Makon Pom می تواند شما را سالم، ثروتمند و عاقل کند

Embilica Officinalis، یک نام لاتین خوش صدا، به راحتی به عنوان انگور فرنگی هندی یا آملا بری شناخته می شود. بر خلاف انگور فرنگی های کوچک، سبز و قابض که روی بوته های اروپا رشد می کنند، این میوه درختی است که ارتفاع آن تا هجده متر می رسد. آنها در شمال تایلند و مناطق مشابه که کمتر از مناطق سرسبز جنوب استوایی هستند یافت می شوند. توت ها به صورت توده رشد می کنند. رنگ آنها سبز روشن تا صورتی متمایل به زرد است. شما یک فضای داخلی فیبری پیدا خواهید کرد در حالی که طعم آن ترش تا تلخ است. آنها شبیه تامار هندی هستند و در فیلیپین به نام Manila Tamarind شناخته می شوند.

در هندوستان، که از نظر تاریخی، ناحیه‌ای از هند است که بین هیمالیا و ویندایا قرار دارد، پایتخت آن دهلی و شاهرگ اصلی آن گنگ است. آملا برای الهه لاکشمی مقدس در نظر گرفته می شود. او نه تنها همسر خدای هندو ویشنو است، بلکه الهه ثروت و رفاه است. اگر درخت آمالا در زمین خود دارید، بسیار خوش شانس است. این نه تنها برای شما ثروت به ارمغان می آورد، بلکه گفته می شود که از صاحب خانه در برابر انواع بدبختی ها و معضلات مربوط به پول محافظت می کند. اگر به اندازه کافی بدشانس هستید که بدون درخت هستید، خوردن میوه به احتمال زیاد فواید زیادی برای شما به همراه خواهد داشت!

توت ها منبع عالی ویتامین C طبیعی هستند. متأسفانه بیشتر ویتامین C موجود در بازار مصنوعی است، اسید اسکوربیک. در آزمایشگاه ساخته شده است. محبوب است زیرا ارزان است. یک واقعیت غم انگیز زندگی این است که شما چیزی را دریافت می کنید که برای آن هزینه می کنید. ویتامین C مصنوعی هدفی را دنبال می کند، اما فاقد جرقه حیاتی زندگی است که مانع از ساخت یک آنتی اکسیدان واقعا موثر می شود. ویتامین C آملا بیست برابر بیشتر از پرتقال است. به همین دلیل است که به آن برچسب یک غذای فوق العاده می گویند.

در سال 1988 “مجله بین المللی قلب و عروق” سه گیاه شناسی هند را مقایسه کرد. این ها روی خرگوش ها آزمایش شدند. انگور فرنگی هندی یکی از آن عصاره های طبیعی بود… مشخص شد که هر سه کلسترول را کاهش می دهند. یک مطالعه بعدی ژاپنی این یافته ها را تایید کرد. آملا یک داروی محبوب آیورودا است. پودر خشک شده یا تنتور در دوزهای تقریباً 30 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن به طور قابل توجهی سطح کلسترول خون را کاهش می دهد. مسلماً ما موش نیستیم، اما این مطالعه نشان می‌دهد که اگر برای موش‌ها خوب است، برای انسان نیز مفید است. آیا مصرف روزانه چند گرم ویتامین C با کیفیت بهتر از شروع یک دوره درمانی شامل داروهای استاتین نیست که پزشک شما بسیار مشتاق تجویز آن است؟

استاتین ها عوارض جانبی قابل توجهی دارند. جدای از یبوست، بثورات پوستی و بی خوابی؛ اگر هشدارهای روی بروشورهای همراه دارو را بخوانید. هشدارهایی در مورد از دست دادن حافظه، سردرگمی ذهنی و احتمال ابتلا به دیابت خواهید دید. آنها به سایر اشکالات پنهان مانند از دست دادن میل جنسی، آسیب کبدی و حتی حمله قلبی اشاره نمی کنند، چیزی که ظاهراً استاتین ها از ما محافظت می کنند!

مطالعات دیگر نشان داده اند که ماکام پوم با بهبود سطح کراتینین و نیتروژن اوره و در عین حال کاهش فشار خون، تأثیر مثبتی بر بیماری کلیوی داشته است. ویتامین‌ها، مواد معدنی و سایر محصولات طبیعی به زمان نیاز دارند تا واقعاً مؤثر شوند. این رویکرد کند نیاز به صبر دارد. با این حال، اگر حداقل 90 روز به آنها فرصت دهید تا واقعاً مؤثر باشند، مطمئناً شاهد بهبود خواهید بود.

در تایلند از پودر آملا در لوازم آرایشی نیز استفاده می شود. یک محصول ترکیبی از روغن ماکام پوم و سبوس برنج است. این برای از بین بردن پوسته های مرده پوست و بهبود کلی چهره طراحی شده است. یکی دیگر از استفاده از آملا و سامور تای باعث رشد موهای شاداب می شود. همچنین نشان داده شده است که الگوی طاسی مردانه را معکوس می کند. این به دلیل سطوح بالای آنتی اکسیدان و تانن های عالی موجود در فرمول منطقی است. اخیراً یک تولید کننده دیگر مجموعه ای از صابون ها و پاک کننده های طبیعی را روانه بازار کرده است. آملا در «شستشوی بدن» یافت می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر