9 مجموعه تلویزیونی برای نوجوانان و نوجوانان جوان که شما نیز واقعاً دوست خواهید داشت


آیا به دنبال نمایش های مناسب برای نوجوانان یا نوجوانان جوان هستید که شما نیز آنها را دوست داشته باشید؟ در اینجا نه مورد از آخرین مورد علاقه ما وجود دارد.

یافتن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان بسیار دشوار است. ممکن است نمایش های انیمیشن برای آنها بیش از حد کودکانه به نظر برسد. اما آنچه که نوجوانان مسن در حال گذراندن آن هستند ممکن است سرشار از محتوا باشد که دوست دارید بعداً آن را حفظ کنید.

اگر دوست دارید با هم تماشای برنامه ها را دوست داشته باشید حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان یا نوجوان جوان شما دوست دارد و شما واقعاً منتظر آن هستید؟ به نظر می رسد می توانید تمام عصر در این تک شاخ حرکت کنید.

برای سهولت کار ، من نه برنامه نوجوان عالی را در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +گردآوری کرده ام. همه اینها با کوچکترین پسر ما و با ما بود.

چند نکته:

 • نوجوان جوان ما پسری است که از ماجراجویی های اکشن لذت می برد ، بنابراین بسیاری از این نمایش ها به این شکل تحریف می شوند.
 • من توصیه های سن از رسانه های عقل سلیم اما ما اکیداً شما را تشویق می کنیم که درباره هر نمایش بیشتر بخوانید زیرا جزئیات و رتبه بندی بیشتری در دسته های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنسیت ارائه می دهد. کودک ما همه اینها را در سن 12 یا 13 سالگی بررسی کرد. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده ایده های متفاوتی در مورد موارد مناسب دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست کاملتر شامل طیف وسیع تری از رده های سنی باشد ، فهرست بزرگ مجموعه های من را برای تماشا بررسی کنیدبه

9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان که شما نیز آنها را دوست دارید

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های باستانی ، قدرت های جادویی و همراهان متزلزل مبارزه می کند ، هنگامی که برای نجات پادشاهی خود در تلاش حماسی قرار می گیرد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: شامل همه عناصر جالب a است بازی تاج و تخت-سریال از نوع (پادشاهان! شوالیه ها! شمشیر می جنگد! جادو!) منهای همه خونریزی ، ظلم و دیگر (آه) محتوای کاملاً بالغ.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی +: “کوهنورد انفرادی رایگان الکس هانولد در حال آماده شدن برای تحقق رویای مادام العمر خود است: غلبه بر” کاپیتان “یوسمیتی 3200 پا بدون طناب.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این مستند برنده اسکار از نشنال جئوگرافیک نفس شما را خواهد گرفت. ما آن را یک روز قبل از رفتن به دیوار کوهنوردی محلی تماشا کردیم و فکر می کنم این کودک مراقب من را کمی جسورتر کرد!

3. 100 پا (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه شش قسمتی عمیقاً ادیسه ده ساله Garrett McNamara ، پیشگام موج سواری را توصیف می کند ، که پس از بازدید از ناصره ، پرتغال ، امیدوار بود موجی 100 فوتی را فتح کند ، این ورزش را به ارتفاعات بالاتر برد و به چرخش کمک کرد. دهکده ماهیگیری کوچک به یک دهکده ماهیگیری معروف در جهان. مکانی برای موج سواری با موج های بزرگ “.
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: اگرچه ممکن است بچه های کوچکتر خسته شوند (و لحظات آهسته ای وجود داشت) ، اما ما وارد این داستان موج سواری شدید شدیم. اگرچه این بازی عمدتا بر روی یک مرد موج سوار تمرکز دارد ، اما چند موج سوار شدید نیز وجود دارد.

4. هیچ کجا پسران (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – در یک جنگل انبوه به سفر مدرسه می روند. آنها خود را گم شده و گرفتار طوفان غیرمنتظره و شدید می بینند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر در آن نیستند! »
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این نمایش مشابه بود Stranger Things Lite– نه چندان ترسناک ، اما همچنان پرتنش و هیجان انگیز است. ما هر چهار فصل این نمایش را تماشا کردیم ، حتی زمانی که آنها مجموعه جدیدی از شخصیت های اصلی را معرفی کردند.

5. مواد تیره او (HBO Max)

 • از HBO: “بر اساس رمان های حماسی فیلیپ پولمن ، مواد تیره او یک یتیم جوان را در یک ماجراجویی حماسی به دنیای موازی دنبال می کند که در آن روح انسان به شکل یک حیوان ناطق وجود دارد. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: من دوست دارم وقتی یک دختر قوی و شجاع سریال را هدایت می کند ، به ویژه با چنین داستان فوق العاده ای مانند این. ما عاشق ورود به دنیای فانتزی این نمایش بودیم.

6. Shadow and Bone (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه یتیمی که کارت آلینا استارکوف را ایجاد می کند توطئه می کنند ، هنگامی که او نیروی خارق العاده ای را نشان می دهد که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده اش را تغییر دهد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و خشن تر است ، اما یک داستان جذاب است – و همچنین می تواند بچه های شما را با یک سری کتاب لمس کند.

7. علائم خوب (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در حال نزدیک شدن است ، به این معنی که فرشته شلوغ و دیو آشوبگر ، که بیش از حد وسواس زندگی بر روی زمین را دارند ، مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون یک اتحاد غیرقابل قبول ایجاد کنند. اما آنها دجال را از دست داده اند ، پسری 11 ساله که نمی داند قصد دارد در پایان روز چه چیزی را به ارمغان بیاورد ، و آنها را مجبور می کند وارد ماجراجویی شوند تا او را پیدا کنند و دنیا را نجات دهند تا دیر نشده باشد. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این یک اقتباس عجیب و غریب از رمان نیل گیمن است (و چرا جان هام را به عنوان فرشته فرشته گابریل دوست ندارم؟). به من بگویید که در پایان سریال یک نکته (کاملاً غیر ضروری) وجود دارد.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از حادثه در یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون با هر فرصتی برای زنده ماندن و فرار مبارزه می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما نمایش اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم ، و این راه اندازی مجدد شدید و هیجان انگیز است ، اما هنوز هم خانواده محور است.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “کارگردان با اختاپوسی که در جنگل لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی غیرعادی ایجاد می کند و یاد می گیرد که چگونه یک حیوان اسرار دنیای خود را به اشتراک می گذارد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما طرفداران مستند هستیم و یکی از غیرمعمول ترین آنهاست که تا به حال دیده ام. این یک چشم انداز تکان دهنده و نفس گیر در زیر آب است.

نمایش های بیشتر برای نوجوانان و نوجوانان جوان

نشان می دهد که فرزند ما آن را دوست دارد ، اما ما “من” را احساس کردیم

 • قدرت های شفابخش شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی به دبیرستان می رود ، در یک سگ حمایت کننده عاطفی فرسوده به نام” دود “قدرت می یابد.”
 • روان (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای نقش تا حدودی عجیب و غریب شان اسپنسر را دارد ، یک مشاور پلیس که جنایاتی را با قابلیتهای نظارتی شدید کشف می کند که پلیس او را روانی می داند – یا به هر حال او به آنها اجازه می دهد تا فکر کنند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان معمولی (Amazon Prime، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، وقتی در خیابان معمولی ، حومه ای معمولی با اشاره به چیزی جادویی در زیر سطح ، زندگی عادی است.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *