Dodgers از Giants طفره می رود تا بازی 5 را به سری NLDS خود مجبور کند


لس آنجلس-موکی بیتس سه ران زد و ویل اسمیت نیز به عمق رفت و لس آنجلس داجرز با نتیجه 7-2 بر سانفرانسیسکو گاینتز غلبه کرد تا بازی 5 سرنوشت ساز در سری NL خود را مجبور کند.

غول های برنده 107 پنجشنبه شب میزبان 106 برنده داجرز هستند ، زیرا برنده در مسابقات قهرمانی NL به مصاف آتلانتا می رود. شجاعان صبح سه شنبه میلواکی را به پایان رساندند.

داجرز تنها 5 ضربه در باخت 1-0 در بازی 3 به ثمر رساند (دومین باخت آنها) تا قهرمانان فعلی سری های جهانی را در صدر نگه دارد. او روز سه شنبه تعداد زیادی از مردم را جذب کرد و 12 کل مبلغ از واکر بولر برای سفری کوتاه اما چشمگیر در یک استراحت سه روزه دریافت کرد.

بولر در ابتدای پیروزی 9-2 داجرز در بازی 2 به سراغ دیو رابرتز رفت و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود کمی راحت تر شروع شود. ضربه زن راست دست یک ضربه و سه ضربه را در 4¹ / ₃ نوبت زد. او چهار ران و دو دوندگی را در 71 زمین به ثمر رساند.

موکی بیتس در بازی چهارم بازی NLDS در دور چهارم پیروزی 7-2 داجرز بر داجرز کمربند دو نفره داشت.
موکی بیتس در بازی چهارم بازی NLDS در دور چهارم پیروزی داجرز مقابل داجرز با نتیجه 7-2 بر دو بازی کرد.
USA Today Sports

بوهلر پس از دادن تک آهنگ اصلی به اوان لونگوریا و انتشار استیون داگر ، با استقبال بی نظیری از طرف 52،935 طرفدار آبی رنگ روبرو شد.

داجرز برای بار دوم آنتونی دیسکلافانی ، بازیگر استارت کهنه کار را تعقیب کرد. او دو دو و پنج ضربه را رها کرد و دو ضربه را زد.

غول ها شش ساعت به دور پنجم رفتند و تنها سه داروی تسکین دهنده برای آنها باقی ماند. در هفته هفتم ، فقط کورت کاسالی ، گیرنده پشتیبان از روی نیمکت در دسترس بود. او در هشتم چنگ زد.

باد خنک و پیوسته ای که در بازی 3 می وزید ، از بین رفته بود ، و فقط کمی باد به پرچم های منطقه مرکزی می زد.

اسمیت با نتیجه 8-2 از مرکز دو پیش افتاد و در مکان هشتم قرار گرفت و 7-2 شد.

بیتس چهارم شد و پرواز فداکاری پایه او باعث شد کودی بلینگر با نتیجه 5-1 در رده پنجم قرار گیرد.

نایب قهرمان غول ها از جو کلی از دارن روف از RBI و هشتمین نفر کریس برایانت از RBI هستند. All-Star Catcher Buster Posey ، حرفه ای .257 در فصل پست هیستریک ، با نتیجه 4 به 0 رسید.

بولر در درجه اول از ضربه چهارم مطمئن بود که شوت او به دلیل اشتباه به پای جرلن گارسیا تسکین دهنده وارد شد. بیتس با دو حرکت هومر به پاویون دست راست رسید و 4-0 پیش افتاد.

داجرز ابتدا با قهرمان NL ضرب و شتم تریا ترنر RBI در مرکز دو طرف راست ، با دیوار احاطه شده ، صعود کرد ، که کوری سزار را که تک گل زده بود به ثمر رساند.

پرواز فداکاری کریس تیلور باعث شد 2-0 در ثانیه به ثمر برسد.

برایانت سانت فرانسیسکو و لامونته وید جونیور در تک نفره پیاپی نایب قهرمان شدند ، اما بولر از جام کنار رفت و لانگوریا را در یک ضربه نوسان بازنشسته کرد و مایک یاسترجامسکی در ردیف دوم در خط باری.

از فصل گذشته ، داجرز در بازی های حذفی با نتیجه 3 بر صفر پیش رفت و 3 بر یک مغلوب آتلانتا در NLCS شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *