ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در زیر به سایر معایب این روش ها می پردازیم.

EMS باعث آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد جریان خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMC دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند ، باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها به طور خاص برای نظارت بر آموزش CPD آموزش دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند ، و از آنجا که روش EMC اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، عدم آموزش کافی می تواند برای کاربران مشکل ساز شود.

عدم برآورد صحیح حداکثر جریان الکتریکی مورد استفاده می تواند باعث آسیب جدی به ماهیچه ها و کلیه ها شود. همچنین ، قبل از شروع جلسات EMS ، باید عملکرد خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که اختلالات عضلانی ندارید. از EMC با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMC باعث انقباضات شدید و مداوم عضلات می شود که با سوزاندن کالری و کاهش میزان بافت چربی همراه است. روی دستگاه مجهز این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که باعث افزایش گردش خون ، افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرمایشی روش باریک تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست ، زیرا گرمای آزاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و گردش خون را افزایش می دهد.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آنها همه دستگاه های تناسب اندام به بافت های پوست و چربی دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت های پوستی و چربی ، ماهیچه ها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند ، اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین وزن خود را کاهش می دهد ، که در پایان دوره درمان منجر به این می شود که پوست ضعیف شده و حتی ماهیچه ها شل می شوند.

در Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد ، که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان درک نمی شود.

نکته مهم دیگر ، ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی در طول فعالیتی که باعث رشد ماهیچه ها می شود ، اسید لاکتیک ترشح می کنند و در عین حال ، ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل بعد از مدتی ورزش در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین در روش استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما در روش کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات بوجود نمی آید ، زیرا با این روش تأثیر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش Slim Fit دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه را فراهم می کند ، بنابراین پس از عمل Slim Fit نه تنها می بینیم که چگونه یک فرد وزن خود را کاهش می دهد ، بلکه تناسب اندام را با پوست بدون افتادگی ماهیچه ها نیز بالا می برد. اجازه بدید ببینم. علاوه بر این ، تناسب اندام یک روش م forثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *