باند یک تن کاپشن پف دار وجود داشت. اگر در محیط سرد زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً آن را داشته اید.

من یک کت پف دار دارم ، اما به معنای واقعی کلمه هرگز آن را در بیرون نپوشید زیرا جایی که من در زمستان زندگی می کنم بسیار گرم است.

با این حال ، امسال آن را برای سفر بسته می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من باید کیف های گل را در این روند قرار دهم ، زیرا به نظر می رسد همه جا هستند. من یک کیف بزرگ MZ Wallace دارم که بسیار متورم است و همیشه به سمت کیف های پفکی Botega Veneta کشیده می شود.

من در واقع دوبله برای Botega Purses جمع آوری کردم زیرا آمادگی ندارم پول زیادی را در Purses Botega خرج کنم. صادقانه بگویم ، من کانال 19 را انتخاب می کنم. من در مورد بندهای چرمی و ضخیم در کانال 19 خواب دیدم.

به طور معمول ، من قصد دارم روی کیف های پول سرمایه گذاری کنم ، اما از آنجا که منزوی شده ایم ، در مورد هزینه کردن برای آنها بسیار محتاط هستم. من سراغ چیزهایی می روم که می توانم به راحتی آنها را پاک کنم و بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به چرم زیبا ، کیف طراح را تمیز کنم.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. می توانید یک تکه از بسیاری از اقلام شیک را بردارید و رنگ 1970 را به کمد لباس خود اضافه کنید که در حال حاضر بسیار گرم است.

دهه 1970 در مورد ته زنگ ، سوتین شکلاتی ، n ، چاپ هندسی ، حاشیه ، گرفتگی و قسمت های مرکزی بود.

من شخصاً به همه اینها علاقه دارم ، اما نگاهی به همه گرایش ها نخواهم داشت.

من در مورد برس های شکلاتی بسیار هیجان زده هستم و چند تکه را برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپهای هندسی دهه 70 را دوست داشتم و مطمئناً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های پلت فرم که همه دوست دارند در واقع یک روند دهه 70 هستند که دوباره تصور شده است. من چندین جفت دارم و سبک و قد اضافی را دوست دارم. 3

براکت ها با چاپ های یکدست برمی گردند.

خز مصنوعی ، صدف و چرم

روند دیگری که بخشی از احیای دهه 70 است ، بازخرید خز روباه ، شلینگ و چرم است. ایزابل مارانت در پاییز سال 2021 چرم های سرگرم کننده و زرشکی رنگی را روی باند نشان داد.

چرم رنگی از بسیاری جهات سرگرم کننده گرم می شود. آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز آماده استفاده در باند را در پاییز 2021 نشان داد.

شلنگ و خز مصنوعی انواع مختلفی دارد ، از جمله کفش های دمپایی. من قصد دارم کفش هایی بپوشم که شبیه صندل در شهر باشند.

پرونزا شولر از سر تا پا با دمپایی به شکل کفش بافت. دوست داشتني!

به نیت سر بزنید

من که مدت زیادی در خانه بودم ، فکر می کنم همه ما به آرامش عادت کرده ایم. آسایش در این فصل به صورت بافتن از سر تا پا می آید.

می توانید از ست شلوار سر تا پا یا ست دامن استفاده کنید. جیسون وو این ست بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز 2021 به نمایش می گذارد.

برای قبل از پاییز و پاییز ، رنگ های روشن از نظر استایل عالی هستند ، اما با سردتر شدن هوا ، من فکر می کنم بافتن انگشتان پا از قهوه ای تیره ، سیاه و خاکستری رایج خواهد بود.

همچنین می توانید برای پاییز از یک لباس ژاکت سرگرم کننده استفاده کنید.

شلوار جین راحت

تیک تاک برای جلوگیری از شلوار جین لاغر کمی دیوانه کننده است. فکر می کنم بعد از اینکه با لباس راحت در خانه بودم ، هیچ کس نمی خواست شلوار جین نازک بپوشد.

حالا ، می توانید از شلوارهای جین راحت و راحت مانند شلوار جین مامانی ، شلوار دوست پسر ، شلوار پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار جلیقه و شلوار پهن استفاده کنید.

احیا در اواخر دهه 90

دهه 90 برگشت و این عالی است! من طرفدار زیادی از دهه 90 هستم ، حتی اگر از افزودن آن به کمد لباسم خسته شده باشم.

دوران بی اراده و دوستان دهه 90 همه در مورد تاپ های کوتاه شده ، دامن های چهارخانه ، مارتن های ضخیم و لایه بندی پیراهن های سفید زیر لباس بود.

لایه بندی روی لباس زیر یک روند بزرگ برای پاییز 2021 است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند در باند پاییز 2021 دیوانه کننده باشد.

من همچنان چکمه های Lug Chelsea را به سبد خریدم اضافه می کنم ، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آنها واقعاً نام من را صدا می کنند ، اما در فلوریدا ، ما فقط چکمه هایی نمی پوشیم که برای توجیه ناهنجاری کافی باشد. من یک جفت چکمه برای دخترم گرفتم و او آنها را دوست دارد!

جلیقه های ژاکت بخشی از احیای دهه 90 است و من قطعاً این روند مورد علاقه را به کمد لباس پاییزی ام اضافه می کنم.

تاپ کراپ و پایین تنه بلند ، روندهای بزرگ دهه 90 هستند که به طرز چشمگیری بازگشتند. من عاشق برش های کوچک برای ریزه کاری ها هستم زیرا در واقع نسبت ما را افزایش می دهد و تمام پارچه های اضافی را قطع می کند!

تجارت در بالا و مهمانی در پایین

Zoom Work Day با تمرکز بر جلیقه های ژاکت ، دیک و جلیقه های اداری ، تأثیر کامل مد را دارد. مشاغل خود را در بالا بپوشید و در پایین شلوار عرق کنید.

روند بریجتون

همه در بریجتون سبک عصر Regency را می خواهند. بلوز و لباس های آستین دار پف کرده بگیرید. همچنین ، تعداد زیادی کلاه روی باند وجود داشت.

لوازم جانبی و زیورآلات موهای مروارید احساسی راهی عالی برای جلوه دادن زیبایی هر روز بریجتون است.

خرید اینترنتی عینک آفتابی

رنگهای پاییز 2021

در اینجا برخی از روندهای جالب رنگ پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود آورده شده است.

 • سبوس شکلات
 • قرمز گلی
 • رنگ زرد
 • بریجتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سوخته
 • ارتش سبز
 • قرمز اولیه
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *