Airbnb پس از حذف ون های غیرقانونی از خیابان ها ، میزبان “Vanlife” نیویورک را حذف می کند


یک مرد ناشناس که هفت ون پارک شده در خیابان های شهر نیویورک در Airbnb اجاره کرده بود ، از سکوی مسکونی بیرون رانده شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که کلانتری نیویورک ون هایی را که آنها “سرویس اتاق عملیات” نامیده اند توقیف کرد. ون ها در ایست ویلیج و چلسی بودند و توسط یک مأمور راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “نقشه هایی را در مورد وسایل نقلیه … که ثبت نام و پلاک NJ آنها به پایان رسیده بود ، مشاهده کرد ، برخی به سال 2000 برمی گردند.” شاید قفل قفل آویزان روی سپر عقب وانت کمکی نکند؟

در یک لیست تبلیغ شده بود که هرکسی می تواند “#Vanlife in NYC” را با کمتر از 100 دلار در شب تجربه کند ، یک ون می تواند سه نفر بخوابد – اما حمام ندارد.

یکی از کاربران یوتیوب ، آپتین سعیدی ، در مورد اقامت خود در یک ون پست گذاشت و خاطرنشان کرد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این یک راه عالی برای پرش از گروه #Vanlife است ، همانطور که در اینستاگرام مشاهده شد. او گفت که توصیه می شود در YMCA یا Blink Fitness دوش بگیرید و از حمام در استارباکس یا بارهای محلی استفاده کنید.

سعیدی توضیح داد: “من پنجره ام را کمی باز کردم تا جریان هوا را دریافت کنم ، اما وقتی پنجره خود را باز می کنید ، صدای عبور هر دوچرخه کوچک و هر شخصی که از آنجا عبور می کند را می شنوید. او سرانجام گفت: “این یک تجربه فوق العاده بود. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر هرگز آن را تکرار نمی کنم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد ، “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb فهرست بندی در زمین های عمومی را ممنوع می کند. هر دو میزبان و لیست ها از پلت فرم Airbnb ممنوع است.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *