AG Tish در سخنرانی جیمز به نظر می رسد یک نامزد فرمانداری است


لتیسیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، پیشنهاد خود را برای فرمانداری اعلام نکرده است ، اما او در سخنرانی صبح روز چهارشنبه به عنوان نامزد این شغل به نظر رسید.

هنگام صرف صبحانه در انجمن نیویورک بهتر ، جیمز خطاب خود را به رهبران تجاری و مدنی آغاز می کند و در مورد آینده سیاسی خود شوخی می کند – و آخرین سیاستمداری که قبل از تبدیل شدن به شهردار بعدی نیویورک به گروه خطاب می کند. به

“آخرین باری که اریک آدامز اینجا بود و او یک نامزد دموکرات است و من اینجا هستم ، لتیا جیمز ، پس کی می داند؟” او به شوخی گفت: “هیچ چیزی در آن نخوانید.”

بعداً ، وقتی از وی پرسیده شد که آیا در انتخابات مقدماتی دموکرات ها علیه وزیر کاتی هوچول برای فرمانداری مبارزه می کند ، جیمز گفت که او بر نقش خود به عنوان بزرگترین مرجع قانونی ایالت تمرکز کرده است. – هیچ مسابقه ای لغو نشد. رئیس اجرایی ایالت.

او گفت: “من بر کار خود متمرکز هستم و به عنوان دادستان کل به شما خدمت می کنم و باید شما را رها کنم تا این کار را پیش ببرید.”

با این حال ، او یک اظهارنظر ناگهانی مانند سخنرانی کرد که می تواند به عنوان طعم اولیه از صحبت های او عمل کند ، اگر شروع به تلاش برای خدمت در همان موقعیتی کند که مردی که حافظه اش مورد بررسی قرار گرفته بود.

وی گفت: “ما در آستانه دوران جدیدی در این ایالت هستیم.” “هیچ روش بالا یا پایین برای انجام کارهای دولتی وجود ندارد. بنابراین اجازه دهید توافق کنیم که ما به طور معمول به تجارت باز نخواهیم گشت. نه ، برگشتن طبق معمول جواب نمی دهد. ”

اندرو سی کومو
لتیسیا جیمز سیاست بحث برانگیز خانه سالمندان اندرو سی کومو در زمینه COVID-19 را شکست.
متیو مک درموت

جیمز همچنین خواستار ایجاد یک پرونده مستقیم در پاسخ به حملات مکرر به اعتبار تحقیقات تیم تیم کوئومو شد ، که سندی است از ادعای زورگویی و سوء استفاده جنسی غیرقانونی کوئومو – فرماندار سابق در حال حاضر گسترده ترین محکومیت عمومی تا به امروز.

وی گفت: “از زمانی که این گزارش منتشر شد ، فرماندار سابق زمان زیادی را صرف انتقاد از آن و من کرده است.” “تا اینجا ، من جاده بالا را انتخاب کرده ام. من ترجیح دادم با جزئیات پاسخ ندهم. اما این امروز تغییر می کند. ”

جیمز خاطرنشان کرد که وقتی کوئومو دادستان کل ایالت بود ، در مورد زمان تحقیق کرد. الیوت اسپیتزر این کار را بدون اشاره انجام داد و در 20 روز ، در مقایسه با پنج ماهی که دفتر جیمز در مورد سوء استفاده جنسی کوئومو صرف کرد. علاوه بر این ، جیمز خاطرنشان کرد که پنج داوطلب گزارش مفصل را آنقدر معتبر دانستند که تحقیقات جنایی در مورد برخی از اتهامات را آغاز کردند.

کتی هوچول رسمی
لتیا جیمز انتخابات مقدماتی دموکرات ها علیه فرماندار کتی هوچول را رد نکرد.
آنتونی بیهار / SIPA ایالات متحده

دادستان کل کوئومو و وکیلش را وادار کرد تا بارها و بارها در تحقیقات درباره 11 اتهام آزار جنسی و سوء استفاده جنسی ، بدون سرزنش آنها در تصمیمات خود ، وارد تحقیقات شوند.

وی گفت: “این گزارش به جزئیات زیادی درباره نحوه برخورد با این قربانیان می پردازد.” “آقای. کوئومو در مورد این موارد حرفهای زیادی برای گفتن دارد ، اما هرگز مسئولیت رفتار خود را بر عهده نگرفته است. ”

هیچ کس بالاتر از قانون نیست و دولت ما می تواند بهتر عمل کند. “

در پاسخ ، نماینده فرماندار سابق بدنام “اعتبار” گزارش غم انگیز حمله تیم کوئومو را تکرار کرد.

اریک آدامز
لتیسیا جیمز خاطرنشان می کند که اریک آدامز ، آخرین سیاستمداری که قبل از همه گیری به این گروه خطاب داده بود ، اکنون آماده است تا شهردار بعدی نیویورک شود.
استفان ارمیا

ریچ آزوپردی ، سخنگوی Cuomo گفت: “همانطور که گفتم ، باید پرچم قرمز جدی برافراشت که AG و کارکنان آن هر بار س specificالات خاصی را در مورد کاستی ها و اشتباهات گزارش AG ایجاد کنند.” “عموم مردم سزاوار پاسخ های ویژه ای از سوی AG در مورد اعتبار گزارش وی هستند – به ویژه هنگامی که او برای فرمانداری نامزد می شود.”

در همین حال ، جیمز با سیاست جنجالی دولت کوئوم در خانه سالمندان دوران اپیدمی – موضوع یک تحقیق در حال انجام که شامل کیفرخواست جامع FBI و منطقه شرقی نیویورک و همچنین یک کمیته قضایی مجمع ایالتی است ، شکست.

“وقتی زمان تصمیم گیری برای مرگ و زندگی در مورد بیماران مبتلا به کووید فرا رسید ، زمان به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از بیماری کووید در مورد ایمنی آسیب پذیرترین افراد ما در خانه های سالمندان فرا رسید ، این س wasال این نبود: بهترین برای نیویورکی ها. خوب؟ چه چیزی برای شهروندان سالمند آسیب پذیر نیویورک ما بهتر است که وظیفه ما حفاظت و احترام به آنها است؟ خیر ، این س alwaysال همیشه از دیدگاه سیاسی مورد بررسی قرار می گرفت: برای برخی از افراد چه چیزی بهتر است؟ او می گوید

لتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک
لتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک سخنرانی خود را با شوخی درباره آینده سیاسی خود آغاز کرد.
نویسندگان / ادواردو مونوز / عکس فایل

جیمز ، وکیل عمومی سابق شهر و عضو شورای شهر نیز در طول سخنرانی خود پیشنهاد اصلاحات دولت خوب را مطرح کرد. این موارد شامل تغییر هیئت اخلاقی “شرم آور” دولت و افزایش قدرت دادستان کل این ایالت بود.

“به عنوان دادستان کل ، من باید به اختیارات فرماندار برای بررسی موضوعات اخلاقی ، قانون انتخابات و امور مالی مبارزات انتخاباتی تکیه کنم. من نمی توانم مستقل کار کنم. جیمز گفت: اختیارات من از فرماندار است.

“قوه مقننه باید به دفتر من و همه دادستان های کل آینده اختیار مستقلی بدهد تا در مورد فساد عمومی تحقیق کرده و در صورت لزوم ، تعقیب عمومی را انجام دهد و تحقیقات اداری را انجام دهد و گزارش های عمومی ارائه دهد.”

اندرو سی کومو
لتیسیا جیمز پس از انتشار یک گزارش مستند درباره آزار جنسی وی ، درباره انتقاد خود از اندرو سی کومو صحبت می کند.
دفتر فرماندار NY از طریق AP

جیمز اعلام کرد که عالی ترین نهاد اخلاقی ایالت ، کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ، باید کاملاً تغییر کند.

وی گفت: “ما باید به نظارت ضعیف اخلاقی که اکنون داریم پایان دهیم و یک مقام مستقل و پاسخگو را جایگزین آن کنیم.” “نهاد اخلاقی دولت ما ، JCOPE ، برای شکست ایجاد شد. شاید به همین دلیل است که به J-Joke معروف است نه JCOPE. اما در سراسر ایالت به J-Joke معروف است. حیف است. ”

این هیئت به دلیل فعالیت مخفیانه مورد انتقاد قرار گرفت و اخیراً تلاش کمیسیون های JCOPE برای لغو تایید بحث برانگیز آژانس درباره قرارداد کتاب 5.1 میلیون دلاری Cuomo را رد کرد.

معترضان برای تجمع اعتراض آمیز مدیریت خانه های سالمندان اندرو سی کومو فرماندار نیویورک در طول شیوع کووید -19 تجمع کردند.
در طول COVID-19 در 25 مارس 2021 ، معترضان برای تجمع در محکومیت مدیریت خانه های سالمندان اندرو سی کومو فرماندار نیویورک تجمع کردند.
عکس AP / جان مینچیلو ، پرونده

دفتر جیمز در حال بررسی قرارداد کتاب به طور جداگانه است و به آن چراغ سبز نشان می دهد.

اظهارات جیمز بلافاصله پس از آن مطرح شد که جومنا ویلیامز ، مدافع چپ افراطی – که به صراحت اعلام کرد قصد دارد به عنوان مدیر اجرایی ایالت فکر کند و کمیته تحقیقاتی خود را افتتاح کرده است – نظرات خود را ارائه داد. او گفت که “فضای” آلبانی را “متزلزل خواهد کرد” مجموعه ای از ارائه های تلویزیونی

شهردار بیل دو بلاسیو نیز مانند جیمز نامزدی فرمانداری را رد نکرد. صبح روز چهارشنبه ، او دوباره به نظر می رسید که در نظر دارد یک کمپین فرمانداری را در نظر داشته باشد.

“من می خواهم خدمت کنم ، من راه صحیح خدمت و زمان مناسب برای خدمت را پیدا خواهم کرد. این چیزی است که در ذهن من می گذرد. ​​” “ما در این شهر چیزهای زیادی برای تعمیر داریم ، در این ایالت چیزهای زیادی برای تعمیر داریم ، کارهای زیادی داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *