FBI به دفتر اتحادیه گروهبانان NYPD در خانه اد مولینز حمله کرد


مقامات تأیید کردند که بازرسان فدرال به مقر انجمن خیرخواهان گروهبانان و همچنین خانه ای در لانگ آیلند که به نظر می رسد متعلق به رئیس اتحادیه اد مولینز است ، حمله کردند.

سخنگوی آژانس گفت که FBI به عنوان بخشی از “تحقیقات در حال انجام” به دفتر اتحادیه NYPD در منهتن تحتانی فرود آمد.

بازرسی از یک خانه خصوصی در پورت واشنگتن ، شهرستان نسائو نیز به عنوان بخشی از تحقیقات انجام شد. محل حمله توسط FBI با آدرس ذکر شده مولینز ، رئیس جنجالی اتحادیه گروهبانان 13000 نفره مطابقت دارد.

دفتر مرکزی SBA در خیابان 35 ورث

دفتر مرکزی SBA در خیابان 35 ورث

پیکان

دفتر مرکزی SBA در خیابان 35 ورث

جین چونگ / گوتیسم

مولینز در حال حاضر با یک سوءاستفاده داخلی NYPD به دلیل اظهارات خشن و توهین آمیز در توییتر و ارسال سوابق دستگیری دختر شهردار بیل دی بلاسیو در سال گذشته روبرو است. وی همچنین به دلیل انتشار صریح ویدئوهای نژادپرستانه مورد انتقاد اعضای اتحادیه قرار گرفته است.

سال گذشته ، SBA رئیس جمهور ترامپ – که کمپین او توسط اتحادیه حمایت می شد – را احضار کرد تا “به فدرال رزرو ارسال کند” و هشدار داد که سیاستمداران مترقی شهر نیویورک را “محاصره” کرده اند.

دی بلاسیو صبح سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی یادداشتی در مورد این حمله دریافت کرد. مایر گفت: “کاری که او انجام داده واقعاً ویرانگر بوده است – به ویژه در بحبوحه بحرانی که ما در آن تلاش می کنیم متحد شویم و سعی می کنیم با هم متحد شویم.” “من فکر می کنم او یک صدای تفرقه افکن است. “

درخواست به SBA بازگردانده نشد. تلفن همراه مولینز صبح سه شنبه روی پست صوتی پخش شد.

این داستان به روز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *