BYRNE برگشت! فیلم آرمانشهری دیوید بایرون به راک برادوی باز می گردد


همه ما در حال حاضر می توانیم از یک آرمان شهر کوچک استفاده کنیم و مدینه فاضله آمریکایی دیوید بایرون خانه جدیدی را در برادوی می سوزاند! دیوید برنی ، فوق ستاره Talking Heads ، مدینه فاضله آمریکایی معروف راک خال دار خود را به تئاتر سنت جیمز می آورد. این فرصت را از دست ندهید تا او را به صورت زنده روی صحنه با گروهی شگفت انگیز از نوازندگان در این “تور هنری شگفت انگیز” مشاهده کنید.

خبرنگاران هالیوودی آن را “سعادت خالص” می نامند. رولینگ استون می گوید: “این مهمانی ای است که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “سردردی برای دوران اضطراب ما”. با آرزوی موفقیت ، این برنده ویژه جایزه تونی “یک تور هنری درخشان از نظر هنری” است.

آرمان شهر آمریکا

این تولید “درخشان ، شاد و شاد” – با نمایش “شگفت انگیز” توسط طراح رقص آن -بی پارسون در حالی که به عنوان مشاور تولید الکس تیمبرز خدمت می کرد – “شادی برای تماشا و جشن فوق العاده ای از زندگی است”. آهنگهای عالی و همه نوازندگان مشهور ، همگی سقف یک مکان جدید عالی را به باد می دهند.

صندلی های عالی اکنون از 59 دلار شروع می شوند. این یک رویداد است که به جهان می گوید اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، عدم وجود ریزگردها و ارتباطات را دوباره کشف کنید ، تئاتر سنت جیمز برادوی ضروری است!

آرمان شهر آمریکا

این پست از همکاری بین Utopia آمریکایی و کارکنان Gothmist پشتیبانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *