News Corporation در سی امین کنفرانس سالانه کمیکوپی گلدمن ساکس شرکت می کند


News Corporation در سی امین کنفرانس سالانه کمیکوپی گلدمن ساکس شرکت می کند

نیویورک ، نیویورک (15 سپتامبر 2021) – اخبار شرکت امروز اعلام کرد که رابرت تامسون ، مدیر اجرایی شرکت در سی امین کنفرانس سالانه کمیک نوپیای گلدمن ساکس در روز چهارشنبه 22 سپتامبر 2021 شرکت می کند. جلسه ساعت 15:45 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می شود.

برای گوش دادن به پخش زنده اینترنتی ، لطفاً از وب سایت News News Corporation به آدرس https://investors.newscorp.com/calendar-events دیدن کنید. انتظار می رود مدت کوتاهی پس از کنفرانس ، پخش مجدد وب در همان مکان در دسترس باشد.

###

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *