News Corp خرید بخش کتاب و رسانه Houghton Mifflin Harcourt را تکمیل می کند


خرید News Corporation کامل شده است بخش کتاب و رسانه هاوتون میفلین هارکورت

نیویورک (10 مه 2021) News Corporation امروز اعلام کرد که خرید کتاب و بخش رسانه ای Houghton Mifflin Harcourt (HMH Books & Media) را تکمیل کرده است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، این تجارت توسط ناشران HarperCollins ، زیرمجموعه شرکت Perz Corp اداره می شود.

روبرت تامسون ، مدیر اجرایی Newsweek Corporation ، گفت: “ما از تیم با استعداد HarperCollins در HMH Books & Media استقبال می کنیم ، به ویژه در زمانی که بسیاری از مردم در بسیاری از مکان ها کتاب می خوانند و گوش می دهند. هارپر کالینز با داشتن کتابهای جذاب و لیستهای پشتیبان رسانه ها و لیست جلویی و همچنین تخصص و خلاقیت خود در توسعه دیجیتال ، موقعیت بسیار بهتری برای خدمت به نویسندگان و مخاطبان در سراسر جهان خواهد داشت. ”

برایان موری ، رئیس و مدیرعامل ناشران HarperCollins ، گفت: “ما خوشحالیم که از HMH Books و کارکنان رسانه ، نویسندگان و تصویرگران در خانواده HarperCollins استقبال می کنیم. “ادغام دو شرکت انتشاراتی ، هر کدام با سابقه ادبی بیش از 200 سال ، تمرکز تیم های مشترک ما خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر فرصت های جدید و هیجان انگیز هستیم زیرا با هم کار می کنیم تا آینده ای قوی تر شکل دهیم. ”

HMH Books & Media دارای سابقه سود زیادی است ، با لیست پشتیبان گسترده ای از بیش از 7000 عنوان و پیشرو قابل توجه در سبک زندگی و بخش کودکان. در کتابهای محبوب HMH و عناوین رسانه ای موجود است 1984 و مزرعه حیوانات، جورج کنجکاو، قطبی اکسپرس، کامیون آبی کوچک و شاهزاده کوچولوبه این خرید به هارپر کالینز حقوق ایالات متحده را برای آثار JRR تالکین می دهد ، به این معنی که ناشر در حال حاضر دارای حقوق جهانی زبان انگلیسی برای عناوین ، از جمله هابیت و سه گانه ارباب حلقه ها.

کسب و کار تولید HMH Books & Media مارک های محبوب خود را در بسترهای رسانه ای ، از جمله Netflix و مجموعه انیمیشن Carmen Sandiego ، که به عنوان یک فیلم بلند زنده در حال توسعه است ، دوباره برقرار کرده است. این شرکت همچنین دارای یک تجارت کتاب های صوتی پررونق است که HarperCollins انتظار دارد ارزش آن را به جریان درآمد بزرگ و رو به رشد کتابهای صوتی خود اضافه کند.

HMH Books & Media توسط News Corporation به قیمت 34 349 میلیون دلار به صورت نقدی خریداری شد.

ناشران هارپر کالینز دومین ناشر بزرگ کتاب مصرف کننده در جهان است. در آخرین سه ماهه ، پایان 31 مارس 2021 ، درآمد هارپر کالینز 19 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، و بخش EBITDA 45 درصد رشد کرده است ، که هر دو لیست جلویی و لیستهای پشتیبان قوی عمل کرده اند.

دفتر مرکزی هارپر کالینز در نیویورک است و در 17 کشور جهان فعالیت های انتشاراتی دارد. هارپر کالینز با سابقه ای 200 ساله و بیش از 120 برداشت تجاری در سراسر جهان ، سالانه تقریباً 10 هزار کتاب جدید به 16 زبان منتشر می کند و دارای کاتالوگ چاپی و دیجیتالی با بیش از 200 هزار عنوان است. نویسندگان هارپر کالینز که در ده ها بیوه نوشته شده اند شامل برندگان جایزه نوبل ، جایزه پولیتزر ، جایزه ملی کتاب ، مدال های بری بری و کالدکوت و جایزه من بوکر می شوند. هارپر کالینز محل زندگی نویسندگانی چون مارک تواین ، خواهران برونتو ، تاکرای ، دیکنز و جان اف کندی بوده است. کندی ، مارتین لوتر کینگ جونیور ، موریس سنداک ، شل سیلورستاین و مارگارت وای سوتین.

###

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

سفارش ارین
ارتباطات شرکت HarperCollins
212-207-7223
[email protected]

بیانیه مترقی
این نسخه شامل بیانیه های مترقی بر اساس انتظارات یا باورهای فعلی و همچنین مفروضات مربوط به رویدادهای آینده است و این اظهارات تابع عوامل و عدم قطعیت هایی هستند که نتایج واقعی را از نتایج توصیف شده در بیانیه های بعدی جدا می کنند. کلمات “امید” ، “حدس” ، “حدس” ، “نبوت” ، “اعتقاد” ، “بالقوه” و عبارات و تغییرات مشابه برای شناسایی گزاره های مترقی در نظر گرفته شده است. این اظهارات در بسیاری از قسمتهای این نسخه ظاهر می شود و شامل اظهاراتی در مورد سایر مزایا از دستیابی به کتابها و بخشهای رسانه ای هاوتون میفلین هارکورت است. به خوانندگان هشدار داده می شود که هرگونه اظهارنظر آینده نگر تضمین عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. عوامل زیادی می توانند نتایج واقعی را از نتایج توصیف شده در این بیانیه های بعدی متمایز کنند. بیانیه پیش رو در این نسخه فقط مربوط به این تاریخ است و News Corp. و HarperCollins هیچ مسئولیتی در قبال به روزرسانی یا تغییر عمومی هر گونه بیانیه Forward (و صراحتاً هرگونه مسئولیت) را ندارند. رویدادها یا طبق قانون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *