Health Northwell 1400 کارگر را به دلیل نقض دستور واکسن COVID-19 اخراج کرد


سخنگوی شبکه بهداشت و درمان بعد از ظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1400 کارمند را که واکسینه نشده اند ، اخراج کرده است.

طبق دستور دولتی که قبلاً در اواسط آگوست اعلام شده بود ، کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان ملزم به دریافت حداقل یک دوز واکسن کووید -19 تا 27 سپتامبر بودند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارکنان خود هشدار داده است و قصد دارد تعطیلات را با پردرآمدترین کارمندانی که از دادن عکس خودداری می کنند ، آغاز کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای تقریباً 75000 پرسنل تا 100 درصد است.

نورثول گفت: “حیف است که کارمندی را در چنین شرایطی از دست بدهیم ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی ایالتی ، مسئولیت منحصر به فردی برای حفظ سلامت بیماران و یکدیگر داریم.” ما این را درک می کنیم. ” سخنگویان بهداشت “ما مدیون کارکنان خود ، بیماران خود و جوامعی هستیم که صد در صد علیه آنها کووید -19 واکسینه شده ایم.”

این شبکه تعطیل کمتر از 2 درصد کارمند در 23 بیمارستان و بیش از 800 کلینیک زنان و زایمان کار می کند.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های دولتی شهر یورک واکسینه نشده اند. استفانی گوزمن ، سخنگوی بیمارستان + بیمارستان ها گفت که آژانس تا روز دوشنبه از 93 درصد پیروی می کند و به 3000 نفر دیگر که دارای بقیه هستند مرخصی بدون حقوق داده می شود.

به گفته مقامات ایالت نیویورک ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان با افزایش تعداد واکسن کووید -19 مواجه شده اند و 92 درصد از کارکنان هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کرده اند.

دوشنبه همچنین آغاز اولین دسته از کلاس ها پس از مهلت واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی توسط شهر نیویورک بود. این حکم اواخر روز از یک چالش حقوقی جلوگیری کرد و سونیا سوتومیور قاضی دیوان عالی کشور عصر جمعه استعفا داد. تخمین زده می شود که 18000 کارمند آموزش و پرورش برای عکسبرداری در آخر هفته به آنجا آمده باشند.

با گزینه های کمتر ، معترضان بار دیگر در خیابان های شهر حرکت کردند و دستورات را نقض کردند.

در میان آنها جان میتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند در نورثول بود که در تابستان اعتراضات بیشتری را علیه دستورات واکسیناسیون رهبری کرد. میتلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] رهبری گروهی از متخصصان بهداشت و درمان بیکار ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی کنند. آنها سعی می کنند نافرمانی مدنی را انجام دهند تا آزادی ما را مطالبه کنند. ” “شما برای بیکارانی که چیزی برای از دست دادن ندارند نگرانی های استقلالی دارید.”

این داستان به گونه ای به روز شد که شامل نظری از New York City Health + Hospitals باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *