G-Easy امنیت را پس از یک مبارزه باشگاهی هفته مد افزایش می دهد


G-Easy اخیراً پس از فرار از قانون ، امنیت خود را افزایش داده است.

این خواننده رپ – که ماه گذشته پس از درگیری در یک مهمانی هفته مد در Boom Boom Room دستگیر شد – این هفته در سراسر شهر با امنیت مشاهده شد.

ایزی ، که آلبوم جدید خود را با نام “این چیزها اتفاق می افتد” تبلیغ می کند ، در موهای کوتاه مایکل مالبان در Frank’s Chop Shop و سپس “گرگ وال استریت” سوفی به همراه جوردن بلفورت در روستای شرق مشاهده شد. برای غواصی رفت. استخر بازی دیده شد

“سرد بود و به شدت دیوانه وار. یک کارآگاه گفت: “او در امان بود زیرا نمی خواست هیچ مشکلی داشته باشد و منتظر بود که همه چیز جوش بیاید.” شاید این به معنی منفجر شدن باشد؟ پاپاراتزی ها جلوی سوفیس منتظر او بودند ، بنابراین تابستان در راه است. او به حفاظت نیاز دارد. ”

هنرمند “بدون محدودیت” ماه گذشته دستگیر شد و متهم به تعرض شد در حالی که او و همدستانش در بالاترین سطح استاندارد در یک مهمانی مد مبارزه می کردند. پلیس به صفحه شش گفت: “یک مرد 29 ساله و یک مرد 32 ساله گزارش دادند که توسط متهم کشته شده اند.”

منابع به طور خاص به صفحه شش می گویند که دانیل چتریت ، پسر توسعه دهنده املاک ، جوزف چتریت و همکاران معروفش کندال جنر و بلا حدید ، در یک شورش با بطری به سرش اصابت کرد. لازم بود ، اگرچه معلوم نبود G-Easy یا یکی دیگر از اعضای گروه او که او را کشت.

گفته می شود ایزی روز جمعه در دادگاه مطرح شد ، جایی که به او دستور داده شد از قربانیان ادعایی فاصله بگیرد. به گفته TMZ ، وی قرار است ماه آینده به دادگاه بازگردد.

در این هفته ، وی با محافظان در بازار ماهی Soho Grand و Lamia در روستای شرقی مشاهده شد. یک منبع خاطرنشان کرد: “او در حال خوردن شام با 20 تن از دوستانش در یک اتاق خصوصی بود.” او همچنین دو نگهبان همراه خود داشت. ”

G-Easy
G-Eazy ، که در رویداد هفته مد خیابان ششم دیده شد ، در خیابان های نیویورک تحت تدابیر شدید امنیتی رانندگی می کند.
عکس تصویر مطبوعات / Shutterstock

بعداً او در گلدبار جانی لنون با وکیل ورشکستگی مورد علاقه هیپ هاپ استیو “دو دلار” ریسمن مشاهده شد.

سخنگوی باشگاه گفت: G-Easy سه محافظ اصلی داشت. “او میز کارش را به طور کامل بست.”

Raceman شناخته شده است که با ستاره هایی مانند Drake و J-Z در حلقه های رپ قدم می زند و به ما می گوید که نماینده G-Easy نیست. آنها فقط دوست هستند.

بعداً G-Easy و خدمه اش در حال حمله به مکان کارائوکه در Correa دیده می شوند.

این هفته او همچنین آهنگ “شکست” را با دمی لواتو در تلویزیون پخش کرد ، که شامل یک عنوان اصلی در مورد حملات 2018 و کشف مواد مخدر در سوئد بود. این شامل عناوینی در مورد آخرین مشاجره او نشد.

او همچنین اخیراً در میامی بود و در “Ultra Club” ، E11 Evening ، برنامه اجرا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *